Chirurg Stomatolog Bytom

Chirurg stomatolog, Protetyk

NZOZ Prywatna Poradnia Stomatologiczna
Felińskiego 4/1a
44-100 Miechowice, Bytom

Cudowny lekarz! Leczę się u niego od lat, nie tylko stomatologicznie, ale również ortodontycznie. Dzięki niemu wizyty u dentysty nie są katorgą, a czystą przyjemnością! :)
Z całego serca polecam :)

Z całego serca polecam :)

Opinia dodana przez: Kinga

ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

Pan Doktor posiada doskonałe umiejętności chirurgiczne, posiada niezwykłą pewność tego co robi, a do tego jest ciepłym i sympatycznym człowiekiem. Ekstrakcja ósemki przebiegła szybko i bezboleśnie. Szycie mistrzowskie, rana zagiła się rewelacyjnie. Panu Doktorowi można zaufać w 100%. Asystujący zespół świetnie z nim współpracuje. Jak najbardziej polecam :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

Akademickie Centrum Stomatologi i Medycyny Specjalistycznej
Plac Akademicki
Rozbark, Bytom

Do Pani doktor trafiłam z polecenia.... W innym gabinecie zasugerowano mi usunięcie zęba, a Pani doktor w trakcie jednej wizyty "przywróciła owy ząb do życia". Od kilku lat jestem "wierną" pacjentką, więc pozytywna opinia nie jest dodana tylko po jednorazowej wizycie. Oceniam z czystym sumieniem wszystko na 5, od wysokich kompetencji do ludzkiej życzliwości!! ~Karolina

Opinia dodana przez: Karolina

Marta Lizurek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Felińskiego 24
Miechowice, Bytom

bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, osobiście chodzę już do pani doktor od lat i za każdym razem nie zawodzę się.

Akademickie Centrum Stomatologi i Medycyny Specjalistycznej
Plac Akademicki
Rozbark, Bytom

Profesjonalny lekarz godny polecenia. Usuwanie ósemek tylko u niego. Sprawna i miła obsługa. Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Martyna

ulica Strzelców Bytomskich 196/12