Lekarze Chirurg ortopeda Bydgoszcz

lekarz Krzysztof Tojek

Przychodnia Komunalni Sp. z o.o.
ulica Sportowa 5
85-091 Bydgoszcz

Polecam z serca. Cudowny lekarz i Cudowny człowiek. Bardzo się cieszę, że miałam okazję trafić do Pana Profesora
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Paweł Wierzchowski

Szpital Uniwersytecki nr 1. im Jurasza
Bydgoszcz

Lekarz z wysoką kulturą osobistą, wyrozumiały,rzeczowy, kompetentny. Jestem po dzisiejszej wizycie u dr Pawła,lekarz z empatia,przesympatyczny,dużo czasu poświęcił na Dopplera,wyjaśniał wszytko, na każde pytanie bezproblemowo odpowiadał. Całoksztalt wizyty na ogromny plus. Życzę każdemu pacjentowi aby miał szczęście trafić na takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Wojciech Jaraczewski

Chirurg naczyniowy

Rekinowa 43a/4
85-435 Bydgoszcz

Swietny fachowiec.Miałem zaawansowany zespół Leriche"a.Dzięki operacji wkonanej przez doktora Jaraczewskiego mogę dzisiaj chodzić .
Opinia dodana przez: Witold

lekarz Tomasz Maciejewski

Szpital Uniwersytecki nr 1
ul. M.sklodowskij-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Polecam, dobry lekarz, godny polecenia. Przyjal mojego synka bez zadnych problemow I nawet nie kazal w kolejce czekac.
Opinia dodana przez: kasia

dr n. med. Wojciech Stankiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Szpital Eskulap
ul. Koperkowa 2 Osielsko
86-031 Bydgoszcz

Miałam zabieg na żylaki dr. Stankiewicz przeprowadził ją znakomicie po zabiegu opowiedział przebieg operacji, jest uprzejmy podchodzi z humorem do pacjentów. Jest godny polecenia.

lekarz Witold Mikołajczak

Urolog, Chirurg dziecięcy

Centrum Onkologii
dr Izabeli Romanowskiej 2
85-796 Bydgoszcz

Poniższa opinia dotyczy poważnej operacji (tak zaopiniowali także inni lekarze w szpitalu) mojego ojca. Miał on lataroskopowo usuwaną pełną prostatę. Wiem, że operacja była trudna nie tylko ze względu na wiek (77 lat), ale także na stan zdrowia, m.in. ze względu na drugi rozrusznik serca. Mój tato był pod ogromnym wrażeniem indywidualnego podejścia. Każda wizyta, czy to w przychodni czy w szpitalu, była profesjonalna i opatrzona pełną informacją, dzięki czemu ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Jacek Andruszkiewicz

Ogrody 17/80
85-870 Bydgoszcz

Wyrażam słowa uznania dla dr Jacka Andruszkiewicz, który swoją wiedzą, empatią i zaangażowaniem przywraca nadzieję i wiarę w zawód lekarza. To lekarz, któremu można zaufać , jego kompetencje i doświadczenie a także chęć pomocy sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe. Nie cofa się przed wyzwaniem. Moja wdzięczność jest ogromna i jednocześnie niczym w porównaniu do tego co dla mnie zrobił. TO LEKARZ GODNY ZAUFANIA I POLECENIA. Dziękuje.
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Roman Kalinowski

Chirurg ogólny, Urolog

Karłowicza
Bydgoszcz

Cierpliwy, profesjonalny, bardzo ludzki, empatyczny. Zajął się moim ojcem, wytyczył ścieżkę leczenia. Nasza wielka wdzięczność i polecamy każdemu z problemami urologicznymi .

lekarz Marcin Bieńkowski

Bieńkowscy Clinic
Cicha 17
85-650 Bydgoszcz

Szczerze polecam, potraktował mnie na najwyższym poziomie. Wszystko tak jak powinno być :) a klinika na poziomie europejskim. Ze względu na moją ciężką chorobę- nowotwór dostałam zniżkę 50% czyli połowę tego co miałam zapłacić u pani doktor w Warszawie . Mało tego podpowiedział zabiegi o których nie miałam pojęcia że mozna zrobić , aby poprawić skórę po radioterapii . Niestety nikt mi tego wcześniej nie powiedział a byłam na wizycie ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Zbigniew Banaszkiewicz

