Lekarze Chirurg stomatolog Katowice

lekarz Piotr Loska

ZOZ Aresztu Śledczego w Katowicach
ul. Mikołowska 10 A
40-126 Katowice

Bardzo dobry lekarz i godny polecenia. Pomimo stresu jaki towarzyszyl mi przed operacja potrafil mnie uspokoić i rozluźnić atmosfere na sali operacyjnej.

lekarz Janusz Sznajder

ulica Hallera 28F/10
40-321 Katowice

Pan doktor Janusz Sznajder to ostoja spokoju i profesjonalizm w pełni słowa znaczeniu.Wspaniały chirurg-onkolog ceniony przez pacjentów.Wyrazy głębokiego szacunku i uznania dla Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Małgorzata Wiśniowska

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

SUPER MEGA sympatyczny, empatyczny LEKARZ!! Nie spodziewałem się, aż tak zaangażowanego LEKARZA na dyżurze - bardzo dziękuję. Spokojnie, jasno, cierpliwie wszystko tłumaczy, jak widzi, że się czegoś nie rozumie tłumaczy inaczej - człowiek czuje kompleksowość i wyjątkowość podejścia. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Maciej Wilk

NZOZ "DANMED" Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
ulica Kołodzieja 42 A
40-749 Katowice

U tego stomatologa każdy jest dzielnym pacjentem. Pan Maciek to złoty człowiek i największego tchórza przekona do leczenia. Delikatny i kompetentny. Wizyty są bardzo krótkie ale treściwe. Poczuciem humoru sprawia, że aż miło się wraca do tego specjalisty. Polecam gorąco.

dr n. med. Ksymena Staroń-Irla

Centrum Stomatologii Rodzinnej MaksiDent dr n. med. Ksymena Staroń-Irla
Jagiellońska 24/1
40-035 Katowice

Pani Doktor cudowna, doskonale wykonuje swoją pracę , na każdy problem znajdzie rozwiązanie. W dziedzinach stomatologii , w których się specjalizuje jak dla mnie po prostu fachowiec pierwsza klasa. Jeśli chodzi o wyrywanie ząbków, odbywa się to bardzo sprytnie, jestem pod dużym pozytywnym wrażeniem. I oczywiście osobowość Pani Doktor sprawia, że w gabinecie jest bardzo miło i chętnie się do niego wraca. Polecam z całego serca Panią Doktor i gabinet ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Paweł Kłosiński

NEURO-CARE PORADNIE SPECJALISTYCZNE
Pawła Kołodzieja 8
40-749 Katowice

super super super od 8 lat nosze prace wykonana przez pana doktora i wkrótce znów odwiedzę jego gabinet
Opinia dodana przez: jolanta

lek. dent. Ewelina Sieroń-Kałuża

Avimed Szpital
Gliwicka 159
Katowice

Wspaniały stomatolog ze świetnym podejściem do pacjenta. Uratowała moje zęby za co jestem jej bardzo wdzięczna. Ogromna wiedza i doświadczenie, dzięki Pani stomatolog mam teraz piękny uśmiech !
Opinia dodana przez: Sylwia
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Karolina Żurek

lek. dent. Karolina Żurek

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

STOMATOLOGIA-BRYNÓW
Brynowska 86
40-584 Katowice

Napisze tylko ze 2 lata po wizycie u pani Karoliny, moja 8 letnia obecnie córka mówi, ze chce iść znów do cioci Karoliny naprawić ząbki. Świetne podejscie do dzieci , uśmiech i serdeczność.
Opinia dodana przez: Kolon

lek. dent. Anna Greń

Grażyńskiego 12/1
40-123 Katowice

Nie mam w zwyczaju dzielić się swoimi opiniami w internecie, ale tu z radością zrobię wyjątek, na który zresztą Pani Anna zasługuje jak mało kto. Dzięki Pani Annie bowiem, nie tylko odzyskałem wiarę w stomatologię, ale też przestałem drżeć przed wizytą u dentysty, a tych do tej pory niemal panicznie się bałem. Nie będę tu wchodzić w zbędne szczegóły, a powiem tylko, że jeśli szukacie dobrego dentysty, który wie, jak ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Grzegorz Swalarz

