Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "MEDITRANS"
ulica Poznańska 22
00-685
Warszawa
Dziś 20.10.25 trafiłam na SoR i bardzo jestem szczęśliwa że trafiłam na tak dobrego lekarza. Miałam zabieg po drenażu ropnia i pszetoki Pan doktor był miły i delikatny, wszystko wytłumaczył, zdecydowanie Człowiek na swoim miejscu. W takich sytuacjach bardzo dużą rolę ma podejście lekarza , jego wiedza i doświadczenie. Wszystko było na 11 z 10. Na SOR trafiają ludzie z problemami zdrowotnymi i niemal ważne jest odczuwać że tobą NAPRAWDĘ …
Pani doktor jest nie oceniona jeżeli chodzi o podejście do dzieci. Spokój, opanowanie i cierpliwość. Syn od pierwszej wizyty jest mega zadowolony i bez stresu idzie na kolejną. Mówi że do żadnej innej Pani doktor, tylko do p. Ewy. Wszystko, jasno konkretnie wytłumaczone..SZCZERZE POLECAM.
Najlepsza stomatolog :) Zero bólu, po zębach nawet nie widać, że były plombowane. Wszystko profesjonalnie. Pani Kasia wyleczyła mi już zęby z 8 lat temu i to sporo. Teraz już 4 zęby zrobione, co wizytę po dwa i nie czułem kompletnie nic! Iść do Pani Kasi to sama przyjemność :) Fachowiec :)
Centrum Stomatologii Dzieci i Młodzieży
STEFANA SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO 3.
02-777
Warszawa
Wróciliśmy z wakacji ze złamanym zębem na tyle mocno, ze nerwy były widoczne. Udaliśmy się do 3 lekarzy stomatologów, którzy nie chcieli się podjąć leczenia, nawet nie zabezpieczyli zęba- co okazało się błędem. Doktor od razu podszedł do zadania profesjonalnie, zabezpieczył, wykonał badania, zajmujął się wszystkim, przy okazji wykazując się wielką empatią i zrozumieniem. Polecam z serca
Białostocka 9/53
03-741
Warszawa
Polecam z całego serca Panią doktor. Od razu wzbudziła we mnie zaufanie, jest przemiła i profesjonalną osobą. Wyrywała mi dr ósemkę. Nie sądziłam że będzie to tak szybko i bezboleśnie (a byłam bardzo wystraszona) zresztą jak za każdym razem na fotelu u stomatologa. Teraz w ciemno można iść ze spokojem w sobie to tak złotych rąk które ma Pani dr Joanna 🙂 oby więcej takich lekarzy w Polsce .
Mialam u pana doktora operacje plastyki moczowodu. Mam 65 lat. Jestem cala i zdrowa. Pan doktor jest po prostu mistrzem w swoim fachu. Blyskawicznie na podstawie tomografii komputerowej zdiagnozowal moj przypadek i na pierwszej wizycie powiedzial ze szczegolami jaka operacje trzeba mi zrobic.Jestem 2 dni po operacji juz w domu z pelna dokumentacja i zaleceniami.Wiedzialam ze Polacy sa genialni jezeli kochaja to co robia ale nie wiedzialam ze bede miala …
Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna dr n. med. Artur Pabis
Górna 19 A
Kielce
Pan doktor Artur Pabis to lekarz, który nie tylko jest fachowcem, ale i człowiekiem - empatycznym, cierpliwym, wyrozumiałym. Rozumie nasze lęki, nikt nie odchodzi spod drzwi gabinetu niezaopiekowany (co oznacza, że niekiedy godziny pracy pana doktora mocno się przedłużają). Operacja, którą miałam, została przeprowadzona nie tylko skutecznie z punktu widzenia onkologicznego, ale i z dbałością o wygląd mojej piersi. Pod anielskimi skrzydłami pana doktora czułam się bezpiecznie, a jako że …
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Racławicka"
Racławicka 48
30-017
Kraków
Najlepszy dentysta jakiego miałam. Pani doktor cechuje duża wiedza, którą w przystępny sposób przekazuje pacjentowi. Empatyczne podejście do pacjenta, trwałe i estetyczne leczenie , a protetyka to po prostu arcydzieło. Można tylko polecić.
Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513
Łódź
Profesor A. Jeziorski jest wybitnym fachowcem . Jest człowiekiem, pełnym życzliwości i taktu, o wysokiej kulturze osobistej. Oddział , którym kieruje działa na bardzo wysokim poziomie. Pracujący tam personel traktuje pacjentów indywidualnie dając o ich zdrowie fizyczne i komfort psychiczny. Zarówno lekarze jak i pielęgniarki traktują pacjentów z życzliwością i szacunkiem. Wdzięczne pacjentki (operowane 16 września przez Doc. Nejca) Beata KM i Halina T
Przychodnia nr 4 - POZ
Kosynierów Kościuszkowskich 13
87-100
Toruń
Pani Iwonka to niespotykany człowiek,dusza lekarz..Leczyła mnie ,córkę i męża ,który bał się jak ognia.Delikatna ,milutka i świetnie wykonuje swoja prace .pani doktor.Dziękujemy i z pewnością przyjedziemy do pani ze Szwecji::)))wdzięczna pacjentka D.Stepień.
gabinet stomatologiczny
Kokotów 345
32-002
Wieliczka
Polecam, polecam po stokroć ! Nie ma lepszego stomatologa w okolicy, ba w mieście ! Ciepłe i miłe podejście do pacjenta, poświęca swój czas by wyleczyć takiego panikarza jak ja :D
Prywatny Gabinet Lekarski
1905 r. 20 l. 324
26-610
Radom
Choć jestem dojrzałą kobietą jednak jak dziecko bardzo boję się wizyt u stomatologa . Wreszcie trafiłąm do lekarza miłego, wyrozumiałęgo i kompetentnego. Pani doktor leczy mnie a raczej moje zęby, no włąśnie MOJE zęby w MOJEJ buzi. Dziekuję Pani Doktor za fachowość, uprzejmość i szacunek do pacjenta - człowieka.
Prywatny Gabinet Lekarski
Karłowicza 22
42-580
Wojkowice
Mogę z czystym sumieniem polecić tego stomatologa. Profesjonalizm widać na każdym kroku. Pani doktor jest bardzo dokładna i cierpliwa. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna! Zdecydowanie wrócę i będę polecać dalej!
Lekarska Spółka Partnerska "Chirurgia"
Białystok, ul. Choroszczańska 24
15-740
Białystok
Bardzo dobry lekarz, godny zaufania, . Krępujące badanie i zabieg, zostało wykonane szybko, sprawnie i bezboleśnie. Bardzo dziękuję.
Pani Doktor to wspaniała specjalistka,a do tego pełna empatii i uśmiechu na twarzy. Operowała mnie kilka razy,nie mogłam wymarzyć sobie lepszej opieki.Po kilku kontaktach z Panią Justynka idąc na kolejną wizytę lub operacje czułam się jak bym szła na spotkanie z bliska przyjaciółka dzięki czemu czułam się zaopiekowania i bezpieczna co jest bardzo ważne w leczeniu onkologicznym.Profesjonalizm w każdym calu. Pani Doktor bardzo dziękuję za wszystko. A.K
Medicus Gabinet Ginekologiczny
os. Bolesława Śmiałego 35
60-682
Poznań
Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Jeżdżę specjalnie z innej miejscowości od lat i moje zdanie nie jest ani trochę gorsze niż na początku. Co tu więcej pisać trzeba po prostu skorzystać z wizyty i się samemu przekonać. Polecam !
Planta Medica Stomatologia
Warszawska 77
Łomianki
Znam dr Agatę jeszcze z poprzednich gabinetów. Doskonała specjalistka. Mistrzyni leczenia kanałowego pod mikroskopem. A do tego bardzo ciepły i serdeczny człowiek. To nie tylko lekarz, ale bardzo sympatyczna osoba.
Gabinet Ortodontyczny
Przedbronie
32-410
Dobczyce
Piorunujące efekty w krótkim czasie dzięki zastosowaniu nakładek invisalign. Doktor Paweł Kudlik jest profesjonalny, dobrze doradza i leczenie idzie w szybkim tempie z widocznymi efektami po miesiącu!!! Gabinet doktora wygrał pod względem dobrego dojazdu bez korków oraz dzięki najlepszej cenie.
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: