Lekarze Chirurg onkolog

dr n. med. Daniel Maliszewski

Poradnia Chorób Piersi Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Hubalczyków 1
76-200 Słupsk

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, że Maliszewski jest miły, pomocny, wydaje się że to dobry lekarz. Do czasu... jak coś pójdzie źle. Zgłosiłam się do Maliszewskiego jako 23-latka, w maju 2020 roku w samym środku pandemii. Chciałam powiększyć piersi metodą lipofillingu – przeszczep tłuszczu. Przyjechałam do Gdańska Z południa Polski na konsultację. Byłam wtedy bardzo chuda, ważyłam jakieś 52 kg przy 170 wzrostu. Na konsultacji chciałam dowiedzieć się czegoś o ...
Opinia dodana przez: N.

lekarz Marek Stawniak

Chirurg ogólny, Ortopeda

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Doskonały lekarz. Od wielu lat leczy mojego tatę (a nie jest on łatwym pacjentem):) Z ogromną cierpliwością i życzliwością podchodzi do pacjenta. Wszystko szczegółowo tłumaczy. Jego diagnozy są zawsze trafione, a leczenie skuteczne. Zarówno podejście jak i sposób leczenia jest holistyczny. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Specjalista leczenia bólu
                                       lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Specjalista leczenia bólu, Chirurg ortopeda

ul. Karola Szymanowskiego 4/8
30-047 Kraków

wspaniały lekarz polecam , zawsze wysłucha uważnie nie idzie na skróty -operacja u niego to ostateczność pomógł mi w powrocie do normalnoeci bardzo

dr n. med. Maciej Kisiel

Chirurg naczyniowy

damiana
Warszawa

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem maksymalną dla mnie wiedzę medyczną. Teraz rozumiem w czym jest problem i wiem co mogę zrobić. Lekarz konkretny i bardzo sympatyczny. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Ireneusz
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Traumatolog
                                       dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

Traumatolog, Ortopeda

Kross
ulica Grunwaldzka 74
60-311 Poznań

Znakomity ortopeda!! Jestem 15 lat po artroskopii kolana, od 10 lat trenuje zawodowo kulturystykę, nigdy nie poczułem najmniejszego dyskomfortu z tym związanego! Polecam z czystym sumieniem!!
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg szczękowo twarzowy
                                       dr n. med. Piotr Jakub Zawodny

dr n. med. Piotr Jakub Zawodny

Chirurg szczękowo twarzowy, Medycyna estetyczna

ulica Kopernika 6/1
70-241 Szczecin

Zwiedzałam kilka klinik w Polsce, jak również za granicą. Wierzcie lub nie ale profesjonalizm dr Zawodnego przekracza wszelkie granice wspaniałości:) W kilku klinikach nie potrafili zająć się w sposób profesjonalny i efektowny moimi kompleksami, zaś dr Zawodny nie obiecując cudów, sprawił, że wszystkie moje mankamenty zniknęły. Moje ciało wygląda po stokroć lepiej i efekty są dużo lepsze niż planowane. Dziękuję Panie doktorze za nowe życie:)
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Marcin Wilk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Mimo młodego wieku praca dentystyczna wykonana świetnie. Mam bardzo delikatne zęby i normalnie po plombowaniu zęby bolały mnie przez dzień czy 2 – nie tym razem. U Pana Marcina wszystko działa jak w zegarku, wizyta odbyła się punktualnie. Dr. Wilk to dobry młody specjalista. Jeśli będzie potrzeba wiem już gdzie się leczyć!
Opinia dodana przez: Marta
Pan doktor jako pierwszy ortopeda postawił właściwą diagnozę mojego skomplikowanego przypadku haluksa z "torbielowatymi naroślami"(moje laickie określenie:) . Perfekcyjnie przeprowadził operację, która umożliwia mi bezpieczne funkcjonowanie bez bólu i obawy o pęknięcie torbieli zagrażających sepsą. Przed i po zabiegu objaśnił wszystkie efekty i zalecenia. Bardzo polecam !
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

dr n. med. Maciej Studziński

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Centrum Medyczne PROFMEDICAL
Szarych Szeregów 46
40-750 Katowice

Zdecydowanie profesonalny, dokladny, zartobliwy. Jesli jego fachowosc i dokladnosc przelozy sie w czasie to bede chodzila do niego na kontrole i ewentualne leczenie. Teraz pokladam nadzieje ze zeby ktore zostaly zaleczone przez niego beda dlugo zdrowe poniewaz poprzednia pani stomatolog ciagle leczyla te same zeby na pograniczu plaby (ktora sama zalozyla) i zeba.
Opinia dodana przez: Asia

lek. med. Maria Niemirowicz-Szczytt

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Pani doktor zdobywała doświadczenie medyczne w rym chirurga w szpitalu Bielańskim w Warszawie, często w wymagających okolicznościach. Poznałem Panią doktor wiele lat temu i dziś cenię Ją za wewnętrzny spokój, rzetelność, nie uleganie wpływom, lecz sukcesywnej nauce i zdobywanym doświadczeniom. Pan dr Maria jest osobą wrażliwą wsłuchujący się w pacjenta i umiejącą wytłumaczyć co i jak. Pozdrawiam i polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Mariusz
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Przemysław Lipiński

