Lekarze Chirurg stomatolog Kielce

lek. dent. Bożena Prokop-Schab

M.J.Piłsudskiego 30
25-431 Kielce

Bardzo rzetelny i profesjonalny lekarz. Wykonuje zabiegi bardzo dokładnie i skutecznie - praktycznie nigdy nie wracam na "poprawki". Do tego pani doktor bardzo uprzejma i cierpliwa. Korzystam od lat i polecam!
Opinia dodana przez: Rafał Pałka

lek. dent. Izabela Stamirska

Krasickiego Janka 2b
25-430 Kielce

W moim przypadku fachowość oraz punktualność pani stomatolog to ważne cechy. Byłam 6 razy i czasem czekałam 10 min.Zawsze polecam znajomym i są zadowoleni z leczenia i pogodnej atmosfery, co jest ważne szczególnie dla dzieci.

lek. dent. Daria Misiurek

Karbońska
25-640 Kielce

Bardzo polecam pania Darie. Super podejście do dziecka. Wszystko wytłumaczy i doradzi. Córka po przejściach z innymi lekarzami bardzo bała się dentysty a po pierwszej wizycie u pani Darii strach przed dentysta zniknął. Polecam
Opinia dodana przez: Wioletta

dr n. med. Tomasz Rzetecki

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Bardzo konkretny miły lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta. Stara się pomóc jak tylko może najlepiej. Wykonał trudną operację onkologiczną za co bardzo dziękuję. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Wojciech Korejba

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Prywatny Gabinet Chirurgiczny
ul. J.N. Jeziorańskiego 75
Kielce

Spotkanie Pana doktora Korejby przywraca wiarę w zawód lekarza i wiarę w człowieka w ogóle.Kultura osobista, profesjonalizm, goszczący na twarzy uśmiech sprawiają, że pacjent czuje się bezpiecznie i ma pewność, że "trafił" w najlepsze ręce. Nie ma znaczenia fakt, czy wizyta jest odpłatna, czy na NFZ. Podejście Pana doktora jest jednakowo serdeczne i profesjonalne. Wspaniale jest "mieć " takiego lekarza w Kielcach. Panie Wojciechu -, dziękuję, że Pan jest i ...
Opinia dodana przez: Jola

Anna Poniewierska

ul. Sandomierska 250
Kielce

Dzisiaj byłam z synkiem (4latka) u Pani doktor która przyjeła nas w trybie pilnym bez umowionej wizyty,gdyz syn miał juz stan zapalny i nie mógł wytrzymać z bólu. Żaden lekarz nie chciał nas przyjąc mimo bólu i opuchlizny. Syn panicznie boi sie dentysty i była, to pierwsza wizyta na której pomału zaczoł współpracować i przekonywac sie do zrobienia zęba. To wszystko dzięki wspaniałej Pani doktor która jest Najlepszym dentysta w ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Katarzyna Czarnecka-Kupis

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

BeautyDent Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Paderewskiego 37/39A lok. 4
25-502 Kielce

Polecam Panią Doktor!!! Jest bardzo miła i ma podejście do maluchów. Bez najmniejszego problemu i (płaczu dziecka) zaleczyła ząbek mojej dwu i pół letniej córci!!!

lek. dent. Anna Beza

Protetyk, Stomatolog

Piaski Królewieckie 25 (obok Smykowa)
25-375 Kielce

Znakomity lekarz, uprzejma, znajomość leczenia uzębienia jak i protetyki fantastyczna. Czystość gabinetu i warunki sanitarne bardzo dobre, zawsze uśmiechnięta, godna polecenia.

lekarz Krzysztof Kurczych

SZPITAL KIELECKI ŚW. ALEKSANDRA SP. Z O.O.
ul. Generała Tadeusza Kościuszki 25
25-316 Kielce

Po pierwsze człowiek o wysokiej kulturze osobistej, po drugie lekarz- życzliwy,ciepły, cierpliwy. Profesjonalista o olbrzymiej wiedzy i umiejętnościach, niezwykle skromny o wyjątkowym podejściu do pacjenta. W maju br. Pan doktor operował guz łagodny mojej piersi w ŚCO. Chętnie odpowiadał na moje pytania, wyjaśniał wątpliwości czym wzbudził moje zaufanie. Potrafi z chorym rozmawiać merytorycznie dając poczucie bezpieczeństwa. Wspaniała opieka jeszcze długo po zabiegu. Lekarz z powołania. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Grzegorz Stamirski

perfectdent
Jaworskiego
25-430 Kielce

Doktora Stamirskiego poznałam 12 lat temu pracował wtedy w przychodni pańswowej. Ja miałam totalny uraz do dentystów (po podstawówce). Ale On cierpliwie leczył moje zęby. Ostatnio dowiedziałam się że ma gabinet i wróciłam do leczenia. Przyznam że pozostał taki sam i zamiast produkować dyplomy wyrabiał praktykę. Nie poznał mnie. Ale plomby które założył mi wtedy (na kasę).Przetrwały 10 lat. I On jeden zrozumiał, że jak boruje to boli.On jeden potrafił ...

