Świetny fachowiec-człowiek kompetentny, życzliwy, obowiązkowy, z doskonałym podejściem do pacjenta ( szczególnie histerycznie nastawionego do jakiejkolwiek wizyty u stomatologa ) - leczy kompleksowo i skutecznie. Polecam wszystkim, którzy chcieliby mieć przynajmniej przez parę następnych lat komplet zdrowych zębów w buzi i możliwość uśmiechu od uacha do ucha.
NZOZ
Częstochowa Aleja Wolności 1/3/5 dawny Megasam
42-200
Częstochowa
Uważam, że doktor jest profesjonalistką w pracy którą wykonuje. Cała moja rodzina leczy się u niej. Warto dodać również, że ceny jej usług są bardzo konkurencyjne.
Filia Nr 1 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endoterapia
Waryńskiego 10A
00-631
Warszawa
Bardzo kompetentny i przemiły lekarz. Fachowiec. Byłem na wizycie w LuxMed. Tydzień po poważnej rekonstrukcji stawu kolanowego. Niepokoiły mnie pewne objawy. Zostałem kompleksowo zbadany. Przepisane leki , zmieniony opatrunek. Moje obawy zostały rozwiane. Mogłem pytać i otrzymywałem jasne, konkretne wyjaśnienia. Bardzo dobra komunikacja na linii lekarz - pacjent. Empatia i fachowość. Polecam Pana Doktora.
Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300
Wodzisław Śląski
Pan Paweł to godny polecenia specjalista - do którego nie trafiłam przypadkowo - a z polecenia innego lekarza (do którego mam pełne zaufanie ). Czułam się przez Pana Pawła ,, zaopiekowana „ a co istotne po zabiegu usunięcia żylaków - ZERO bólu . Serdecznie polecam !
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana doktora, miła atmosfera, rzetelne i profesjonalne podejście. Polecam.
ulica Garncarska 1
31-115
Kraków
Doktor Łobaziewicz jest chirurgiem onkologiem, ale kiedy przedstawiłem zupełnie inny problem (poważna infekcja stopy, która narastała od siedmiu tygodni) od razu podjął działania, zmienił sposób opatrywania rany i dał mi kilka dobrych rad. Teraz, na drugiej wizycie sześć dni później, dr Łobaziewicz wyciął tkankę martwiczą (to była gangrena!) i stopa została wyleczona. Następnie podniósł swój smartfon i skierował mnie do innego specjalisty na natychmiastową wizytę, aby upewnić się, że nie …
Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie
ulica Szpitalna 45
62-500
Poznań
Z całego serca dziękuję Panu Docentowi Mariuszowi Kasprzykowi za wspaniałą opiekę od momentu diagnozy, przez cierpliwe i życzliwe zaznajomienie mnie z istotą mojej choroby i sposobem operacji, a nade wszystko za profesjonalny, pomyślny i szczęśliwy przebieg operacji oraz dalszą opiekę. Życzę pacjentom torakochirurgicznym aby znaleźli się pod opieką Pana Docenta Kasprzyka w drodze po odzyskanie zdrowia i sił. Janina Krzyczyńska - pacjentka
ulica Głogowska 107/109
60-266
Poznań
Bardzo miły i rzeczowy stomatolog. Poleciła mi go moja szwagierka i lepiej trafić nie mogłam. U dr Allecou miałam leczenie kanałowe i wstawiany implant i naprawdę złego słowa nie mogę powiedzieć. Wszystko miałam wyjaśnione, zawsze znałam cenę, nigdy nie było żadnego nieporozumienia. Mogę polecić.
Staszica 25
07-300
Ostrów Mazowiecka
Od lat jestem pacjentką Dr QARASHOULI , profesjonalista w swoim fachu, lekarz naprawdę godny polecenia. Za każdym razem będąc na wizycie jestem zachwycona podejściem pełnym życzliwości i zrozumienia. Opieka stomatologiczna na najwyższym poziomie. Zadowolona w 100%. Serdecznie polecam!!!
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SONOMED"
ul. Pocztowa 28U/2
70-361
Szczecin
Człowiek, który jest stworzony do bycia lekarzem. Wzór i autorytet. Profesjonalista, pasjonat, pełen empatii i troski o pacjentów, wizyty są jak plaster na skołatane strachem serce. Pacjent po wizycie mimo że schorowany, czuje się od razu zdrowszy. Jak dobrze, że miałam to szczęście trafić do Profesora.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Instytut Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
ulica Pomorska 251
92-213
Łódź
Pani Dr. z niesamowitą cierpliwością i podejściem do dzieci. Zawsze uśmiechnięta, ciepła i życzliwa. Godna zaufania, a przerobiliśmy kilka gabinetów i "fachowych" opinii. Dzięki Pani Dr. córka ma nadal zęby i lęk przed fotelem i gabinetem schowany do kieszeni:)
Pracownia Analityczna Magdalena Szelągowska
29 Listopada 9
32-050
Skawina
Panią doktor polecę każdemu z całego serca.Zaufałam na 100% i nigdy nie żałowałam.Opiekowała się całą moją rodzinką.Na wizyty chodziliśmy z uśmiechem na twarzy bez żadnego stresu.Rewelacyjne podejście do dorosłego jak i dziecka.Nie mogę się pogodzić, że pani doktor nie przyjmuje już w Bochni, ciężko będzie znaleźć drugą taka dr.Anię!
Centrum Stomatologii ''Dentus'' Bydgoszcz
ulica Ku Wiatrakom
85-856
Bydgoszcz
Dr wspaniały człowiek przemiły ,zabawny , uśmiechnięty wizyta bez stresu jakiegokolwiek,wyrywania nawet nie poczułam z serca polecam.Takze jego asystentce należy się pochwała bo bardzo fajna kobitka.Jesli chodzi o zespół to są najlepsi.
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: