Chirurg Ortopeda Wrocław

Mariusz Pytlasiński

Gabinet Lekarski

53-657 Wrocław

Świetny lekarz,bardzo uprzejmy, rzeczowy, pomocny, rozmawia z Tobą jak równy z równym, tłumaczy wszelkie zawiłości. Jest po prostu świetny. Polecam wszystkim potrzebującym.

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Marek Kusz

Chirurg ogólny, Ortopeda

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Wspaniały człowiek i lekarz. Kompetentny i wrażliwy na ludzkie cierpienie.

Wspaniały człowiek i lekarz. Kompetentny i wrażliwy na ludzkie cierpienie.

lekarz Czesław Kalinowski

Mediconcept
Krzycka 94
Wrocław

Fantastyczny specjalista, godny polecenia z ludzkim podejściem do pacjenta,oby takich lekarzy było więcej

lekarz Grzegorz Markowicz

Poradnia Stomatologiczna "PORANNA"
Poranna 31A
53-026 Wrocław

Pan Markowicz wydaje mi się bardzo odpowiedni jeśli ktos szuka doświadczonego specjalisty od medycyny estetycznej w dodatku takiego, którego wiedza jest poświadczona certyfikatami. Bazując na wlasnym doświadczeniu szczerze go polecam.

Opinia dodana przez: stonka

Andrzej Matera

Gabinet Lekarski

52-129 Wrocław

To bardzo uczciwy o dobry fachowiec!!!
Takich ludzi w medycynie bardzo rzadko
się spotyka w obecnym zwariowanym świecie.

To bardzo uczciwy o dobry fachowiec!!!
Takich ludzi w medycynie bardzo rzadko
się spotyka w obecnym zwariowanym świecie.

Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Piotr Miśkiewicz

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Maślicka 6D / 7
Wrocław

Pan Doktor jest najbardziej kompetentnym lekarzem jakiego było mnie i mojemu dziecku dane poznać. Jest rzetelny, profesjonalny, świetnie radzi sobie mimo wylewu jakiego doznał pare lat temu, co jest powszechnie wiadomo.
Z czystym sercem mogę polecić Pana Doktora każdemu ...

Z czystym sercem mogę polecić Pana Doktora każdemu rodzicowi, który chcę aby jego pociecha była w najlepszych rękach.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Arthroclinic
Mielczarskiego 4
54-204 Wrocław

Super lekarz i wspaniały człowiek. Uległem wypadkowi na nartach.Trafnie zdiagnozował i zoperował kolano, które dobrze i szybko się goi. Udziela wyczerpujących informacji na temat urazu i przebiegu leczenia. Mimo dużej liczby pacjentów zawsze znajdzie czas aby zainteresować się pacjentem po operacji.Szczerze POLECAM.

Bursztynowa 17/4
52-214 Wrocław

Pierwszy lekarz, który po za przepisaniem leków zlecił również badania. Bardzo pomocny.
Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam.

dr Arkadiusz Gryglak

szpital
kamieńskiego73a
Wrocław

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy, wspaniałe podejście do pacjenta. Natomiast rejestracja i oczekiwanie na wizytę w kolejce - koszmar.

Opinia dodana przez: oło

lekarz Piotr Gajewski

Kosidowskiego 10
Wrocław

Bardzo dobry lekarz.Kompetentny i sympatyczny,budzący zaufanie.Odpowiedzialnie i z dużym zaangażowaniem wykonujący swój zawód.Polecam każdemu.