Chirurg dziecięcy

GabinetyMed.pl
Kościuszki 175
Katowice

Lekarz z wieloma opiniami w Internecie- wszystkie prawdziwe - godny polecenia. Przyjmuje w Katowicach ul Kościuszki 175 GabinetyMed.pl
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Magdalena Gadomska-Bona

ulica Bolesława Chrobrego 37/39
40-881 Katowice

Nie znam lepszej dentystki od dr Bony! Po traumie z dzieciństwa tylko ona miała do mnie odpowiednie podejście i chodzę do niej do dzisiaj i chodzić będę tak długo dopóki będzie leczyć :) Ma świetne podejście zarówno do dzieci jak i "przerażonych" dorosłych.
Opinia dodana przez: Kinga

lek. dent. Paweł Kubica

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karliczka 31
40-489 Katowice

Polecam Doktora , profesjonalnie, przyzwoite ceny i kompleksowo. Doskonałe podejście do pacjenta. Bardzo dziękuje
Opinia dodana przez: KRYSTYNA

lek. dent. Ewa Solarska-Słonicz

Mariacka 36 lok. 6
40-014 Katowice

Bardzo profesjonalnie, wysokiej klasy specjalisrka a dodatkowo o dużej kulturze osobistej. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Zbigniew Gruszka

ulica Gen. Jankego 149
40-617 Katowice

Pacjentem był głuchoniemy , o obniżonej sprawności intelektualnej starszy mężczyzna mieszkaniec Domu Pomocy Społecznej ,któremu towarzyszyłam jako osoba wspierająca . Wizyta odbyła się 18 pażdziernika 2023 w „Dermedical” w Katowicach przy ulicy Generała Jankego 145. Już pierwsza chwila w gabinecie sprawiła, że poczułam się , że to jest lekarz , który z zaangażowaniem i cierpliwością pochyli się nad pacjentem specjalnej troski. Tak też się stało. Widoczna empatia w stosunku do ...
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Krystyna Namysłowska

Jerzyków 26
Katowice

..osoba pogodna działająca jak najlepszy środek przeciwbólowy .... osobowosc ciepla ....pogodna

lekarz Dominik Bałuka

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Klinika Chirurgii Przewodu Pokarmowego
Medyków 14
40-751 Katowice

Bardzo przyjazny i oddany pacjentowi lekarz.To on postawił na czas właściwą diagnozę. Wzbudza zaufanie, doskonały chirurg.Właśnie mnie operował w klinice w Katowicach. Jest godny polecenia. Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję Panie doktorze za szczęśliwą operację i opiekę medyczną w czasie pobytu w klinice. Serdecznie dziękuję . Pacjentka z Gliwic.

lekarz Tomasz Kargul

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Oddział Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskie Centrum Medyczne
Ziołowa 45/47, Katowice - Ochojec
40-635 Katowice

Wspaniały lekarz, profesjonalista z powołaniem do niesienia pomocy. Wyrazy podziękowania i uznania za dobrze wykonaną operację by-passów.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Marcin Musiewicz

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Doktor Marcin jest bardzo dobrym chirurgiem , fantastycznym człowiekiem o wielkim sercu ,swoją pracę wykonuje profesjonalnie i z charakterem potrafi bardzo ale to bardzo dobrze zaopiekować się bardzo chorymi ludźmi , a do tego w różnych sytuacjach potrafi pozytywnie podejść do rodziny chorego pacjenta i dać iskierkę nadziei. Mnie właśnie tego kopa pozytywu brakowało za to bardzo Panie Doktorze Marcinie dziękuję .Jednak gdyby okazało się kiedyś że będę potrzebować chirurga ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Wojciech Bacia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej GASTRO - MED
ulica Barbary 21
40-053 Katowice

Leczę zęby u p.doktora 10 lat i nie zmienię go.Jest świetnym fachowcem i bardzo ważne,niezwykle delikatnym.Usługi nie należą do najtańszych, ale są warte ceny.

lek. dent. Krzysztof Goral

Studio Optyczno Okulistyczne
Al Korfantego 62
40-161 Katowice

Leczę się u Doktora już ponad 10 lat. Wysoka kultura osobista, uprzejmość, delikatność i fachowość.Polecam :)
Opinia dodana przez: Krzysztof