Lekarze Chirurg ortopeda Toruń

lekarz Krzysztof Kroina

Dandelskiego 6
87-100 Toruń

Znakomity specjalista, godny polecenia..Super fachowiec Wybitnie uzdolniony chirurg Wszystko co robi robi dokładnie
Opinia dodana przez: Nariusz
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Ortopeda
                                       lekarz Mateusz Blank

lekarz Mateusz Blank

NZOZ "LTM Med" w Toruniu
ulica Boboli 65
87-100 Toruń

Nie należę do ludzi śmiałych, mimo wieku (50+), nie rozpycham się łokciami, lecz grzecznie pytam. Często tacy ludzie spychani są na plan dalszy. Pan dr Blank jednak nie "zepchnął " mnie, lecz odebrał telefon i cierpliwie wysłuchał. Wtedy postanowiłam zostać jego pacjentką. Nie żałuję, ponieważ to nie tylko dobry lekarz, ale i wspaniały człowiek. Czekam na artroskopię stawu skokowego, która ma odbyć się 9 grudnia. Polecam tego Lekarza zwłaszcza dzieciom. ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Mariusz Litwin

św. Katarzyny 7
Toruń

Dzięki temu lekarzowi mój tato jest już 8,5 roku po całkowitej resekcji żołądka, oczywiście z powodzeniem :)Bardzo jesteśmy mu wdzięczni.Niestety słyszałam, że w Golubiu-Dobrzyniu już nie pracuje (dobrych lekarzy nikt nie szanuje)

dr n. med. Jerzy Jakubiak

Chirurg szczękowo twarzowy

Bluszczowa 4
87-100 Toruń

Wspaniały fachowiec i człowiek. Zajął się mną profesjonalnie. Był bardzo miły i uprzejmy. Starał się mnie uspokoić. Pomógł mi naprawdę w trudnym przypadku. Polecam
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Sławomir Syrkiewicz

Chirurg ogólny, Patomorfolog

Toruń

Jest to lekarz, którego z czystym sumieniem mogłabym polecić każdemu w potrzebie. Jest bardzo kompetentny, wszystko wspaniale tłumaczy i humorem wspiera na duchu. Jeśli ktoś musi trafić pod skrzydła patomorfologa to tylko pod takie :) Zdecydowanie polecam!

lekarz Michał Gontarz

Chirurg dziecięcy

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Człowiek anioł. Najlepszy lekarz z jakim mieliśmy do czynienia. Świetnie podejście do dzieci, spokojny, opanowany, cierpliwy oraz kompetentny. Wszystko wyjaśni ze szczegółami, odpowie na każde pytanie. Dziecko chętnie współpracuje z takim lekarzem. Życzę aby inni lekarze brali przykład z takiej postawy. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Zbigniew Michniewicz

Chirurg onkolog

ulica Szeroka 25
87-100 Toruń

Dr. Michniewicz operował mnie, gdy mialam raka piersi. Na podstawie mamografi/tylko spojrzal/ postawil diagnoze, ktorą w 100% potwierdzila sie, gdy dostalam wynik histopatologiczny. Konkretny, rzeczowy i dbajacy o pacjenta.Blizna po operacji "ładna".

dr n. med. Łukasz Paczesny

ulica Podgórna 12
87-100 Toruń

Fantastyczny lekarz! Godny polecenia. Nie tylko jest uprzejmy ale co najważniejsze przeprowadził bardzo dokładne badanie kręgosłupa córki. Wytłumaczył bardzo dokładnie. W końcu ktoś potraktował nas jak osoby, które nie znają problemu a nie ja specjalistów. Ja nie jestem lekarzem i nie musze się na tym znać więc potrzebuję dokładnego wytłumaczenie co się dzieje i takie otrzymałam od dr Paczesnego. Pani wyżej pisze obrażona, że dostała skierowanie na rezonans prywatnie najwidoczniej ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Maciej Jackowiak

Traumatolog, Ortopeda

Novamed Jackowiak Krajewski Sp. J.
Broniewskiego 4/2
87-100 Toruń

Trafiłam do doktora Jackowiaka przypadkiem, ale to była najlepsza decyzja w życiu. Podarował mi drugie życie , przeprowadził skomplikowaną opetację dzięki której chodzę - nie utykam a noga jest silna .Za tydzień kolejna opetacja , ale jestem spokojna , bo wiem że operować będą mnie najlepsze ręce , że doktor Jackowiak złapie mnie za rękę przed zabiegiem , a jego troska , dobroć i wrsżliwość pomogą mi przetrwać pobyt w ...
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Jarosław Redziński

Chirurg onkolog

Centrum Homeopatii
Szczytna 1
87-100 Toruń

Wracam bardzo rozczarowana. Na mój wniosek jedno z pomysłów anulowane, a drugie na tak ale to była moja sugestia. Czułam się nie pewnie, rozmydlanie tematu ale może też dlatego, że działał w zastępstwie. No ale lekarza, którego zastępował nie da się zastąpić.
Opinia dodana przez: HANNA
ten lekarz uratował mi nogę po wypadku. jedyne co pamiętm to uśmiech, który "powiedział " , że wszystko będzie dobrze. bardzo w porządku człowiek, podobno jego żona jest świetnym ginekologiem

dr Michał Jałoszewski

Szpital Jednodniowy
Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń

Wspaniały, młody , wybitny specjalista, który pomógł mojemu synowi w funkcjonowaniu psychofizycznym i zarazem społecznym.Takich lekarzy powinno być więcej.
Opinia dodana przez: Wojciech

dr n. med. Piotr Raginia

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Promental Centrum Psychiatrii
Sz. Chełmińska 84-86
87-100 Toruń

niedawno rwałem 8 i nie byłem zbyt odważny. doktor pomarudził ponarzekał że źle ułożona chwycił 20 sekund i po wszystkim .żadnych komplikacji. polecam i dziękuję
Opinia dodana przez: zbigniew

lekarz Piotr Bystroń-Kwiatkowski

Wojewódzka Poradnia Ortopedyczna w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu
ul. Św.Józefa 53-50
Toruń

Cudowny, przemiły i w pełni profesionalny lekarz. Zgłosiłam się z okropnym bólem obojczyka doktor delikatnie sprawdził , cierpliwie wytłumaczył co robić, przez całą wizytę czułam się komfortowo. Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Lucyna
Bardzo dobry ortopeda, wie co robi. Wyleczył mi ścięgno, gdzie inni nie kompetentni lekarze tylko pogarszali sprawę, a od razu stwierdził co jest grane, zrobił zabieg i uratował mi tym samym rękę.

lekarz Marek Borkiewicz

Prywatne Centrum Chirurgii Winczakiewicz, Borkiewicz
ul. Kołątaja 10a
87-100 Toruń

Chciałbym polecić Pana doktora każdemu kto chciałby się na prawdę dowiedzieć na co się choruję, Po raz pierwszy spotkałem się z tak fachowym lekarzem. Pan doktor bardzo profesjonalnie podszedł do mojej wizyty wytłumaczył mi wszystko co mi dolega. Nie naciągał na jakieś drogie zabiegi tylko zasugerował na początku standardowe leczeni. Chciałbym żeby każdy lekarz tak właśnie traktował swoich pacjentów. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Adam Sadowski

Prywatne Centrum Chirurgii Winczakiewicz, Borkiewicz
ul. Kołątaja 10a
87-100 Toruń

Znakomity specjalista, skrupulatnie bada i wyjaśnia. Od lat jestem pod opieką. Przyjmuje także w Ciechocinku.
Opinia dodana przez: ASz

lekarz Sebastian Cychowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ODNOWA sp. z o.o.
87-100 Toruń

Doktor operował mi rękę - zespół cieśni kanału nadgarstka. W innych Szpitalach w Toruniu kazano mi czekać w kolejce do przyszłego roku. Trafiłam do Pana doktora do Przychodni Uniwersyteciej. Krótko mówiąc - zabieg był po niecałych 2 miesiącach (musiałam zrobić badanie przewodzenia w nerwie). Efekt był niesamowity, już pierwszą noc po zabiegu po raz pierwszy od kilku miesięcy przespałam całą noc nie budząc się z tym piekielnym bólem i drętwieniem ...

lekarz Edward Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Novamed Jackowiak Krajewski Sp. J.
Broniewskiego 4/2
87-100 Toruń

Wspaniały lekarz, ma czas dla pacjenta, dokładnie bada, w razie wątpliwości zleca dodatkowe badania. Pan Doktor dwukrotnie mnie operował w odstępie 10 lat. Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta. Jestem pełna zaufania i szacunku do Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Joanna

Graboń Kamil

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Dr Kamil Graboń przeprowadził operację kolana w taki sposób, że rehabilitanci nie mogli uwierzyć, że jest w takim dobrym stanie po zabiegu. Mimo wielu obowiązków poświęcał czas i sprawdzał stan swoich pacjentów, wszystko cierpliwie tłumaczy, ma świetny kontakt z pacjentem. Bez watpienia najlepszy ortopeda u jakiego bylam w Toruniu.
Opinia dodana przez: Ewa