dr n. med. Jakub Szmytkowski

Wspaniały lekarz. Wszystko spokojnie i dokładnie wytłumaczył, usunął całą tarczycę i czuję się bardzo dobrze. Operacja odbyła się w listopadzie 2012r.

Pan Doktor usunął mi laparoskopowo pęcherzyk żółciowy w marcu 2019r. Jestem mu bardzo wdzięczny za to co dla mnie zrobił. Super chirurg, rzeczowy i sympatyczny. Polecam

Bardzo sympatyczny oraz przemiły człowiek. Wytłumaczył wszystko. Operacja przebiegła bez problemów. Po operacji też wykazał duże zainteresowanie. Bardzo polecam tego chirurga.

zainteresowanie. Bardzo polecam tego chirurga.

Przesympatyczny człowiek,miły i ciepły z poczuciem humoru. Zabieg przeprowadzony bez bólu z pełną informacją co aktualnie robi. Serdecznie polecam tego chirurga.

Pana doktora można tylko chwalić - bardzo rzeczowy, uprzejmy, wytłumaczył wszystko. Operacja przebiegła bez problemów, po operacji też wykazano duże zainteresowanie pacjentem. Ogólnie opieka na oddziale super, siostry przemiłe, opiekuńcze. Byłam naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczona.

Doskonały fachowiec. Przesympatyczny, spokojny człowiek. Cieszę się, że dr Szmytkowski mnie operował. Najwyższy poziom opieki. Dziękuję!

Doskonały fachowiec.
Przesympatyczny, spokojny człowiek.
Cieszę się, że dr Szmytkowski mnie operował.
Najwyższy poziom opieki. Dziękuję!

Dr Szmytkowski jest chyba jedynym lekarzem, który potraktował mnie z szacunkiem. Wytłumaczył wszystko, odpowiedział na każde pytanie. Bez cienia zniecierpliwienia. Przesympatyczny, choć bardzo zamknięty człowiek.

operacja przebiegła sprawnie ,przed operacją zbyt mało tłumaczy sie pacjentowi n.t. choroby i scenariusza operacji, Mam nadzieję, że szersze omówienie nastapi na wizycie kontntrolnej. Ogólnie i tak wysoko oceniam tego lekarza, Pobyt na oddziale chrurgii i endokrynologii przeszedł moje oczekiwania-opieka cudowna , siostry wspaniałe, nawet na jedzenie trudno narzekać.

Badzo dobry fachowiec,bardzo sympatyczny i rzeczowy!

Badzo dobry fachowiec,bardzo sympatyczny i rzeczowy!

Pan doktor usunął mi prawie całą tarczycę.Czuję się jak nowo narodzony!Dziękuję!