Lekarze Chirurg stomatolog Gostyń

lekarz Ewa Jakubowska

Gabinet prywatny
Orzechowa 41
Gostyń

Bardzo solidny stomatolog. Nie żałuje poświęcania czasu dla pacjenta. Bardzo dokładnie leczy zęby, przy czym cena za usługę jest przystępna.Plomby solidnie założone, nie wypadają po roku, czy dwóch. Jednak są ludzie, dla których nie tylko pieniądze są ważne. Polecam Panią Doktor.Leczymy się u Pani Dr całą rodziną i wszyscy są zadowoleni. Wdzięczny pacjent.

lekarz Andrzej Rymkiewicz

NZOZ Poradnia Chirurgiczna Poradnie Specjalistyczne
63-800 Gostyń

Bardzo dobry lekarz z podejściem do pacjenta wyrozumiały i zawsze chętny pomoc w moim przypadku to rzadkość ale spotkałem duzo dobrego od tego lekarza dziękuje
Opinia dodana przez: Ireneusz

lekarz Tomasz Wierzbicki

SPZOZ Gostyń
plac K. Marcinkowskiego 8/9
63-800 Gostyń

Polecam bardzo dobre podejście do pacjenta. Lekarz bardzo sympatyczny. Wszystko że spokojem tłumaczy

lekarz Jan Pietrykowski

Łokietka 2
63-800 Gostyń

Wspaniały lekarz, ale przede wszystkim człowiek. Rewelacyjne podejście zarówno do małego pacjenta, jak i do rodzica. Lekarz, który pomimo przyjmowania pacjentów po zakończonej pracy nadal okazywał zrozumienie, życzliwość, słowa otuchy i cierpliwie rozwiewał wątpliwości rodzica. Życzę każdemu rodzicowi, takiego kontaktu z lekarzem, gdzie życie własnego dziecka leży w jego rękach. A panu doktorowi dalszych sukcesów na drodze zawodowej i osobistej. Dziękujemy i pozdrawiam y serdecznie, Maksiu z mamą.
Opinia dodana przez: Monika P.

lekarz Marcin Grochowalski

63-300 Gostyń

Dr.GROCHOWALSKI Marcin jest bardzo dobrym lekarzem i spcjalista, leczy mnie 8 lat jestem bardzo zadowolona.

Maria Dudzińska

ul. Przy dworcu 4a
63-800 Gostyń

Miałem aparat stały-polecam.Trochę szorstka ale bardzo fachowe podejście, cena podana na początku za całe leczenie, wystawia paragony, gwarancja na dwa lata po leczeniu. Efekty już po miesiącu noszenia było widać, całe leczenie jak podała trwało 1.5-2. lata.

lekarz Piotr Jakubowski

tel.600-027-076
Gostyń

Wszystkie powyzsze komentarze mowia za siebie. Dodam tylko ze dzieki Panu Jakubowskiemu na nowo uwierzylem w mozliwosc dalszej gry w siatkowke. W Lesznie zapewnili mi ze zostalo mi tylko granie w szachy. Aktualnie gram jak dawniej. Pozdrawiam

Robert Klimkowski

Protetyk, Stomatolog

ul. Wrocławska 65
63-800 Gostyń

Lekarz Anioł. Wizyty u Pana Roberta w ogóle nie bolą, chyba że nie weźmie się znieczulenia, kiedy mówi, że będzie boleć. Zawsze uśmiechnięty, spokojny. Czasem mam wrażenie, że ten facet w ogóle w życiu się nie denerwuje i nie podnosi głosu. :) Zawsze, przy większych kosztach, pyta czy ratujemy ząbka, czy rwiemy. I zawsze podaje realną cenę leczenia. Atmosfera w gabinecie jest przemiła, pozwala nawet zachowywać wyrwanego zęba, jeśli się ...

lekarz Sebastian Moryciński

ulica Górna 16/16
63-800 Gostyń

Polecam, czuliśmy się bardzo zaopiekowani, super podejście do dziecka i wszystko rzetelnie wytłumaczone :)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maciej Burzyński

63-300 Gostyń

Lekarz godny polecenia, zlecił wykonanie testu SIBO, który jest jednak nową formą diagnostyki problemów układu pokarmowego. Przeprowadził wyczerpujący wywiad, dokładnie omówił proces leczenia w różnych opcjach diagnozy. Mogę szczerze polecić. Lekarz również bardzo uprzejmy, dowcipny, potrafi rozładować napięcie i stres :)
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Mikołaj Musiał

63-300 Gostyń

Świetny lekarz, super podejście do dzieci. Empatyczny, wyczerpująco odpowiada na pytania, ale nie trzeba Pana doktora ciągnąć za przysłowiowy język, bo sam sporo wyjaśnia. Synowie bez płaczu i stresu, a rodzice zadowoleni z wyboru specjalisty. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Oliwia
{'id': 35148, 'name': u'Gosty\u0144'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Marcin Hańczewski

dr n. med. Marcin Hańczewski

Chirurg ogólny, Gastrolog

szpital
63-800 Gostyń

Bardzo miły i życzliwy lekarz.Świetnie nawiązuje kontakt z pacjentem, Jasno przedstawia sytuacje. Leczenie i zabieg na drogach żółciowych przynosi efekty. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: henia

lekarz Sławomir Rutczyk

ulica Tęczowa 48
43-176 Gostyń

Pomimo, ze lekarz bardzo uprzejmy i budzący zaufanie, osobiście nie poleciłbym go nikomu. Diagnoza trochę postawiona z kart, oparta na strzałach i domysłach bez badań. Lekarz nie potrafił określić konsekwencji związanych ze schorzeniem, które mi towarzyszyło. Nie potrafił wytłumaczyć jakie korzyści płyną z leczenia dana metoda. Nie polecam, nie polecam również szpitala w którym pracuje Pan doktor.
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Błażej Ciesielski

63-300 Gostyń

Dwa razy z dziećmi byłam u doktora z podcięciem wędzidełka, konkretny lekarz, szybko zrobione, nam nic złego ani ośmieszającego czy głupiego nie powiedział ani nie sugerował. Wręcz żartowaliśmy sobie. Polecam.
Opinia dodana przez: Sandra

lek. dent. Agata Majewska

POLMED
ulica Wrocławska 8
63-800 Gostyń

nie polecam bardzo drogo czas oczekiwania na wizyte dlugo wykonanie nie rewelacyjne czesto pani doktor nie ma na czas nie jest wiarygodna co doswoich uslug

Halina Dajewska-Mnich

hau hau studio
Kowalowa 7
42-554 Gostyń

Wiele lat temu pani doktor tak spartaczyła leczenie kanałowe, że do dziś odczuwam skutki. Nie polecam.
Opinia dodana przez: A.

lekarz Marek Palka

ul. Górna 7/9
63-800 Gostyń

Bardzo nieuprzejmy, dziecko traktował lekceważąco,bo prosiłam o dodatkową konsultacje. Ktoś z takim podejściem do pacjenta,w dodatku do dziecka, które jest przerażone całą sytuacją nie powinien być lekarzem.

lekarz Tomasz Wache

szpital k. marcinkowskiego