Lekarze Chirurg ortopeda Wrocław

lekarz Marek Ściebura

Bacciarellego 23/2
51-649 Wrocław

Bardzo wnikliwy lekarz, empatyczny słucha pacjenta .Wysokie kwalifikacje które są nie do ocenienia .Pomoc udzielona jak i wnikliwe wytłumaczenie jest juz samo w sobie lekiem.Polecam
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Marek Mak

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Rudolfa Weigla 5
50-981 Wrocław

Polecam. Bardzo dobry kardiochirurg. Poświęcił mi dużo czasu, przeprowadził dokładny wywiad . Zdecydowanie jest godny polecenia.
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Ortopeda
                                       lekarz Paweł Prostak

lekarz Paweł Prostak

Centrum Medyczne SportsMedic
Dokerska 2A
54-142 Wrocław

Bardzo sympatyczny konkretny super podejście do pacjenta polecam. Pozdrawiam Pana dr.a Witold z usterką kolana. 👌
Opinia dodana przez: Witold

prof. dr hab. Maciej Bagłaj

Chirurg onkolog, Urolog dziecięcy

Widok 8
50-052 Wrocław

Najlepszy pod słońcem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie . Interesuje się każdym pacjentem z osobna . Nie traktuje olewajaco , lekarz na medal . Lepszego nie ma!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Krzysztof Zwoliński

Wybrzeże Wyspiańskiego 20
51-107 Wrocław

Lekarz z powołania, z ogromną wiedzą medyczną i doświadczeniem. Rzeczowy oraz wielkim sercem. Nie ulega zachciankom kuracjuszy tylko bazuje na wiedzy medycznej kierując się dobrem pacjenta

Wanda Kozaczyńska

Chirurg stomatolog

Piastowska 55 / 5
Wrocław

LEKARZ WSPANIAŁY !!!!!!!!!!!!! KIEDYŚ MIAŁAM SZCZĘŚCIE ZAPOCZĄTKOWAĆ MOJE WIZYTY I TRWAJĄ DO DIŚ .

lek. dent. Przemysław Krupa

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Przychodnia Lekarska ZA-MED
ulica Chłodna 16
53-022 Wrocław

Dobry fachowiec godny polecenia. Pan doktor, przedstawił kolejne etapy, wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg, sprawnie go przeprowadził. Wszystko przebiegło w miłej atmosferze, bez kolejek i zbędnego stresu.

lek. dent. Andrzej Wojciechowicz

Chirurg stomatolog

Gabinet stomatologiczny
P.Wysockiego 8/1
51-692 Wrocław

Znakomity chirurg stomatologiczny i znakomity dentysta, protetyk. Bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta, ma świetny kontakt z pacjentem. Gabinet też super. Bardzo polecam! Pacjent

lekarz Ludwik Roszkowski

MSWiA
Wrocław

Pełen profesjonalizm, wreszcie trafiłem na chirurga, który jest po prostu ludzki. Zabiegi chirurgiczne (w moim przypadku nacięcie ropnia) są bardzo bolesne. Pan doktor bez problemu zaaplikował znieczulenie, całą sprawę załatwił w 15 minut a ja po 6 dniach cierpienia nareszcie czuję ulgę. Dziękuję i pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Stanisław Leśniak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Zawiszy Czarnego 95
Wrocław

Wspaniały człowiek jak i lekarz. To co inni partacze zepsuli i nie potrafili naprawić,ten doktor w kilka minut podał odpowiednią diagnozę i podjął się operacji,której odmawiali inni lekarze. Jeśli ktoś szuka dobrego chirurga naczyniowego to polecam właśnie tego doktora. Zna się facet na rzeczy i przede wszystkim jest uczciwym człowiekiem,nie łże jak inni,u których byłem z wizytą. Wielki POZYTYW!!!
Opinia dodana przez: roberton0007

lekarz Jan Cianciara

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Wyjątkowy lekarz,dużo empatii ,delikatny,zainteresowany pacjentem,z cierpliwością odpowiada na pytania ,poświęca dużo czasu ...Operował mnie w pażdzierniku 2019 roku w szpitalu na Grabiszyńskiej Wrocław/resekcja płata płuca/....ma charyzmatyczną osobowość.Polecam wszystkim chorym by "wpadli w ręce" PANA DOKTORA....Jestem bardzo wdzięczna za troskę o moje zdrowie ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marwan Saifi

ulica Skwierzyńska 20/4
53-522 Wrocław

Jestem bardzo zadowolony z usługi. Włosy wyglądają świetnie! Wszystko zagoiło się szybko i wyglądam w końcu na swój wiek.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Maciej Malinowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Nożownicza 2/2
50-119 Wrocław

Bardzo empatyczny i zarazem konkretny lekarz. Jakiś czas temu potrzebowałam na już wsparcia, bo bardzo poważnie zaczęła chorować moja babcia - zaawansowana miażdżyca, niedokrwienie kończyny dolnej. Chodziłyśmy z nią od lekarza do lekarza, noga była w stanie naprawdę fatalnym i nie było widać nadziei na poprawę. Wiedząc, że stan pogarszał się z dnia na dzień, przypadkiem trafiłam do Pana Doktora Malinowskiego. Zadzwoniłam pod numer telefonu który widniał na jego stronie ...
Opinia dodana przez: Angelika

lek. dent. Magdalena Wojtaszek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Karola Miarki 4
Wrocław

Strach przed zabiegiem chirurgicznym w jamie ustnej to wielki strach. Jakie to szczęście, że są kompetentni i uśmiechnięci ludzie, którzy potrafią go przezwyciężyć. Pani Doktor to właśnie taki ktoś.

dr n. med. Janusz Orzechowski

NOA CLINIC - Usługi Medyczne sp. z o. o.
ulica Legnicka 56 56
54-204 Wrocław

Uprzejmy profesjonalny cudowny człowiek bardzo dobry specjalista . Podejście do pacjenta z ogromnym zaangażowaniem mój niepełnosprawny syn został zaopiekowana przez doktora na 1000 procent
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Traumatolog
                                       lekarz Piotr Baryła-Urban

lekarz Piotr Baryła-Urban

Traumatolog, Ortopeda

Centrum Medyczne SportsMedic
Dokerska 2A
54-142 Wrocław

Lekarz fantastycznie odpowiadał na pytania i wytłumaczył wszystko to co potrzebowaliśmy. Wszystkim polecam tego lekarza. Uprzejmy, odpowiada na pytania, rozmawia bez pretensji "po co tu jesteś". Większość specjalistów może brać z niego przykład.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Jerzy Czernik

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Swobodna 8a
Wrocław

To nie tylko doskonały lekarz,to przede wszystkim przyjaciel naszych malusińskich,zrobi wszystko żeby ulżyć cierpieniu maluchów

lekarz Zbigniew Fonau

A.Asnyka 27 / 4
Wrocław

lekarz solidny, profesjonalny, ma dobre podejscie do pacjenta, bardzo rzeczowy

Paweł Kosior

Chirurg stomatolog, Protetyk

DENTALLAND Paweł Kosior - Chirurg Stomatolog
Stanisławowska 58
54-611 Wrocław

Byłem u p. Pawła na usunięciu zęba, co nigdy nie jest łatwe. Jednak w rękach tak dobrego fachowca jak p. Paweł czułem się bezpieczny. Ze spokojem polecam wizytę w gabinecie.

lekarz Beata Majchrzak

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

Witam. Jestem bardzo szczęśliwa, bo dzięki pani doktor chodzę, nikt nie chciał mi pomóc. Bardzo jestem wdzięczna pani doktor Majchrzak, będę mogła normalnie żyć. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Beatka