Lekarze Chirurg ortopeda Bydgoszcz

lekarz Maurycy Missima

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Chodkiewicza
Bydgoszcz

Jestem po operacji zastawki serca ktora przeprowadzal pan doktor w szpitalu wojskowym operacje mnialam 30.08.2016r na ta chwile jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej z podziekowaniem dla calego oddzialu kardiochirurgi w szpitalu wojskowym w bydgoszczy
Opinia dodana przez: Hanna

lek. dent. Mieczysława Przybylska-Sikorska

Chirurg stomatolog

Stomatologia Sikorska
Żmudzka 3/1A
85-028 Bydgoszcz

Bardzo boję się dentysty, Panią dr polecili mi znajomi. Kompetentna, wszystko wytłumaczyła, miała cierpliwość i dużo czasu by wyjaśnić moje obawy. Sam zabieg przebiegł sprawnie. Polecam, Polecam
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Ortopeda
                                       lekarz Mateusz Blank

lekarz Mateusz Blank

85-634 Bydgoszcz

Nie należę do ludzi śmiałych, mimo wieku (50+), nie rozpycham się łokciami, lecz grzecznie pytam. Często tacy ludzie spychani są na plan dalszy. Pan dr Blank jednak nie "zepchnął " mnie, lecz odebrał telefon i cierpliwie wysłuchał. Wtedy postanowiłam zostać jego pacjentką. Nie żałuję, ponieważ to nie tylko dobry lekarz, ale i wspaniały człowiek. Czekam na artroskopię stawu skokowego, która ma odbyć się 9 grudnia. Polecam tego Lekarza zwłaszcza dzieciom. ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr Wojciech Banach

NZOZ Przychodnia "Łomżynska"
Łomżyńska 51A
85-865 Bydgoszcz

Pan dr Banach lekarz z powołania. Z szacunkiem i wysoką kulturą podchodzi do każdego pacjenta. Lecze się u Pana Doktora na NFZ a mam wrażenie jakby wizyta byla prywatna. Wspaniały lekarz i wspanialy człowiek. Polecam !!
Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Marian Grygiel

Ortopeda, Chirurg ogólny

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz

Hm po wizycie u innego doktora PAN Doktor okazał sie zbawieniem , kompleksowa wizyta zdjecie RTG rozmowa , fachowo miło 2 latek nawet nie bał się POLECAM PANA DOKTORA W 100 %

dr n. med. Irena Daniluk-Matraś

Medycyna estetyczna, Chirurg dziecięcy

Szpital Uniwesytecki nr 1 im. A. Jurasza
Skłodowskiej 9
Bydgoszcz

14.06.2017 roku usunięcie wodniaka jądra, w 100% polecam Pani profesor, lekarz z powołania mający niesamowity dar, wiedzę, empatię i mnóstwo najlepszych cech jakie może mieć człowiek. Moja wdzięczność i szacunek, wielkie podziękowania dla Pani jak i całemu zespołowi lekarzy, pielęgniarek i personelowi pomocniczemu Szpitala Jurasza w Bydgoszczy Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Dzieci i Młodzieży.
Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Jakub Szmytkowski

Szpital Uniwersytecki im. dr. A. Jurasza
ul. Marii Skłodowskiej Curie 9, Bydgoszcz
85-094 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz. Wszystko spokojnie i dokładnie wytłumaczył, usunął całą tarczycę i czuję się bardzo dobrze. Operacja odbyła się w listopadzie 2012r.
Opinia dodana przez: Piotr

Jarosław Markowicz

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Bydgoszcz

Bardzo profesjonalny, kontaktowy, konkretny lekarz. Według mnie pasjonat swojej pracy, człowiek o niezwykłej kulturze osobistej, subtelności i inteligencji. W swojej pracy jest bardzo rzetelny, decyzję co do leczenia i proponowanych zabiegów świadczą o ogromnym doświadczeniu praktycznym. Wielki człowiek o niewybujałym ego. Zaprzeczenie medycznego celebryty. Bardzo dziękuję, Panie doktorze za udany zabieg. Bogumiła Nejman.
Opinia dodana przez: Bogumiła

dr n. med. Andrzej Świątkiewicz

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
Bydgoszcz

Witam! Dziś mijają dokładnie 3 tygodnie od operacji plastycznej uszu. Uszka są bardzo przylegające, coraz mniej bolą. Póki co jestem jak najbardziej zadowolona i szczęśliwa!!! Mam nadzieję, że zbyt mocno nie odejdą i będą super! Dr Świątkiewicz jest bardzo miłym i pogodnym człowiekiem. Bardzo się cieszę, że to właśnie on mnie operował. Ma świetne podejście do pacjentów, podczas operacji rozmawia, żartuje. POLECAM!!!!!!!!

Adam Kotlarek

Chirurg stomatolog

Królowej Jadwigi
Bydgoszcz

Panicznie boję się wizyt u dentysty, a u pana Adama nie.
Opinia dodana przez: BB

dr n. med. Witold Czechowicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Sanitas
Dworcowa 110
85-000 Bydgoszcz

Bardzo polecam. Miałam guzki w piersiach, po biopsji nic nie wykryto. Tak jak mówił dr w drugiej ciąży same zniknęły. Ale było bardzo dobre tłumaczenie choroby i dr zaraża dobrym optymizmem pacjentów.
Fantastyczna lekarka. Moga 2 letnia córeczka na widok pani doktor uśmiecha się, bezproblemu daje sie przebadać pod kazdym katem. Pani doktor wszystko zawsze wytłumaczy, poswięca nam duzo czasu podczas wizyty.Polecam bo warto:)Pracuje w Centrum Rehabilitacji i Masażu "Regeneratio" na ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 17. Warto zainwestować zeby potem cieszyć się zdrowiem. Przemiła kadra rehabilitantów.

Aleksander Cegielski

Chirurg dziecięcy, Ginekolog

Bydgoszcz

Wielokrotnie badana u pana doktora w szpitalu chełmińskim, świetny lekarz, u nas wręcz oblegany! Wielka szkoda, że odchodzi już z placówki. Konkretny, wyrozumiały, zapisuje leki możliwie tanie itd. Oby takich więcej lekarzy było :) Pozdrawiam, pacjentka z Chełmna.
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Ortopeda
                                       dr Piotr Karaszewski

dr Piotr Karaszewski

85-634 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz,dokładnie bada,wyjasnia dokładnie pacjentowi wszelkie wątpliwości. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Maria Schreiber-Strzelewicz

Przemysław Stężała

Gabinet lekarski

Bardzo miły Pan Doktor.

lekarz Michał Jankowski

Centrum Onkologii Bydgoszcz
Bydgoszcz

Doktor Jankowski to jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałam styczność. Prawdziwy lekarz z idealnym podejściem do pacjenta. Pomógł mojej mamie w najgorszym okresie jej życia. Jestem mu bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i to, że jest po prostu wspaniałym fachowcem i dobrym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Włodzimierz Matuszczak

Dworcowa
85-009 Bydgoszcz

Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam Pana Doktora. Uprzejmość,szczegółowe wytłumaczenie choroby i leczenia. Doktor z powołania Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Nasser Darwish

nowy szpital w Nakle i Szubinie
czackiego21/15
85-138 Bydgoszcz

szczególne podejście do osób po 20 roku życia, ze względu na niedojrzałość emocjonalną. fachowiec godny polecenia. Jest impulsywny , to dla mnie ważne.
Opinia dodana przez: Dariusz
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Jacek Szopiński

dr n. med. Jacek Szopiński

85-634 Bydgoszcz

Bardzo dobry chirurg i człowiek. Udziela rzetelnej informacji. Wnikliwie przedstawił mi możliwości zoperowania przepukliny nawrotowej różnymi metodami,wskazując na zalety i zagrożenia. Jasno określił swoją opinię, ale wybór pozostawił mi. Jeden z niewielu chirurgów potrafiących leczyć przepukliny metodą laparoskopową. Chyba tylko jeszcze prof. Dąbrowiecki w Polsce tę metodę ma opanowaną. Piszę dzień po operacji, z dobrym samopoczuciem.

dr n. med. Jerzy Kochan

Chirurg szczękowo twarzowy

Remedium
Bydgoszcz

Moja mama ma 82 lata i od dłuższego czasu choruje na neuralgię nerwu trójdzielnego. Gdy dolegliwości bólowe powracają, Pan Doktor zawsze skutecznie zajmuje się problemem. Z odpowiednią dozą empatii i fachowością szybko uśmierza potworne cierpienie, przywracając mamie radość życia. Życzę każdemu lekarzowi takiego poziomu zaufania do kompetencji, jakim moja mama obdarza Pana Doktora. Najwyższej klasy specjalista. Dziękujemy Panie Doktorze!
Opinia dodana przez: Piotr