Lekarze Chirurg stomatolog

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Stomatologia 24H Sobieskiego
ul. Sobieskiego 37
02-758 Warszawa

Jestem pacjentką Pani Doktor Golonki od około 10 lat. Przez ten czas leczyła mi wiele zębów. Jest bardzo dobrym stomatologiem polecilam już moim znajomym. Z dziećmi przychodzimy do gabinetu i po kolei siadamy do leczenia. Niesamowita miła atmosfera. Aż się chce przyjść na kolejną wizytę.
                                       dr Alicja Dziedzicka

dr Alicja Dziedzicka

Gabinet Stomatologiczny Zielone Jabłko Alicja Dziedzicka
Zwycięzców 45/26
03-937 Warszawa

Pani Doktor zostala mi polecona przez innego stomatologa. Rzetelna i kompetentna. Podjela sie ponownego leczenia kanalowego po leczeniu w innym gabinecie. Leczenie zakonczone pelnym sukcesem. Wracam do Niej i polecam kazdemu komu zalezy na fachowosci i rzetelnosci.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Stomatolog
                                       lek. dent. Magda Brona-Teżyk

lek. dent. Magda Brona-Teżyk

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Uniwersyteckie Centrum Stomatologiczne Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Dębowa 1A
80-204 Gdańsk

Mogę gorąco polecić panią doktor Magdę!!!! Rewelacja, bardzo kompleksowe podejście do mojego problemu, a co najważniejsze już widzę różnicę! Zdecydowałam się na mezoterapię igłową osoczem i preparatami. Pani doktor świetnie wszystko wytłumaczyła, że doskonale wiem co mi wstrzykuje. Bardzo dba o to by pacjent wiedział jak najwięcej o danych preparatach które używa!. Profesjonalne podejście, bardzo miła i potrafi uspokoić gdy się człowiek boi. Zabiegi bezbolesne, bo pani doktor używa świetnego ...
Opinia dodana przez: Marta
{'id': 15178, 'name': u'Jaworzno'} Stomatolog
                                       lek. dent. Adam Siewniak

lek. dent. Adam Siewniak

Stomatolog, Implantolog

Stomatologia Siewniak
Starowiejska 8
43-600 Jaworzno

Bardzo polecam tego lekarza. Wykonywałam u niego licówki na górne zęby. Zęby wyszły przepięknie. Do tego miła atmosfera, sympatyczne i profesjonalne podejście do pacjenta. :)
Opinia dodana przez: Monika Zawiślan
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Stomatolog
                                       lek. dent. Katarzyna Gołkiewicz

lek. dent. Katarzyna Gołkiewicz

Wertera 44
20-713 Lublin

Pani Doktor jest lekarzem z powołania. Jest osobą profesjonalną, konkretną, zainteresowaną losem pacjenta. Kulturalna i sympatyczna. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewając wątpliwości. Umie rozmawiać z pacjentem i to dzięki Jej słowom, moja córka ma do P. Doktor duże zaufanie i bardzo Ją lubi. Na dodatek rzadko się zdarza, że obcy człowiek okazuje tyle serca. To jest prawdziwa wartość, tym bardziej podziw i szacunek. Dlatego oddanie i ...
Opinia dodana przez: Renata
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Chirurg ogólny, Proktolog

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Cudowny człowiek - lekarz. Profesjonalista i jednocześnie mega empatyczny, ze zdrową dawką humoru, skraca dystans lekarz-pacjent. Byłam 13.04.2023 na pierwszej wizycie (onkologiczna sprawa) pełna obaw i lęków, a podejście Pana doktora sprawiło, że wyszłam z gabinetu uskrzydlona, pełna optymizmu i wiary w powodzenie leczenia. Gorąco polecam Od dzisiaj to mój ulubiony Anioł
Opinia dodana przez: Mariola
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Tomasz Zarański

lek. dent. Tomasz Zarański

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Perfect Smile Clinic
Konopnickiej 10
80-170 Gdańsk

