Lekarze Chirurg ortopeda Wrocław

Maciej Ławiński

Chirurg stomatolog

Piastowska 55 / 5
Wrocław

Potwierdzam PEŁEN PROFESJONALIZM Pana Doktora Macieja Ławińskiego. W zrozumiały sposób opisał problem i natychmiast, bezboleśnie udzielił fachowej pomocy. Doskonały chirurg któremu ufam, a ze wsparciem Jego asystentki Pani Ani wizyta w gabinecie stomatologicznym staje się bezstresowa. ZDECYDOWANIE POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Ilona Ka

lekarz Czesław Kalinowski

Mediconcept
Krzycka 94
Wrocław

Fantastyczny specjalista, godny polecenia z ludzkim podejściem do pacjenta,oby takich lekarzy było więcej

lekarz Dariusz Houdail

Jelenia 8 / 19
Wrocław

Niespotykana dzisiaj życzliwość i kompetencja. Znakomity lekarz. Gorąco polecam. Jego podejście do pacjenta, stosunek do chorego człowieka dał mi nadzieję, że są prawdziwi lekarze.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Jacek Umiński

płk. Becka 10
Wrocław

Miałem dzisiaj wykonaną gastroskopię i kolonoskopię przez doktora Umińskiego. Życzliwie z właściwym podejściem do pacjenta. Tak to powinno wyglądać wszędzie. Polecam
Opinia dodana przez: Krzysztof

Arkadiusz Janusz

NZOZ Nowy Dwór Sp.z o.o.
Nowodworska 91a
Wrocław

Dobry fachowiec,przyjazny,uśmiechniety,tlumaczy tak ze świetnie rozumie sie diagnozę. Polecam z calego serca.
Opinia dodana przez: maria

dr hab. n. med. Andrzej Wall

AAVITA Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna
Racławicka 15/19
53-146 Wrocław

Bardzo dobry specjalista.U mojego syna prawidłowa diagnoza, leczenie i wszystko na dobrej drodze do zdrowych nóg.

lekarz Grzegorz Markowicz

Ortopeda, Chirurg ogólny

Poradnia Stomatologiczna "PORANNA"
Poranna 31A
53-026 Wrocław

Pan Markowicz wydaje mi się bardzo odpowiedni jeśli ktos szuka doświadczonego specjalisty od medycyny estetycznej w dodatku takiego, którego wiedza jest poświadczona certyfikatami. Bazując na wlasnym doświadczeniu szczerze go polecam.
Opinia dodana przez: stonka

prof. dr hab. n. med. Zdzisław Paździoch

Chirurg plastyczny, Ginekolog położnik

T.Marciniak
wejherowska 145/15
55-435 Wrocław

Cudowne połączenie niespotykanych na codzień kompetencji - polecam

Małgorzata Baziuk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ESDENT NZOZ
Pomarańczowa 8
54-058 Wrocław

Świetnie wyposażony gabinet. Bardzo dokładnie przeprowadzone wyrywanie pokruszonego zęba trzonowego. Bez Roentgena i mikroskopu w zębodole byłoby to bez szans. Zagoiło się szybko i bez komplikacji. Dziękuję !

dr n. med. Jacek Martynkiewicz

ulica Energetyczna 8/1
52-423 Wrocław

Byłam operowana w Dzierzoniowie Pan Martynkiewicz to wspaniały ortopeda bardzo chcę aby znowu mi operował drugą nogę endoproteza super ale ortopedia zamknieta szkoda????
Opinia dodana przez: Krystyna

Wiesław Tupikowski

Chirurg onkolog

onkologia
Wrocław

Pan doktor bardzo sprawnie i szybko załatwił igłową biopsję i od razu skierował do odpowiedniego oddziału. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Piotr Czopnik

I Klinika Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej
M. Skłodoskiej-Curie 66
Wrocław

Bardzo kompetentny lekarz. Uratował życie mojemu mężowi. Uprzejmy i troskliwy o swoich pacjentów. Wytłumaczył nam cały przebieg leczenia.

lekarz Janusz Gnus

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital Wrocław
Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław

Kompetentny, uprzejmy, ogromny szacunek do pacjenta. Profesjonalista w swojej dziedzinie. Operacja naczyń w stanie poważnym - diagnoza i prowadzenie pozabiegowe a najwyższym poziomie.

lekarz Ziemowit Budek

CM KRZYWOUSTEGO
ul. Bolesława Krzywoustego 290
51-312 Wrocław

Pan Ziemowit jest bardzo życzliwym i kompetentnym lekarzem z fantastycznym podejściem do czloowieka! Podczas badania szczegółowo informował mnie co, jak i dlaczego robi. Odpowiedział na wszystkie moje pytania, rozwiał wszelkie wątpliwości. Bardzi sympatyczny człowiek, widać, że jest lekarzam z powołania! Polecam tego ortopedę!

lekarz Janusz Ćmikiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Śniadeckich 30 / 1
Wrocław

Lekarz idealny, dużo czasu poświęca małemu pacjentowi. Wszystko jasno tłumaczy. Ma podejście do dzieci. Zawsze odbiera telefony. Przeprowadził zabieg u mojego synka, dzięki temu jest już zdrowy. Polecam
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Jerzy Płochowski

ul. gen. Romualda Traugutta 132/36
50-420 Wrocław

Bardzo kompetentny i pomocny lekarz,wyrozumiały,anioł lekarz!!! w jego rękach człowiek jest spokojny,ze operacja bedzie udana Dziekuje bardzo za operacje wstawienia endoprotezy u mojej mamy Elzbieta
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Karolina Kondratyk

Klinika Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia
Marii Curie-Skłodowskiej 50/52
50-369 Wrocław

Bardzo miła lekarka, broni się niebywałym podejściem do pacjenta, kompetencją i cierpliwością, pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Magdalena Świąder-Ziętara

Chirurg stomatolog, Protetyk

Centrum Skrzat
Rumiankowa 55 / 2C
54-512 Wrocław

Od czsu kiedy zdecydowałem się leczyć zęby u p. doktor, skończyły się moje z nimi problemy. Najpierw kompleksowe leczenie, a teraz przeglądy raz w roku i ew. drobne zabiegi. Pani Doktor jst wyjątkowa, ma niesamowite umiejętności i jeszcze coś co czyni że leczenie jest nadwyraz skuteczne.

lekarz Andrzej Głowacki

Ostrowskiego 3
Wrocław

bardzo dobry ortopeda ustalił na zdjęciu złamanie, którego wcześniej nikt nie zauważył

Robert Okoński

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

Pan doktor, to nie tylko wspaniały lekarz z ogromną wiedzą, ale także wspaniały człowiek. Bardzo kompleksowo podszedł do mojego chorego kolana, przy tym długo rozmawialiśmy i tłumaczył mi wiele aspektów dojścia do zdrowia. Po naklejeniu plastrów, od razu poczułam ulgę. Bardzo kompetentny, rzeczowy, miły. Jestem pod wrażeniem, będę z czystym sumieniem polecać moim znajomym. Oby takich lekarzy było więcej w naszym środowisku.
Opinia dodana przez: Krystyna