Lekarze Chirurg stomatolog Kraków

lek. dent. Monika Kandora

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Oś.Jagielońskie 19/3
Kraków

Pani doktor jest świetnym lekarzem w swojej dziedzinie ,szanuje czas pacjentów,stara się jak najlepiej wykonywać swoją pracę i muszę przyznać że niedaleko Jej w tym do doskonałości,jeszcze raz potwierdzam jest świetnym lekarzem dentystą,to pracowita i rozwojowa Osoba,polecam każdemu korzystanie z Jej pracy w tej dziedzinie.
Opinia dodana przez: ANDRZEJ

lek. dent. Hanna Rozmus

Dental Services Joanna Kania
Basztowa 23/4
31-156 Kraków

super !!!! stomatolog godna polecenia, boje sie bardzo dentysty ale Pani Hanna zajeła sie mna w bardzo miły i profesjonalny sposob POLECAM
Pani doktor, to świetny fachowiec, z rewelacyjnym podejściem do pacjenta, nawet takiego który bardzo się boi. Spokojnie tłumaczy co będzie się działo. Mam za każdym razem wrażenie że komfort psychiczny pacjenta, jest dla Niej najważniejszy.
Opinia dodana przez: Barbara
Bardzo konkretna stomatolog z podejściem do pacjenta na wysokim poziomie.Jestem zadowolony w wykonanej usługi 4 krotna wizyta plombowanie plus poprawka
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg ogólny
                                       prof. dr hab. n. med. Piotr Skotnicki

prof. dr hab. n. med. Piotr Skotnicki

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum DER-MED
Krzywa 8, lok. 1
31-149 Kraków

Pan profesor jest wspaniałym lekarzem, wybitny specjalista. Bardzo mily i uprzejmy. Odpowiada na każde nurtujące pytania. Widać, że kocha to co robi. Zawsze trafna diagnoza i leczenie zgodnie z planem. Pan doktor, każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Ciszę się , ze moja 83 letnia mama., trafiła w ręce Pana profesora. Dziękuję...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Radosław Łysek

Dental Arts Studio
Tadeusza Szafrana 5a/u7
30-363 Kraków

Doktor Radosław Łysek wraz z zespołem wykonał dla mnie usługę kompleksowej odbudowy uzębienia na którą składały się zabiegi leczenia, protetyki implantowej i odbudowy. Podkreślam przede wszystkim dobre i komfortowe dla pacjenta wykonanie, pełny profesjonalizm, przyjazny i miły personel. Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług i z pełnym przekonaniem polecam Dental Arts Studio jako bardzo dobrą klinikę stomatologiczną.
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Tomasz Bronicki

Medren
Kobierzyńska 117B/1u
Kraków

Świetny dentysta, bardzo dokładny, rzeczowy, bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy i leczy skutecznie. Leczył mi wiele zebów kanałowo poprawiajac pewną pania doktor.Polecam

Elżbieta Wesełucha

Gabinet Elżbieta Wesełucha
Starowiślna 34/8
31-032 Kraków

Zdecydowanie polecam - zostałem profesjonalnie przyjęty, pani doktor wszystko mi dokładnie objaśniła, a co najważniejsze ząb już nie boli ;)

lekarz Małgorzata Keller

Chirurg plastyczny

Rydla 16/9
Kraków

Jestem pod dużym wrażeniem kompetencji Pani Doktor. Bałam się tej operacji, ale przebiegło wszystko bardzo dobrze. A po operacji wyglądam lepiej niż myślałam. Szczerze polecam doktor Keller. Marta

lek. dent. Elżbieta Malecka

Gabinet stomatologiczny
Kraków

Wspaniały lekarz stomatolog fachowiec pod każdym względem, a przede wszystkim odpowiada za swoją pracę, nie pozostawia swoich pacjentów bez pomocy. Ekspert w leczeniu kanałowym zębów-leczenie kanałowe bezbolesne. Polecam każdemu kto ma problemy stomatologiczne.. Anna Grzy....... wraz z rodziną- Miechów
najlepsza Pani stomatolog dla moich dzieci .Dzięki Niej moje dzieci nie boją się chodzić do dentysty

lekarz Jakub Kenig

NIEPUBLICZNY ZAKłAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
Oś . ZłOTA JESIEń 3
31-826 Kraków

Wspaniały fachowiec, dobry serdeczny człowiek opiekun, doradca. Lekarz który pomoze, doradzi i wspiera. Dobry duch :D

lekarz Anna Adamczyk-Marek

Stomatolog, Ortodonta

Prywatny Gabinet Lekarski
Szybka 37 lok. 1a
31-831 Kraków

bardzo kompetentny lekarz i przemiła osoba

lek. dent. Marta Gandurska-Dyga

ulica Wrocławska 8
30-006 Kraków

Profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm. Duże doświadczenie Pani Doktor i podejście do pacjenta, sprawia, że wizyta jest przyjemnością . Dziękuję i polecam.
Opinia dodana przez: Mariusz

dr hab. Marcin Migaczewski

Klinika chirurgii
ul.Kopernika
Kraków

Jestem pacjentką pana doktora od dobrych kilku lat. Średnio co pół roku spotykamy się podczas badań USG. Badanie zawsze wykonane jest bardzo profesjonalnie. Pan doktor jest świetnym ultrasonografistą z ogromną wiedzą oraz umiejętnością jej przekazania, odpowiada na wszystkie pytania i dokładnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości pacjenta. Ma niesamowity dar uspokojenia ‘znerwicowanych’ i przerażonych pacjentów, do których ja niestety należę. Jest również znakomitym chirurgiem, o czym również mogłam ostatnio przekonać się na ...
Opinia dodana przez: Anna
Lekarz godny polecenia! Wszystko wytłumaczył i wyjaśnił i nic się nie bałam. Bardzo sympatyczny i profesjonalny.
Opinia dodana przez: ibaska

lekarz Jan Kulawik

ulica Obozowa 58/6
30-383 Kraków

Wspaniały człowiek, wspaniały specjalista zatroskany o pacjenta. Panie doktorze.... Z całego serca Dziękuję!!! Anna Koman
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marek Moskała

Chirurg ogólny, Neurochirurg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NEUROPEDICA
Przykopy 13
30-612 Kraków

Byłem leczony w Klinice neurotraumatologii w Krakowie ul.Botaniczna w grudniu 1992 roku.Kierownikiem Kliniki był Prof. Igor Gościński a pracownikami byli Marek Moskała i Stanisław Kwiatkowski wspaniali lekarze i ludzie.Niech potwierdzenim tych słów bedą uzyskane tytuły naukowe i zajmowane stanowiska przez przez wymienionych lekarzy.Polecam w pełnym przekonaniu o ich wiedzy i kunszcie.
Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Powoli przestaję się bać wizyt u stomatologa. Wyrozumiała i cierpliwa, z poczuciem humoru. Każdemu polecam. Dziękuję Pani Beato :)
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Andrzej Strach

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Miechowity Macieja 5/7
31-475 Kraków

Wspaniały lekarz, bardzo dobry diagnosta, miły, spokojny, uprzejmy, kompetentny. Bardzo polecam tego lekarza, również z uwagi na połączenie kilku specjalizacji, w tym onkologii. Pan doktor sprawia, że pacjent czuje się komfortowo i bezpiecznie. Umie wytłumaczyć pacjentowi jego chorobę i rozwiać ewentualne wątpliwości. Jest empatyczny i bardzo życzliwy. Każdego traktuje z szacunkiem i pochyla się nad problemami pacjenta. Bardzo polecam doktora Andrzeja Stracha.
Opinia dodana przez: Tadeusz