85-372 Bydgoszcz

Henryk z Wielunia. Jestem pacjentem dr Banaszkiewicza od 2004 roku - operacja nowotworu jelita grubego. Cudowny człowiek pełen empatii i zrozumienia, do tego znakomity fachowiec, profesjonalny, szczery i uczciwy. Wzorowy kontakt z pacjentem, nigdy nie odmawia szczerej rozmowy i dla każdego znajduje czas. Człowiek o wielkim sercu dla pacjentów i personelu. Pomimo, że mieszkam 300 km od Bydgoszczy - mam tak duże zaufane do dr Banaszkiewicza, że do tej pory ...
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Małgorzata Pacholska

Chirurg dziecięcy

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Z Panią dr znamy się już od bardzo dawna ...Z korzyścią dla nas i naszego synka :)) Jest młodym lekarzem ale z ogromna wiedzą jak na swój staż ...wielokrotnie operowała naszego synka ratując mu życie ...POLECAM ze szczerego serca !!! Takich lekarzy jak ona jest naprawdę mało ;((
Opinia dodana przez: anonimowo

lekarz Jacek Szyperski

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Cieszkowskiego 5/1
85-052 Bydgoszcz

Serdecznie polecam tego lekarza, jest doświadczony i kompetentny!

lekarz Zofia Kużdża-Klimkiewicz

Chirurg stomatolog, Protetyk

Praktyka Stomatologiczna- Gabinet Higieny i Profilaktyki jamy ustnej
T.B.Żeleńskiego 2/1
85-858 Bydgoszcz

Nie mogę podać ceny wizyty bo w zależności od wykonanego zabiegu płaciłem różnie ale ceny nie są wygórowane. Gorąco polecam gabinet i panią higienistkę tam pracującą pod kątem wizyt adaptacyjnych dla dzieci i oczyszczania zębów dla dorosłych. Zabieg wykonuje nieamiernie delikatnie.Pani doktor skrupulatna i bardzo precyzyjna. pacjentowi każdemu poświeca godzine lub nawet dłużej czasu

lekarz Aleksander Łukasiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Przychodnia "INTERCOR"
Kasztanowa 57
85-605 Bydgoszcz

Wspanialy lekarz na wlasciwym miejscu. Super podejscie do pacjenta. Polecam w 100% Jeszcze raz bardzo dziękuję
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Maciej Słupski

85-372 Bydgoszcz

Doskonały fachowiec, który miewa czasami problem z przekazaniem rodzinie i tym bardziej pacjentowi, niekorzystnych informacji. Nie mniej jest pełen empatii dla pacjenta i nie traktuje go jako kolejny numer statystyczny, lecz robi wszystko, aby mu pomóc lub przynajmniej zmniejszyć cierpienie.
Opinia dodana przez: Ryszard

lek. dent. Marcin Perczak

Chirurg szczękowo twarzowy

ulica Ogrody 23/167
85-870 Bydgoszcz

Dr Marcin Perczak wraz z Zona dr Aleksadra Perczak sa stomatologami z powołania.pomimo napiętego czasu pracy poświęcili swój prywatny czas na analizę sytuacji szczekowo-zgryzowej córki -powypadkowej,rozważaja rożne metody leczenia.konsultowali sie ze specjalistami z zagranicy, sprawa jest skomplikowana i wymaga czasu .pelen profesjonalizm i podejście do małego dziecka.Pani doktor jedyna Wielka ,ktora nie zostawiła mojego dziecka na pastwę losu po wyjściu ze szpitala z chirurgii szczękowej .bardzo dziekujemy i polecamy tym ...
Opinia dodana przez: Iga

lekarz Sławomir Śpiołek

Chirurg dziecięcy

Kijowska 3/25
85-703 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz, miłe podejście do pacjenta, profesjonalizm. Bardzo dobrze założył gips. Polecam.
Opinia dodana przez: Alan

lekarz Paweł Jarmocik

85-372 Bydgoszcz

Wspaniały,kompetentny i niebywale empatyczny lekarz.Polecam każdemu z całego serca.Trafilam.do Pana Doktora z perforacją jelita .Natychmiast zdiagnozował i przeprowadził operację.Wszystko cierpliwie tłumaczy.Żeby być dobrym lekarzem najpierw trzeba być dobrym człowiekiem.Ten Doktor to anioł.Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. med. Andrzej Chyrek

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Poraz pierwszy spotkałam się z panem doktorem wczoraj i jestem zachwycona.Kompetentny, miły, spokojny.Gorąco polecam.Przywrócił mi wiarę w państwową służbę zdrowia.
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Jacek Hoffman

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Warmińskiego 4/3
85-054 Bydgoszcz

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Skrupulatnie weryfikuje wszystkie wyniki badań, stawiający diagnozę w sposób przemyślany ale również intuicyjny, konsekwentnie dąży do wyjaśnienia wątpliwości w wykonanej diagnostyce. Do tego wszystkiego bardzo dobry chirurg.
Opinia dodana przez: nemo