Chirurg Stomatolog Kielce

Prywatny Gabinet Lekarski
Paderewskiego 26/28 lok. 15
25-004 Kielce

Pani Doktor poza tym, że jest profesjonalistką w tym co robi, jest również wspaniałą kobietą. Zawsze bałem się dentystów, chirurgów, igieł, krwi itd... Po zabiegu ekstrakcji zmieniłem zdanie. Nie tylko chodzi o sam zabieg, ale również o opiekę po zabiegu. Zabieg był trudny technicznie nie tylko ze względu na haczykowate i cienkie jak igła korzenie, ale również stan zapalny moich zatok (który wcześniej Pani doktor podleczyła) jak i moją WÓWCZAS bojaźliwą osobę :) Również asystentce należą się słowa pochwały.
Pani Doktor nie pozostawia nikogo samemu sobie, jest dostępna, kompetentna i może to dziwnie zabrzmi, ale aż żal rozstawać się z gabinetem i fotelem :) Jestem bardzo wdzięczny za wszystko!!

Ps. to nie tylko moja opinia, ale również osób z mojego najbliższego otoczenia, które poleciły mi Panią Joannę :)

Opinia dodana przez: Łukasz

Prywatny gabinet stomatologiczny

25-111 Kielce

Pan doktor usunął mi ósemkę dolna dosłownie w 5 sekund.Najważniejsze ,że umówiony byłem na wizytę na godzinę 14,od razu zostałem poproszony do gabinetu,nie zdążyłem się nawet wystraszyć.Znieczulenie wykonane mistrzowsko.Żona doktora dokładnie wyjaśniła mi jak mam postępować po wyrwaniu,żeby nie było problemów.A na nfz zapisali mnie za 2 miesiące.Dobrze wydana stówa.

Prywatna Praktyka Stomatologiczna

25-640 Kielce

Zdecydowanie nie polecam usług tej Pani, choć wrażenie robi bardzo pozytywne. Kilka lat temu robiła mojemu tacie mostek. Po paru tygodniach od założenia poluzował się i zaczęły się pod niego dostawać kawałki jedzenia (nie trzeba chyba nikogo przekonywać jaki to powoduje dyskomfort i jak takie zalegające resztki wpływają na zdrowie zębów, na których jest zamocowany, bo nie trudno sobie wyobrazić, że nie ma możliwości dokładnego "wybrania" ich spod mostka). Tata wybrał się więc do Pani Joanny, która próbowała zdjąć mostek, a gdy to się nie udało, kazała czekać, aż mostek się bardziej poluzuje. Od tej pory minęło kilka lat, pod mostek cały czas dostają się resztki, już kilku lekarzy próbowało go zdjąć (wiąże się to z długotrwałym szarpaniem, stukaniem itp.), jednak nie można go usunąć bez uszkodzenia zębów. Ewentualnie można by go rozciąć, ale ze względu na stan zębów pod nim stomatolodzy nie zdecydują się na założenie nowego (koszt ok. 4 000 zł), więc zalecaliby usunięcie 2 zębów (które przed "leczeniem" były w dobrej kondycji), wprawienie w to miejsce implantów (ok. 7000 zł za jeden, już nie mówiąc o bólu). Miłe podejście do pacjenta to jednak nie wszystko, liczą się przede wszystkim umiejętności, a te jak widać są u Pani doktor zdecydowanie niezadowalające.

Opinia dodana przez: Aleksandra

NZOZ KRIOMED CENTRUM REHABILITACJI
ul. Warszawska 146
25-408 Kielce

bardzo pewny siebie, nie słucha pacjenta, robi po swojemu i nie liczy się ze zdaniem pacjenta, nieprzyjemny i nie polecam, drogi

Opinia dodana przez: barbara

Fizjo-DENT
Kielce
25-119 Kielce

Witam
Po raz pierwszy wyrażam swoją opinię o lekarzu...nie mogłam tego przemilczeć bo trafiłam do lekarza z powołania Pan Jan Kubik to mistrz w swojej profesji!!!

Witam
Wizyta na NFZ... a tu miłe zaskoczenie. Nie pamiętam kiedy byłam tak zdenerwowana miałam do usunięcia górną ósemkę bałam się gorzej niż dziecko a dawno już nim nie jestem, (nadmienię że to mój pierwszy ząb usunięty) zabieg usunięcia przebiegł szybko i bezboleśnie nie było żadnej opuchlizny i bólu dniu wizyty jak i następnego dnia!!!
Do pacjenta podchodzi indywidualnie spokojnie wszystko wytłumaczył i uspokoił mnie.
Pan doktor kompetentny, fachowiec pierwsza klasa polecam z czystym sumieniem oby więcej takich specjalistów:)

Człowiek przychodzi z bólem zęba i zero pomocy. Żadnej trutki, antybiotyku kompletnie nic, a ząb jak bolał tak boli.

Opinia dodana przez: Sara

Planty 16C/lok.23