Lekarze Chirurg stomatolog Katowice

lek. dent. Lucyna Gawlikowicz-Chmiel

Prywatny Gabinet Lekarski
Kotlarza
40-139 Katowice

Pani Lucynka to super stomatolog, polecam każdemu.

lek. med. Anna Olender

Chirurg plastyczny

Uniwersytecka 25 lok. 65
40-007 Katowice

Miałam wykonany zabieg korekcji nosa u dr Olender. Przed operacją mogłam pewnie z powodzeniem wcielić się w teatralną postać czarownicy, dzięki dr Olender mam piękny, delikatny, pasujący do mnie nosek. Jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam tego chirurga.
Opinia dodana przez: Nadia

lekarz Aleksandra Wawrzak

Sokolska 46 lok. 2
40-086 Katowice

Lekarka z powołania, Najlepsza. To nie tylko moje zdanie, ale całej mojej rodziny, która miała szczęście trafić na dr. Aleksandrę. Zaangażowanie, rzeczowość, a przy tym empatia i wsparcie. Polecam jak najbardziej

lekarz Sybilla Piekarska

ulica Dekerta 2/2
40-143 Katowice

Jak dla mnie Pani Sybila ton bardzo miły ciepły i kompetentny lekarz,po pierwszej wizycie odniosłam właśnie takie wrażenie.

lekarz Grzegorz Oczkowicz

Chirurg ogólny, Transplantolog

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
40-027 Katowice

Wysokiej klasy specjalista, godny polecenia. W dniu 23.11.2023 r. przeprowadził u mnie operację wstawienia do tętniaka aorty brzusznej stentgrafa. Szybko poradził sobie z komplikacjami jakie pojawiły się u mnie w tracie operacji. Jestem mu bardzo wdzięczny, że przywrócił mnie do życia. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE !
Opinia dodana przez: Leszek

lek. stom. Ewelina Majewska

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karłowicza 11A
40-145 Katowice

Jestem Mega zadowolony . POLECAM gorąco ! Świetna robota ! W końcu udało mi się znaleźć lekarza z powołania. Pani doktor bardzo delikatna sympatyczna , ładna :) i przy tym skuteczna! Byłem pierwszy raz więc nie wiedziałem co mnie czeka a spotkałem juz paru stomatologów z których nie byłem zadowolonybyli daremni ........... Ale tutaj na szczęście spotkałem bardzo dobrą pani stomatolog ! POZDRAWIAM
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Janusz Wnuk

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Lekarz znający się na rzeczy interesuje się pacjentem i wykonuje swoją pracę z zamiłowaniem służy radą
Opinia dodana przez: Jan

dr n. med. Jan Kabat

ulica Broniewskiego 1/27
40-131 Katowice

Fantastyczny Pan doktor wraz ze swoim fantastycznym zespołem chirurgów ,uratowali mojego męża który był bardzo chory ,wiara , nadzieja i zaangażowanie Pana Doktora sprawiła że mój mąż jest dalej ze swoją kochającą rodzinką. Bardzo Panu dziękuję i zawsze będę wdzięczna. Polecam Pana Doktora z całego serca.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Karolina Donocik

klinika 2000
Katowice

Lekarz z powołaniem, ogromną wiedzą i świetnym podejściem po pacjenta, uśmiechnięta. Operowała mnie 3 razy, nie stresowałam się bo wiedziałam że jestem w dobrych rękach. Moim zdaniem najlepszy chirurg piersi na Śląsku.
Opinia dodana przez: Basia

lek. dent. Manuela Markowicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Prywatne Pogotowie Dentystyczne "DENTAL-SERVICE" Sp. z o.o.
Zygmunta Krasińskiego 25 A
40-019 Katowice

Wspaniała, przemiła, znająca się na rzeczy Pani Doktor. Rwanie ósemki bezbolesne, jasno postawiona diagnoza i wyjaśnienie zaleceń po zabiegu. Polecam!
Opinia dodana przez: L.
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Piotr Bednarski

dr n. med. Piotr Bednarski

Chirurg ogólny, USG

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław

dr n. med. Wojciech Mikusek

Angiolog, Flebolog

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice

Wspaniały lekarz pomógł tacie bardzo dziękujemy będę polecać każdemu Tata bardzo zadowolony jeszcze raz dziekujemy
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Andrzej Ziajka

Ortopeda, Chirurg ogólny

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

Bardzo konkretny człowiek wytłumaczy co to za choroba ja miałam zespół ciesni nadgarstka pan doktor wytłumaczył na czym polega zabieg na ten zabieg czekałam tydzień polecam.

lekarz Piotr Pasek

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

EuroMedic MEDICAL CENTER
ulica Kościuszki 92
40-519 Katowice

Polecam z całego serca. Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Niezwykle serdeczny i kompetentny. Pan doktor starannie wyciął znamię i założył szwy. Dba o komfort pacjenta podczas zabiegu, tak by pacjent nie odczuwał bólu i stresu. Jestem wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc i ogromną serdeczność. Dziękuje! I.O.
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Marcin Irzyk

Gabinet stomatologiczny Marcin Irzyk
Karliczka 10
40-486 Katowice

Pan doktor Marcin Irzyk jest wspaniałym dentystą, pełnym empatii i bardzo kompetentnym lekarzem. Tłumaczy każdą swoją czynność pacjentowi i przebieg leczenia. Stosuje kompleksowe leczenie oraz poświęca mu czas - nie śpieszy się. Jest bardzo uprzejmy i ciepły w obejściu z pacjentem. Mam pełne zaufanie do pana doktora. Jest bardzo miły i szybko nawiazuje kontakt z pacjentem. Dodaje otuchy spanikowanym i bojącym się osobom. Serdecznie polecam wizyty u doktora Irzyka.
Opinia dodana przez: Agnieszka Walczak

lekarz Przemysław Dydek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Sp. z o.o.
ulica Łabędzia 10
40-521 Katowice

Bardzo polecam pana doktora , człowiek anioł. Wszystko wytłumaczy jak wygląda zabieg itp. Jest bardzo pomocny gdy się czegoś nie wie i podchodzi do każdego pacjenta profesjonalnie. Człowiek z powołania ,najlepszy chirurg jak dla mnie.
Opinia dodana przez: Renata

lek. stom. Anna Pilzak

Max-Dent s.c. Usługi Stomatologiczne Katowice
Wita Stwosza 5
40-036 Katowice

Lekarz kompletny. Nie byłem jeszcze u tak dobrego stomatologa w Libiążu. Niby ten sam gabinet ale nie pomylić dentystów. Pani Ania dwie klasy wyżej od współlokatorki.
Opinia dodana przez: Darek

Igor Kalamarz

Protetyk, Stomatolog dziecięcy

Kotlarza 6
40-161 Katowice

wysokiej klasy fachowiec. do tego lekarza szlem z bolem i strachem. szybko rozwial moje watplwosci. choc bylem po zabiegu to wyszlem zadowolony. szczeze polecam p. doktora. MARIUSZ N.KATOWICE.

Ireneusz Baniak

Barlickiego 17 lok. 8
40-820 Katowice

Leczę się u dr. Baniaka od wielu lat. Nie chodzę zbyt często bo jak coś zrobi to już nie trzeba poprawiać. Polecam.
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

lek. dent. Gabriela Sobota-Trzcionkowska

Protetyk, Stomatolog

Mikołowska 37 lok. 62
40-053 Katowice

Lekarz godny polecenia ja i moja rodzina leczymy się u Pani Doktor od 30 lat.Specjalista wysokiej klasy z zamiłowania a to zupe lnie inaczej niż z rozsądku.