lek. med. Przemysław Lipiński

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

W Łodzi jest masa chirurgów ale tylko dr Lipiński jest lekarzem specjalizującym się w leczeniu ran. W szpitalu chciano mi już amputować nogę ale na moje szczęście trafiłam do pana doktora który tak długo zajmował się moją nogą, że rana się zagoiła. Jestem dozgonnie wdzięczna i wszystkim gorąco polecam. Ponadto jest człowiekiem wyjątkowo sympatycznym, punktualnym i cierpliwym.
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Protetyk stomatologiczny
                                       lek. dent. Maria Stenka

lek. dent. Maria Stenka

Protetyk stomatologiczny, Implantolog

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Warszawa

Witam bardzo polecam pania dr jest po prostu super jako specjalista usuwala mi osemke i pozniej robila implant wszystko bylo super nic nie bolalo rozladowala moj stres przez zarty bylo super pozniej tez nic mnie nie bolalo ,jak przyszedlem zestresowany zaproponowala mi gaz rozweselajacy ale nie bylo takiej potrzeby :) Krys
Opinia dodana przez: krzysztof

dr n. med. Marcin Tchórzewski

Chirurg ogólny, Proktolog

Kopernik onkologia
Łódż ul.Paderewskiego 4
93-509 Łódź

Każdemu polecam żeby ma swojej drodze spotkał takiego człowieka , lekarza Empatyczny kompetentny, przemiły człowiek jest świetny w swoim fachu.
Opinia dodana przez: Ola
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Chirurg dziecięcy
                                       dr n. med. Michał Puliński

dr n. med. Michał Puliński

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
10-699 Olsztyn

To jest fachowiec. Na pierwszy rzut oka nieprzyjemny, ale zna się na swojej robocie i jest naprawdę dobry. Dziękuję bardzo.
Opinia dodana przez: jan

lekarz Marek Trzaskowski

BUD-GAZ Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sp.zo.o.
Kasprzaka 25
01-224 Warszawa

Polecam dr Trzaskowskiego. Bardzo konkretny. Zabieg wykonany super profesjonalnie (usunięcie znamienia na skroni). Nie ma żadnego śladu.
Opinia dodana przez: pacjent

dr n. med. Włodzimierz Perczyński

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2
04-749 Warszawa

Niesamowicie kompetentny. Ogromna wiedza poparta sporym doświadczeniem.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg onkolog
                                       prof. dr hab. n. med. Michał Pędziwiatr

prof. dr hab. n. med. Michał Pędziwiatr

Chirurg onkolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

W imieniu moim i mojego taty ( Mieczysława ), chciała łam bardzo podziękować za opiekę i udaną operację . Pan Profesor już po raz drugi wykonał udany zabieg ratujący przed nowotworem i jego przeżutymi . Wykazując się perfekcjonizmem i empatią.Bardzo dziękujemy .
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Mirosław Czech

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

SZPZLO, poradnia diabetologiczna
Szczęśliwicka 36
Warszawa

Trafiliśmy do dr. Czecha razem z naszym bobasem na leczenie dysplazji stawów biodrowych w Szpitalu Dziecięcym gdy dziecko miało 1 miesiąc. Całość leczenia trwała 5 mies w tym 3 z rozwórką. W tym czasie byliśmy kilkukrotnie na kontrolach. Doktor profesjonalnie podszedł do problemu, za każdym razem robił USG wraz z opisem postępów leczenia, tłumaczył gdy mieliśmy wątpliwości co do prawidłowego noszenia rozwórki. Poświęcał dużo uwagi i czasu naszemu dziecku, wyznaczał ...
Opinia dodana przez: Jerzy
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Chirurg plastyczny
                                       dr n. med. Marcin Sierociński

dr n. med. Marcin Sierociński

Chirurg plastyczny

CERAM-DENT Prywatna Opieka Stomatologiczna NZOZ Grażyna Opiłka
Zabrska 1/4
40-083 Katowice

Szczerze polecam Pana doktora . Miałam wykonana korektę powiek w znieczuleniu miejscowym. Po tygodniu ściągnięcie szwów i wszystko goi się jak należy. Teraz czeka mnie dalsza współpraca z Panem doktorem z czego mam nadzieję będę w dalszym ciągu zadowolona. Bardzo rzeczowy a zarazem uprzejmy czlowiek. Nic na siłę, to pacjent decyduje się świadomie na zabieg a Pan doktor rozważa najlepsza dla nas opcje zabiegów... 😉
Opinia dodana przez: Riwcia
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Maciej Zieliński

dr n. med. Maciej Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna
Na Szańcach 11a
Poznań

kompetentny ,uprzejmy, same plusy,, polecam ,godny zaufania ,przyjazny gabinet .bardzo pomocny,dobry kontakt z pacjentem ,
Opinia dodana przez: karina