Chirurg Ortopeda Wrocław

Chirurg ortopeda Wrocław lek. med. Jacek Minkiewicz

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Jacek Minkiewicz
Bolesławiecka 1
Wrocław

Bardzo miły i uprzejmy lekarz, ma ogromną wiedzę i jest godny zaufania. Jestem zadowolony z przebiegu wizyty , polecam
Opinia dodana przez: Jacek

Mariusz Pytlasiński

Gabinet Lekarski

53-657 Wrocław

Bardzo konkretnie podchodzi do sprawy wszystko dokładnie i pokolei tłumaczy.Mialam w styczniu 2014 zabieg na ciesnie nadgarstka jestem bardzo zadowolona z rezultatów tego zabiegu. w marcu bede miała kolejny zabieg na nerwy rowka łokciowego .z przyjemnością mogę polecić pana doktora.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marek Kusz

Ortopeda, Chirurg ogólny

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Bardzo serdeczny, kontaktowy lekarz i bardzo dobry fachowiec. Punkcja kolana po operacji i wysięku płynu maziowego wykonana po mistrzowsku - praktycznie lekkie ukłucie i zero bólu. bardzo dobry kontakt i dostępność Szczerze polecam.

lekarz Czesław Kalinowski

Traumatolog, Ortopeda

Mediconcept
Krzycka 94
Wrocław

Fantastyczny specjalista, godny polecenia z ludzkim podejściem do pacjenta,oby takich lekarzy było więcej

lekarz Grzegorz Markowicz

Ortopeda, Medycyna estetyczna

Poradnia Stomatologiczna "PORANNA"
Poranna 31A
53-026 Wrocław

Pan Markowicz wydaje mi się bardzo odpowiedni jeśli ktos szuka doświadczonego specjalisty od medycyny estetycznej w dodatku takiego, którego wiedza jest poświadczona certyfikatami. Bazując na wlasnym doświadczeniu szczerze go polecam.
Opinia dodana przez: stonka

Andrzej Matera

Gabinet Lekarski

52-129 Wrocław

To bardzo uczciwy o dobry fachowiec!!!
Takich ludzi w medycynie bardzo rzadko
się spotyka w obecnym zwariowanym świecie.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Piotr Miśkiewicz

Maślicka 6D / 7
Wrocław

dr Miśkiewicz 11 lat temu operował mnie po raz pierwszy - nawykowe zwichnięcie rzepki, paskudna rzecz, która powstała na skutek zaniedbań innego chirurga.
Zrobił operację i mimo iż wtedy miałam tylko 13 lat wszystko dokładnie mi wyjaśniał po co na co i dlaczego. Zadbał o moją prawidłową rechabilitację.
Przez mój nader aktywny tryb życia lądowałam w szpitalu jeszcze kilka razy i zawsze chciałam by to właśnie on się mną ...

Arthroclinic
Mielczarskiego 4
54-204 Wrocław

Super lekarz i wspaniały człowiek. Uległem wypadkowi na nartach.Trafnie zdiagnozował i zoperował kolano, które dobrze i szybko się goi. Udziela wyczerpujących informacji na temat urazu i przebiegu leczenia. Mimo dużej liczby pacjentów zawsze znajdzie czas aby zainteresować się pacjentem po operacji.Szczerze POLECAM.

lekarz Piotr Gajewski

Traumatolog, Ortopeda

Kosidowskiego 10
Wrocław

bardzo polecam, leczy moje kolana juz od kilku lat z powodzeniem i jak na razie nie muszę iść na operacje na która inni już mnie wysyłali - po prostu przestały mnie boleć. A o opinii o Doktorze najlepiej posłuchać pacjentów czekających pod gabinetem :-)

dr Arkadiusz Gryglak

szpital
kamieńskiego73a
Wrocław

Bardzo się cieszę, że trafiłam akurat na tego lekarza.
Jest sympatyczny, uprzejmy, wiarygodny, stara się przykładać do pracy mimo wszystko. To wszystko prawda, że do specjalistów czeka się po kilka tygodni, a nawet miesięcy, a potem jak już się uda zarejestrować, to na poczekalni czeka się nawet 6 godzin, bo dosłownie co minutę przychodzą do pana doktora pacjenci.
Taka jest nasz publiczna służba zdrowia niestety.
Zostanie fachowo "obsłużonym" graniczy z ...

Chirurdzy ortopedzi w Wrocławiu