Chirurg Ogólny Oświęcim

lekarz Zbigniew, Herman

Chirurg ogólny, Urolog

Zaborska 9
32-600 Oświęcim

Świetny fachowiec - konkretny, kulturalny, wszystko tłumaczy i nie owija w bawełnę. U mnie na pierwszej wizycie wykrył nowotwór, którego wcześniej nie wykryło 4 innych lekarzy, a diagnoza być może uratowała mi życie.

Muszę również bardzo pochwalić cały personel oddziału urologii szpitala w Suchej Beskidzkiej, przez cały czas leczenia szpitalnego wiedziałem, że mam do czynienia ze specjalistami, bardzo wysoko oceniam też wiedzę i umiejętności tamtejszych pielęgniarek.

Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Maciej Myśliwiec

Ortopeda, Chirurg ogólny

pl. Kościuszki 12 (Centrum Medyczne)
Oświęcim

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Rzeczowo wyjaśnia problem i sposób leczenia. Pan doktor jest godny polecenia.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Grzegorz Zaliński

32-600 Oświęcim

Lekarz z powołania !!! Podejście do pacjenta znakomite. Dzięki temu lekarzowi zmieniłam zdanie na temat SOR-u w Oświęcimiu.

lekarz Krzysztof Zemanek

32-600 Oświęcim

Pełny profesjonalizm, spokój, opanowanie, leczenie doprowadzone do końca, zawsze w kontakcie. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Mariusz, Ciopała

32-600 Oświęcim

Doktor Ciopała to świetny specjalista o rozległej wiedzy i praktyce. Leczę się u niego od wielu lat. Bardzo sprawnie i stosunkowo mało boleśnie przeprowadza kolonoskopię i gastroskopię, a przy tym wszystkim jest niezwykle miły i uprzejmy podczas wizyty i wszelkich zabiegów. Polecam!

lekarz Robert Szyjka

szpital

Oświęcim

Jest bardzo dobrym lekarzem. Poprostu fachowiec. Niesamowite ludzkie podejście do pacjenta. Rzetelnie informuje pacjenta o jego stanie chorobowym i sposobie leczenia. Umie słuchać pacjenta i zrozumiale odpowiada na wszelikie zapytania pacjenta. Jest bardzo otwarty na pomoc pacjentowi co daje duże poczucie bezpieczeństwa Bardzo miły, cierpliwy, kulturalny i elegancki. Poprostu "chłop-konkret".

lekarz Andrzej Kamieniarz

Mieszka I 4/5
32-602 Oświęcim

Nie polecam. Brak kompetencji i empatii do starszych pacjentów. Raczej ...nie powinien zostać lekarzem.

lekarz Mieczysława Maślisz-Pęksa

Lekarz medycyny pracy, Chirurg ogólny

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej "MULTIMED" w Oświęcimiu
ulica Chemików 5
32-600 Oświęcim

Mój tata po wizycie u dwóch lekarzy pierwszego kontaktu został skierowany na konsultację do chirurga. Od kilku dni cierpiał na bóle w pachwinie, które uniemożliwiały mu funkcjonowanie. Ostry ból powodował, że nie przespał kilku nocy.
Pierwsze pytanie Pani doktor Mieczysławy Maślisz-Pęksa brzmiało: po co Pan do mnie przyszedł. Po czym lekarka nie zbadała go w ogóle i skierowała na USG. Wizyta trwała 2 minuty. Zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jarosław Łucka

lekarz Krzysztof Pietrzak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Spółdzielnia Pracy "ESKULAP" Zespół Gabinetów Lekarzy Specjalistów
Marii Skłodowskiej-Curie 7
32-602 Oświęcim