Filtruj terminy

Chirurg Ogólny Rumia

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Chirurgii Ogólnej
Gdańska 53
84-230 Rumia

Bardzo kompetentny lekarz. Cierpliwy, delikatny i z bardzo dużą wiedzą o nowych metodach leczenia . Godny polecenia! !!

Opinia dodana przez: Emilia

Przychodnia Lekarska
Piłsudskiego 48A
84-230 Rumia

Chodzę już do doktora osiem miesięcy jestem bardzo zadowolony bardzo kopetentny szczery człowiek mało takich w przychodniach wie co robić i jak leczyć szacunek panie doktorze Jan.

Opinia dodana przez: Jan

Derdowskiego 24 pok.102
84-230 Rumia

Nie polecam ! Przyjechałam na wizytę z dwójka dzieci niestety spóźniona aż o 2 minuty . Czekałam na lekarza pod gabinetem . Wyszedł po paru minutach i wywołał kilku pacjentów oprócz mnie . Pol godziny później wyszedł ponownie i podeszłam do niego chcąc uzyskać informacje na temat mojej wizyty . Lekarz uznał ze nie jestem ubezpieczona ( mimo ze jestem na chorobowym w zusie ) bo mu się nie wyświetliło i wykreślił mnie z listy pacjentów. Powiedział ze wywołał moje nazwisko i nie było mnie, mimo ze siedziałam pod drzwiami. I jeszcze się wykłócał ze na pewno nie siedziałam tam kiedy była nawet pacjentka która miała na późniejsza godzinę ale widocznie bała się odezwać widząc jego arogancki stosunek do drugiej osoby . Kiedy powiedziałam ze czekałam cały czas lekarz powiedział - Niech mi pani bzdur nie opowiada jak ja nie lubię jak mi ludzie takie kity wciskają i jeszcze zaczął pouczać ze mam iść do recepcji i wyjaśnić brak ubezpieczenia. Jakiś kompletny brak szacunku do pacjenta a jeszcze tydzień wcześniej telefonowała do mnie pani z recepcji i przesunęła moja wizytę na godzinę później i jakoś wtedy potrafili do mnie zadzwonić ale wizytę wykreślić to bez mojej wiedzy . Zero wyrozumienia kobieta z dwójka małych dzieci chyba mogła się spóźnić o minutę czy dwie kiedy ja mogę czekać na wywołanie nawet kilka godzin .

Opinia dodana przez: Emila

Derdowskiego 24 pok.102
84-230 Rumia

na wizyte w poradni czekałam pół roku a jak już przyszedł czas zlecił kilka badań, które wykonałam

Opinia dodana przez: Ewa

NZOZ RadiolologicaNet Pytlewski&Ryterski