Lekarze Chirurg stomatolog Katowice

lek. dent. Michał Knast

ulica Osikowa 39
40-181 Katowice

U dr Michała Knasta byłam ostatnio (i po raz pierwszy) na plombowaniu zęba. Zrobił to szybko i dokładnie. Ból był ale minimalny, gdyż nie brałam znieczulenia. Polecam tego stomatologa. Jest bardzo miły i zna się na rzeczy. Nie oszukuje tak jak inni dentyści, którzy chcą leczyć zdrowe zęby. Teraz będę chodzić tylko i wyłącznie do tego stomatologa. Polecam!

lek. dent. Joanna Paździora

Al. Bolesława Krzywoustego 2/76
40-870 Katowice

Wspaniały stomatolog!!! fachowe podejście do pacjenta, bezbolesne leczenie :) Bardzo miła i sympatyczna - JAK NAJBARDZIEJ POLECAM

lekarz Piotr Kurzyński

Chirurg urazowy, Ortopeda

Katowice

Super lekarz! Na prawdę kompetentny, zna się na rzeczy.

lekarz Paweł Musialski

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Dziękuję z całego serca dziś mija 2 lata od mojej operacji nadal żyję i jestem panu bardzo wdzięczna za poświęcony czas i sprawne ręce chirurga pozdrawiam cały zespół lekarzy i cudownych pielęgniarek z ceglana Kasia

dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

NZOZ Centrum Medyczne Femina- Poradnia endykrynologiczna osteoporozy
ulica Fliegera 18
40-060 Katowice

Bardzo dobry, empatyczny Człowiek, Wybitny Specjalista Chirurg Onkolog. Jestem po operacji nowotworu złośliwego tarczycy 10.09.2019r. Myślę, że nigdy nie zdołam się odwdzięczyć Panu Doktorowi Grzegorzowi Kowalskiemu, za uratowanie mi życia. Nie ma takich słów, aby wyrazić moją wdzięczność. Bardzo dziękuję za szybką trafną diagnozę, profesjonalnie wykonaną operację i życzliwe podejście do pacjenta. Pan Doktor Grzegorz Kowalski to zdecydowanie Najlepszy Chirurg jakiego znam. Dozgonnie wdzięczna pacjentka Małgosia W.
Opinia dodana przez: Małgorzata W.

lek. dent. Michał Okrajni

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Krasińskiego 25a 101, Katowice
40-019 Katowice

Zabieg wstawiania implantu był dla mnie stresujący , ale zespół który się mną opiekował na czele z panem doktorem Okrajni spowodował ,że zabieg przebiegł z niewielkim bólem w bardzo miłej atmosferze co spowodowało znacznie zmniejszenie lęku . Jestem po wszczepie brak powikłań wszystkim polecam uprzejmego o stoickim spokoju , który zawsze z dużym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta Pana dr OKRAJNI Zabieg zakończony był założeniem opatrunku z osocza oraz miałam okłady ...
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Paweł Arboczius

Nasz Stomatolog Silesia City Center
ul. Chorzowska
Katowice

Rewelacyjne podejście do pacjenta! Wcześniej na samą myśl o wizycie u dentysty robiło mi się gorąco.. Gabinet stomatologiczny wzbudzał we mnie lęk. Ten lekarz to zmienił. Pan doktor naprawdę jest genialny i czuć, że w 100% wie co robi i wie jak co zrobić, żeby pacjent czuł się komfortowo
Opinia dodana przez: Aga

lek. med. Andrzej Chmielarz

Chirurg onkolog

TOMMED
40-952 Katowice

Serdecznie dziękuję Panie doktorze za przeprowadzenie skomplikowanej operacji i mojej mamy. Dokonał Pan niemożliwego i za to będziemy Panu dozgonnie wdzięczne. Natalia i Grażyna Witczak