lek. dent. Leszek Zimny

Chirurg stomatolog

Prywatny gabinet stomatologiczny
25-111 Kielce

Pan doktor usunął mi ósemkę dolna dosłownie w 5 sekund.Najważniejsze ,że umówiony byłem na wizytę na godzinę 14,od razu zostałem poproszony do gabinetu,nie zdążyłem się nawet wystraszyć.Znieczulenie wykonane mistrzowsko.Żona doktora dokładnie wyjaśniła mi jak mam postępować po wyrwaniu,żeby nie było problemów.A na nfz zapisali mnie za 2 miesiące.Dobrze wydana stówa.

lek. dent. Gabriela Filipczak

Zakład Opieki Specjalistycznej
Św. Leonarda 1/27
25-311 Kielce

Chodzę do Pani dosyc nieregularnie, ale około 2 lata. Jestem bardzo zadowolona, Pani doktor bardzo indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, chociaż nie zawsze pamieta imię :) W tym czasie odwiedziałam równiez innych specjalistów, ale zawsze wracam do tej samej, widzi wiecej niż inni, robi w gabinecie przeswietlenie, obrazowo pokazuje problem, oraz przebieg leczenia, jest bardzooo spokojna, ale to bardzo przez co niestraszny mi stomatolog. Zaciagnełam do tej Pani juz parę ...

lek. dent. Aleksy Bernatek

NZOZ EKSTRADENT SP. J.
ul. Juliusza Słowackiego 21/1U
25-365 Kielce

Prawdziwy, zaangażowany, pełen pozytywnej energii, wiedzy, precyzyjnie i zrozumiale wyjaśniający proces leczenia. Dający pozytywną energię. Kulturalny, z szacunkiem wykonujący swoją pracę i traktujący pacjentów.
Opinia dodana przez: Ilona

lek. dent. Marzena Ozimirska

Protetyk, Stomatolog

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce

Pani Doktor jest pasjonatką swojej pracy, bardzo sprawna manualnie, lubi wyzwania, życzliwa i sympatyczna, polecam
Bardzo krótki czas oczekiwania na wizytę. Miło podchodzi do pacjenta i jeszcze nigdy mnie nie bolało, a leczę się już ponad 7 lat. Bardzo symapatycznie sie rozmawia. Warto polecic.

lekarz Jacek Salwowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Urzędnicza 16b
25-729 Kielce

Bardzo dobry lekarz i człowiek.Naprawde stara się pomóc nie naciągając na koszty.Mily,sympatyczny,konkretny.Dobry specjalista
Opinia dodana przez: Anita

lek. dent. Monika Głowacka

ulica Wesoła 37/2
25-363 Kielce

Polecam Panią Monikę :) skutecznie wyleczyła mi nie tylko zęby, ale i strach przed dentystą :) świetne podejście do pacjenta i jego potrzeb.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Bolesław Rylski

Selmedic
Chęcińska 14a
Kielce

2 lata temu robiłem zabieg usunięcia ginekomasti. Teraz jest idealnie:) Trzeba sie uważnie przyjrzeć to widać ślad po szyciu ale w niczym to nie przeszkadza. Szczerze polecam i pozdrawiam:)
Opinia dodana przez: Artur

Dorota Garbas

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Jagiellońska 23
25-734 Kielce

Pełny profesjonalizm i super podejście do pacjenta. Za każdym razem wchodzę i wychodzę z gabinetu z uśmiechem na ustach :). Obie Panie są bardzo sympatyczne i znają się na rzeczy. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Filip

lek. dent. Jarosław Gąszcz

Gabinet Stomatologiczny Gąszcz Jarosław
25-005 Kielce

Prawdziwy profesjonalista, bez dwóch zdań. Poza tym miły, uprzejmy, dowcipny i tani. Polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Wiktor