Chirurg Ortopeda Wrocław

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Jacek Minkiewicz
Bolesławiecka 1
Wrocław

Bardzo miły i uprzejmy lekarz, ma ogromną wiedzę i jest godny zaufania. Jestem zadowolony z przebiegu wizyty , polecam
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Piotr Miśkiewicz

Maślicka 6D / 7
Wrocław

dr Miśkiewicz 11 lat temu operował mnie po raz pierwszy - nawykowe zwichnięcie rzepki, paskudna rzecz, która powstała na skutek zaniedbań innego chirurga.
Zrobił operację i mimo iż wtedy miałam tylko 13 lat wszystko dokładnie mi wyjaśniał po co na co i dlaczego. Zadbał o moją prawidłową rechabilitację.
Przez mój nader aktywny tryb życia lądowałam w szpitalu jeszcze kilka razy i zawsze chciałam by to właśnie on się mną ...

dr n. med. Jerzy Sokołowski

Ortopeda, Chirurg urazowy

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Kamińskiego
Wrocław

Nie polecam lekarz w trakcie wizyty nie skupia sie na tym co przekazuje mu pacjent.Potrafi zbyc pacjenta i w dodatku potrafi nazwac cie symulantem.Jak najdalej od takich pseldo specjalistow.3 mies.leczenia a noga nadal boli.
Opinia dodana przez: Aneta

dr Arkadiusz Gryglak

szpital
kamieńskiego73a
Wrocław

Bardzo się cieszę, że trafiłam akurat na tego lekarza.
Jest sympatyczny, uprzejmy, wiarygodny, stara się przykładać do pracy mimo wszystko. To wszystko prawda, że do specjalistów czeka się po kilka tygodni, a nawet miesięcy, a potem jak już się uda zarejestrować, to na poczekalni czeka się nawet 6 godzin, bo dosłownie co minutę przychodzą do pana doktora pacjenci.
Taka jest nasz publiczna służba zdrowia niestety.
Zostanie fachowo "obsłużonym" graniczy z ...

lekarz Piotr Gajewski

Traumatolog, Ortopeda

Kosidowskiego 10
Wrocław

bardzo polecam, leczy moje kolana juz od kilku lat z powodzeniem i jak na razie nie muszę iść na operacje na która inni już mnie wysyłali - po prostu przestały mnie boleć. A o opinii o Doktorze najlepiej posłuchać pacjentów czekających pod gabinetem :-)

lekarz Marek Kusz

Ortopeda, Chirurg ogólny

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Bardzo serdeczny, kontaktowy lekarz i bardzo dobry fachowiec. Punkcja kolana po operacji i wysięku płynu maziowego wykonana po mistrzowsku - praktycznie lekkie ukłucie i zero bólu. bardzo dobry kontakt i dostępność Szczerze polecam.

lekarz Jarosław Jakiel

Centrum Medyczne SportsMedic
Dokerska 2A
54-142 Wrocław

Prawdziwy fachowiec i wspaniały człowiek. Dla mnie to prawdziwy bohater! Jestem po udanym zabiegu operacyjnym
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Czesław Kalinowski

Traumatolog, Ortopeda

Mediconcept
Krzycka 94
Wrocław

Fantastyczny specjalista, godny polecenia z ludzkim podejściem do pacjenta,oby takich lekarzy było więcej
Wrocław Ortopeda dr n. med. Mariusz Pytlasiński

dr n. med. Mariusz Pytlasiński

Przychodnia "STARMED"
Młodych Techników 7 (gabinet 166 - 1 piętro)
53-647 Wrocław

Wspaniały człowiek i specjalista w swojej dziedzinie . Dolegliwości pacjenta traktuje bardzo poważnie i z zaangażowaniem . Chętnie doradzi leczenie danego schorzenia i ewentualnego zabiegu . Polecam w stu procentach .
Opinia dodana przez: Czesław

lekarz Grzegorz Markowicz

Ortopeda, Medycyna estetyczna

Poradnia Stomatologiczna "PORANNA"
Poranna 31A
53-026 Wrocław

Pan Markowicz wydaje mi się bardzo odpowiedni jeśli ktos szuka doświadczonego specjalisty od medycyny estetycznej w dodatku takiego, którego wiedza jest poświadczona certyfikatami. Bazując na wlasnym doświadczeniu szczerze go polecam.
Opinia dodana przez: stonka

Chirurdzy ortopedzi w Wrocławiu