Witam, gabinet znalazłam na portalu Trójmiasto.pl i po przeczytaniu pozytywnych opinii zdecydowałam sie umowic. Miałam do powtórnego leczenia kanałowego dolna 6. Z terminem nie bylo zadnych problemów. Zostałam przyjęta punktualnie. Nawet przed sama wizyta Pani recepcjonistka zadzwoniła z potwierdzeniem wizyty. Trafiłam do Doktora Zaranskiego. Zostałam wysłuchana bez pospiechu.Zostałam poinformowana o mozliwosciach leczenia i kosztach.Zaskoczona byłam ekranem nad moja glowa na którym to, podczas leczenia wyświetlane były filmy przyrodnicze z uspokajająca ...
                                       dr n. med. Michał Jonasz

dr n. med. Michał Jonasz

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

DentalWhite
ul. Sebastiana Klonowicza 2/U3
01-228 Warszawa

Świetna opieka i doskonały poziom obsługi. Kilka lat doprowadzałam swoje zęby do porządku- najpierw leczenie, potem aparat ortodontyczny i licówki. Najpierw ósemki stłoczyły zęby w krótkim czasie, potem ponad półtora roku aparatu, wizyty kontrolne, uzupełnienie braków licówkami. Nie miałam żadnych komplikacji. Trochę zachodu z tym jest, ale dzięki dok. Jonaszowi mam uśmiech od ucha do ucha :D
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Stomatolog
                                       lek. stom. Hanna Sobota

lek. stom. Hanna Sobota

Gabinet Stomatologiczny Hanna Sobota
J.Iwaszkiewicza 3
60-461 Poznań

Pani doktor i Jej zespół to bardzo dobry przykład podejścia do pacjenta .Fachowość, uprzejmość to cechy wyróżniające ten zespół . Pani doktor wytłumaczyła na pierwszym spotkaniu co należy zrobić z moim uzębieniem , jakimi etapami dojdzie do wspaniałego efektu i ile to mnie będzie kosztować. Polecam usługi Pani doktor jako super zadowolony pacjent.
Opinia dodana przez: Ryszard
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog
                                       lek. dent. Wojciech Fąferko

lek. dent. Wojciech Fąferko

Dentim Clinic
ul. Baildona 12/3
40-115 Katowice

Żeby pacjent chciał wystawić pozytywną opinię o gabinecie stomatologicznym musi być wyjątkowo zaskoczony całokształtem wspaniale przeprowadzonych zabiegów. Z taką atmosferą spotkałem się w DENTIM CLINIC gdzie odbudowano mi uzębienie po obydwu stronach szczęki i doprowadzono, że czuję się jak bym wrócił do stanu młodzieńczego. Nie sposób nie skomentować całego procesu leczenia, który zapisuje się tu szczególnie korzystnie w pamięci. Zaskoczony zostałem już na pierwszej wizycie, na której dr Wojciech Fąferko ...
Opinia dodana przez: Daszkiewicz
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Chirurg szczękowo twarzowy
                                       prof. dr hab. n. med. Mansur Rahnama

prof. dr hab. n. med. Mansur Rahnama

Chirurg szczękowo twarzowy

Katedra i Zakład Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-081 Lublin

Wspaniały człowiek i fachowiec,naprawdę wiem co piszę jestem jego pacjentem od niedawna ale zabiegi które mi robił wykonał profesjonalnie,anie było to zwykłe usuniecie zęba.Polecam wszystkim majacym skomplikowane problemy z zębami.
Cudowny człowiek,wspaniały lekarz.Pracuje w służbie zdrowia wiele lat,ale pierwszy raz spotykam lekarza z tak życzliwym podejściem do pacjenta,rodziny.Prowadzi mojego ojca,dzięki temu jest zdrowy:)Mimo diagnozy wiem że wszystko będzie dodrze,bo jesteśmy pod opieką najlepszego lekarza na świecie.Dziękujemy:)
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Klaudia Caban-Zwierz

lek. dent. Klaudia Caban-Zwierz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 1, lok. U9
01-887 Warszawa