dr Anna Olender

Chirurg plastyczny

Katowice

W Katowicach byłam na wizycie konsultacyjnej, zabieg (korekcja nosa) był w klinice w Żarkach Letnisko. Zacznę od tego, że dziękuję całemu personelowi za naprawdę ciepłą, fachową opiekę. A samej dr Olender dziękuję za serce i to, że w końcu mam taki nos, którego po prostu się nie wstydzę. Jest piękny.
Opinia dodana przez: Elia

dr Adam Zaręba

Katowice

SUPER FACHURA!! a przede wszystkim człowiek z odpowiednim podejściem do pacjenta........SERDECZNIE POLECAM!!!!
Opinia dodana przez: atos

lekarz Jerzy Zdrzałek

MEDISANA Sp. z o.o. Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego
ulica Wyszyńskiego 4
40-132 Katowice

Lekarz z powołania . Zna się na tym co robi , do pacjenta podchodzi jak człowiek a nie z pozycji kto ja jestem . Takich już niestety jest na lekarstwo . Specjalista przez duże S .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Daria Dranka-Bojarowska

Zięba Clinic
ul. Kościuszki 255A
40-608 Katowice

Z całego serca dziękuję Pani doktor Darii i polecam każdemu. Pani doktor jest cudotwórcą, zoperowała mi olbrzymią przepuklinę , podjęła się ciężkiego zadania, którego nikt w Polsce nie chciał się podjąć. Przeszłam wcześniej 6 operacji, Pani doktor naprawiła szajs, który zostawili w moim brzuchu inni lekarze. Dała mi szanse na nowe, lepsze życie, dała mi motywację i uratowała mój stan fizyczny i emocjonalny. Bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm, opiekę, empatię ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Krzysztof Czarnecki

Centrum Soczewek Kontaktowych
Żwirki i Wigury 4
40-064 Katowice

Lekarz K.Czarnecki jest bardzo kompetentnym lekarzem, podchodzącym kompleksowo do problemu zdrowotnego

Krzysztof Kucęba

Chirurg szczękowo twarzowy

Katowice

Ufff, P. Kucęba usuwał mi zęba mądrości zatrzymanego w kości, to było dla mnie ciężkie przeżycie, ale na szczęście dzięki profesjonalizmowi tegoż lekarza nic nie bolało!:-) Gość w porządku, prawie cały zabieg do mnie mówił, upewniał się co jakiś czas, czy wszystko w porządku-serdecznie polecam!

lekarz Jacek Sypniewski

Chirurg dziecięcy

Zespół Nr 2 "S" Katowice, ul. Józefowska 119
Józefowska 119
40-145 Katowice

Wspaniały specjalista. Ogromna wiedza poparta doświadczeniem. Trafna diagnoza. Dyspozycyjny dla pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Andrzej Kamiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww
Opinia dodana przez: Kalina

dr Paweł Latacz

Chirurg naczyniowy

Katowice

Bardzo dobry specjalista. Konkretny i znający swój fach i mozliwosci. Otwarty na nowoczesne rozwiązania. Ciągle rozwijający swoją wiedzę.

lek. dent. Danuta Augustyńska

OLK-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Dworcowa 3
40-012 Katowice

Polecam Panią doktor- pełen profesjonalizm, życzliwość, duża empatia w stosunku do pacjenta. Krótkie terminy oczekiwania na wizytę.
Opinia dodana przez: Ula

lekarz Tomasz Koszutski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski
ul. Wrocławska 40 Katowice
40-217 Katowice

Doktor Koszutski to świetny specjalista! Zawsze będę go polecała! Wyleczył moją córeczkę inni lekarze nie wiedzieli gdzie leży problem.. !
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Michał Dyaczyński

Szpital EuroMedic MEDICAL CENTER
Tadeusza Kościuszki 92
40-519 Katowice

Pan Doktor to mega profesjonalista! Gorąco polecam. Jest uprzejmy i zawsze znajdzie czas- nawet po kilku operacjach. Jest chirurgiem z krwi i kości:)
Opinia dodana przez: Szymon