Lekarze Chirurg stomatolog Katowice

lek. med. Jerzy Wilgus

Chirurg plastyczny

NZOZ EUROKLINIKA
40-767 Katowice

Miesiąc temu pan doktor przeprowadził u mnie operację powiększania piersi wraz z jednoczesnym ich podnoszeniem. Bardzo bałam się efektu gdyż czytając opinie wiem,że nie każdy pacjent jest usatysfakcjonowany efektami takich operacji narzekając głównie na blizny ale także i ogólnie na kształt nowych piersi. Opinie o panu doktorze też są różne. Decyzje o wyborze pana doktora pojęłam w 50% ze względu na dogodną lokalizację a w 50% kierując się uśrednieniem przeczytanych ...
Opinia dodana przez: Olga

dr n. med. Jarosław Słota

NZOZ Traf-med prof. Paweł Lampe
ul Warszawska 40
40-008 Katowice

Z panem doktorem spotkałam się 8 lat temu ,kiedy zachorowałam po 18 latach drugi raz na raka.Lekarz który mnie prowadził dał mi skierowanie na operację i pożegnał się zemną.Wtedy załamana, przestraszona,zapłakana trafiłam do PANA DOKTORA.W dniu pierwszej wizyty ,już się dowiedziałam jaki będzie mój plan leczenia.Dzięki Niemu przetrwałam chemie operację radiologie.Po roku wyszły mi jakieś niewiadomego pochodzenia zmiany na kościach.Jestem ciągle pod kontrolą onkologa,ale każdy wynik najpierw konsultuję z PANEM ...
Opinia dodana przez: Maria

dr Piotr Starzak

Chirurg dziecięcy

Katowice

Wspaniały lekarz. Przemiły człowiek. Medycyna straciła prawdziwy skarb. Ja będę zawsze wdzięczna za leczenie moich dzieci.
Opinia dodana przez: Tatiana

Jacek Bołądź

Avimed Szpital
Gliwicka 159
Katowice

Pan dr wnikliwie przeprowadza wywiad, przygotowuje do zabiegu, wszystko spokojnie i starannie wyjaśnia, daje szczegółowe zalecenia po operacji, prowadzi wszystko od A do Z jak należy. Na oddziale w szpitalu cisza, spokój, kameralnie, panie pielęgniarki rzeczowe i bardzo miłe. Operacja przepukliny - pełen profesjonalizm, pan dr to fachowiec, widać, że posiada ogromne doświadczenie, wszystko co powiedział - tak było, zaufanie w 100% !!! Dziękuję Panie doktorze, jest Pan wspaniałym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Marcin

Karolina Szkodny

Protetyk, Stomatolog dziecięcy

Poradnia Stomatologiczna Ewa Klimek
Drozdów 24
40-530 Katowice

Od 20 lat jestem pacjentem pani dr Karoliny Szkodny. Nie potrafię sobie wyobrazić lepszego doktora . Jest rewelacyjna pod każdym względem. Wszystkie zabiegi wykonuje bardzo starannie, bezboleśnie i z pełnym profesjonalizmem. Jest osobą bardzo serdeczną i niezwykle pomocną. Jeżeli słucha się rad, wskazówek i zaleceń pani doktor, to możemy być całkowicie spokojni o stan uzębienia. Jestem bardzo wdzięczny pani doktor za wspaniałą opiekę przez tak długie już lata. Mogę z ...
Opinia dodana przez: Karol

lek. dent. Agnieszka Kosowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

4dent
Przemysłowa 3
Katowice

Przez lata zmagałem się z dużymi problemami moich zębów i strachem przed dentystą. Od kilku tygodni Pani Doktor Kosowska pracuje nad moim uśmiechem, a efekty z każda wizytą są zaskakujące! Nigdy bym nie pomyślał, ze wizyty mogą być przyjemne i bezbolesne, a jednak podejście, dokładność oraz perfekcja mojej dentystki doprowadziły do takiego stanu rzeczy. Zdecydowanie polecam.

dr n. med. Mieczysław Dziedzic

Dyrekcyjna 6
Katowice

POLECAM PANA DOKTORA GRZECZNY WYTLUMACZY DOLEGAJACY PROBLEM I POWIE CO TRZEBA ROBIC RZEBY BYLO OK:) PRZEDEWSZYSTKIM SKROMNY CZLOWIEK I UMIE SLUCHAC PACJETA -a nie woda sodowa jak u wiekszosci NASZEJ sluzby zdrowia!!! POLECAM i napewno bede korzystac z porad bo jest KOGO

lekarz Ewa Szlachta-Świątkowska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice

Wspaniała Pani doktor, wspaniały człowiek, złota rączka chirurgii ogólnej i onkologicznej 🌷⚘🌷posiada wiedzę medyczną i potrafi ją wykorzystać poprzez sumienne podejście do pacjenta

lekarz Tomasz Nitoń

Orkana 18 B/15 A
40-553 Katowice

Cieszę się że trafiłem do tego lekarza, dobry fachowiec, z mało spotykaną troską podchodzi do pacjentów, polecam

dr n. med. Jakub Krzemień

Daniel Dłucik Prywatna Praktyka Dentystyczna
Panewicka 35
40-783 Katowice

Pan doktor Jakub Krzemień jest wysokiej klasy specjalistą, któremu można w pełni zaufać. Dodatkowo, wraz ze swoim zespołem, tworzy miłą, przyjazną atmosferę, którą tak sobie cenią zestresowani wizytą u dentysty pacjenci. Od ponad 10 lat jestem pacjentką Pana doktora i wiem, że jestem pod doskonałą opieką.
Opinia dodana przez: Joanna Posyłek

dr n. med. Krzysztof Mandat

Chirurg dziecięcy

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

Lekarz godny zaufania oraz polecenia. Najwyższa kompetencja i profesjonalizm. Polecam i życzę każdemu spotykania na swojej drodze tylko takich lekarzy

lek. dent. Marcin Świder

NZOZ Stomatologia Klocek & Świder
Graniczna 45
40-018 Katowice

Zdecydowanie najlepszy gabinet w jakim byłem. Pan Doktor Marcin to wybitny specjalista i człowiek o wielkiej empatii. Podejście do pacjenta i chęć pomocy jest godna najwyższego szacunku. Nie decyduje się od razu na wyrywanie tylko na leczenie, dzięki czemu uratował większość moich zębów. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Michał Wagner

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej GASTRO - MED
ulica Barbary 21
40-053 Katowice

Pan dr Michał Wagner jest Człowiekiem przez duże C. Wspaniały, kompetentny, uprzejmy, miły...wiele jeszcze pozytywnych cech jego charakteru by można dodać. Najważniejsze jednak jest podejście Pana doktora do pacjenta. Mimo mojej histerii przed badaniem nie był zdenerwowany ani zniecierpliwiony. W spokojny sposób wytłumaczył na czym będzie polegało badanie, jak mam się zachowywać i cały czas uspakajał "że wszystko jest pod kontrolą", że nic się nie dzieje złego, że wszystko jest ...
Opinia dodana przez: Danuta

Tomasz Czajka

Mikołowska 117a
Katowice

Lekarz razem z Panią jest bardzo uprzejmy , cierpliwy pomimo młodego wieku , jest bardzo dobrym dentystą , słowny , nie drogi , ratuje moje zęby żebym jako dziadek nie straszył wnucząt sztuczną szczęka jak najdłużej . Pani jest bardzo uprzejma , grzeczna , cierpliwa co młodym rzadko się zdarza . Dodatkowy atut jest bardzo ładna do całości . Leczę się już z rodziną parę lat i długo szukałem daleko ...

Tomasz Gul

Chirurg naczyniowy

Katowice

Wspaniały lekarz z sercem na dłoni cieszymy się,że trafiliśmy do niego myślę,że uratował syna przed kalectwem a może i uratował mu życie.Dziękuję
Opinia dodana przez: Teresa

lek. dent. Ilona Raudisz-Kobiela

Goetla 2
40-749 Katowice

Pani doktor leczy moje zęby od 20 lat. Zawsze profesjonalnie podchodzi do problemu, potrafi doradzić. Wizyta odbywa się w atmosferze przyjaźni i poszanowania człowieka. Polecam! 100% zadowolenia.
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr hab. n. med. Zygmunt Górka

Torakochirurg, Chirurg ogólny

Poleska 11
Katowice

Profesor stworzył i przez wiele lat kierował Kliniką Chorób Przewodu Pokarmowego w CSK ŚUM w Katowicach. Przeszedłem tam w roku 1993 operację jelita grubego. Piszę te słowa po upływie 18 lat darowanego życia! Klinika (obecnie pod kierunkiem Prof. Pawła Lampego) utrzymuje wysoki poziom, a Profesor (od kilku lat na emeryturze) - jak słyszę - ciągle jeszcze operuje.
Opinia dodana przez: edward

dr n. med. Leszek Sedlak

Chirurg naczyniowy

Gabinet Leczenia Chirurgii Żył i Tętnic
Dyrekcyjna 6
40-013 Katowice

Szczerze mogę polecić tego specjalistę. Chciałem tylko coś skonsultować i zasięgnąć opinii, a zostałem potraktowany i wysłuchany lepiej, niż się tego spodziewałem. Chętny wysłuchania objawów i faktycznie chciał pomóc i doradzić, pomimo tego że moje objawy raczej nadawały się do konsultacji z innej specjalności lekarzem. Badanie wykonał należycie moim zdaniem i przy okazji dowiedziałem się coś nowego o mojej dolegliwości. Szczery i cierpliwy człowiek. Nie było czuć presji czasu. Wielki ...

dr n. med. Tomasz Urbanek

Chirurg ogólny, Flebolog

Centrum Medyczne Angelius
Konckiego 1
40-611 Katowice

Kompetencja, kultura, ogromna wiedza. Spokojny, zawsze merytoryczny, przekazuje ważne informacje ( u mojego taty o amputacji nogi), tak że pacjent widzi przed sobą przyszłość i ma nadzieję, rozumie decyzje lekarza. Wielki szacunek, dla mnie profesjonalista. Byłam na wielu wizytach i zawsze wychodziłam z przekonaniem, że trafiłam do naprawdę dobrego lekarza.
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Janusz Pabian

Sokolska 78
Katowice

Pan doktor może i jest miły tylko co z tego skoro spartolił mi operacje. Drugi raz napewno nie operowalbym