P. Klaudia to wspaniała i sympatyczna dentystka z pasją do swojej pracy. Jej dobry humor i pozytywne nastawienie sprawiły, że zabieg minął mi bardzo szybko, a jego efekty wydają się być bardzo dobre. Korona nie wyróżnia się na tle pozostałych zębów i po 2 miesiącach trzyma się bez zarzutu i nie ma z nią problemów. Doceniam również porządek i czystość w gabinecie, bo nie każdy dentysta może się takim poszczycić!
Opinia dodana przez: Karol
{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Stomatolog
                                       lek. stom. Sylwia Fudalej

lek. stom. Sylwia Fudalej

Dental - Art. N.Z.O.Z " Ortodoncja"
Szkolna 2 C
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pani Doktor to cudowna osoba, która ma wiele cierpliwości. Super podejście do pacjenta. Co prawda u mnie należało wykonać tylko leczenie kanałowe, ale obyło się bez bólu i strachu. Jednak wizyty u dentysty nie muszą być "straszne" :) Ważne, aby wybrać specjalistę, który ma "do tego rękę" jak Doktor Sylwia Fudalej. Polecam!
Opinia dodana przez: Paula
                                       lek. stom. Iwona Hawryluk

lek. stom. Iwona Hawryluk

Dental Elegance
Kłobucka 8b lok. 13
Warszawa

Wspaniala opieka medyczna. Godna polecenia. Sprawdzone w ciagu 10 lat bycia pacjentka. A teraz jeszcze wspanialy Gabinet!
Opinia dodana przez: Beata Pisarska-Piesse
                                       lek. stom. Agnieszka Szcześniak-Topór

lek. stom. Agnieszka Szcześniak-Topór

bestDent
Powstańców Śląskich 85 lok.u5
01-466 Warszawa

Pani dr bardzo kompetentna, szczegółowo i cierpliwie opisała stan moich zębów i konieczne zabiegi. Dodatkowo bardzo delikatna, empatyczna. W trakcie wypełniania ubytków ból nie odczuwalny w ogóle! Polecam :)
Opinia dodana przez: Magda
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Lucyna Duras-Śledzikowska

lek. dent. Lucyna Duras-Śledzikowska

Gabinet Lucyna Duras-Śledzikowska
ul. Marii Dąbrowskiej 17G/1
31-851 Kraków

Pani doktor Lucyna Duras jest uprzejma i kompetentna. Robiłam u niej protezę ("poprawkę" po innym dentyście) - nie mam żadnych problemów, nie były potrzebne nawet minimalne poprawki. Zdecydowałam się dojeżdżać do pani doktor 30km, aby kontynuować leczenie (kanałowe). Ceny nie odstraszają, są adekwatne do jakości usług. Gabinet sterylnie czysty. Dodatkowym plusem wizyt w gabinecie na os.Kościuszkowskim 3 jest to, że pacjent umówiony na daną godzinę, jest przyjęty o czasie (co ...
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. stom. Renata Przytuła-Wypych

lek. stom. Renata Przytuła-Wypych

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karliczka 31
40-489 Katowice

Polecam panią doktor,jest troskliwa,serdeczna,bardzo profesjonalnie leczy zęby. W gabinecie miła atmosfera,aparatura nowoczesna. Pani doktor dobrała i dopasowała mi protezkę, z ktorej jestem bardzo zadowolona. Serdecznie pozdrawiam panią doktor.
{'id': None, 'name': u''} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Karina Felberg

lek. med. Karina Felberg

Chirurg ogólny, Urolog dziecięcy

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11
00-171

Świetny, kompetenty lekarz specjalista. Dobry człowiek i lekarz z powołaniem! W obecnych czasach trudno już o tak dobrych lekarzy.
Opinia dodana przez: Łukasz
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Ewa Jabłońska-Stencel

lek. dent. Ewa Jabłońska-Stencel

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Zawsze bałam się wizyt u stomatologa i zwlekałam z tym najdłużej jak to możliwe,aż musiałam iść i trafiłam na Panią doktor.Wyrywałam u niej bardzo dużo zębów,pojedyńczo i hurtowo,leczyłam normalnie i kanałowo.Za każdym razem jestem pod wrażeniem,bo nic a nic nie boli.Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze,Pani doktor wszystko tłumaczy,bardzo starannie wykonuje wszystkie "zabiegi",potrafi uspokoić...na prawdę super.Każdemu polecam u doktor Ewy wizytę.
Opinia dodana przez: doki80