Lekarze Chirurg stomatolog Łowicz

- 42
Profesjonalna , sympatyczna i ceniona dentystka, która jest pełna pasji i zaangażowania. Serdecznie polecam !
Opinia dodana przez: Adam
Przetestowałam wielu dentystów, ale takiego podejścia do dzieci i dorosłych nie ma nikt! Cierpliwość, delikatność i dokladnosc, a przy tym informowanie o każdym etapie leczenia to tylko niektóre zalety Pani Agaty. 100% zaufania. I zadowolenie w cenie.
Opinia dodana przez: Joanna
Przemiły super wizyta usunięcie 10 sek mega zadowolona .zero bólu bardzo fajny stomatolog pierwszy raz bez stresu poszłam wart polecenia
Opinia dodana przez: Marzena
Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz. Serdecznie polecam. Pan Doktor dolaczyl do listy moich najlepszych lekarzy, nie tylko w Lowiczu.
Opinia dodana przez: Magdalena
Jeśli chodzi o wrastający paznokieć nie polecam, do dziś dnia zmagam się z problemami i stanami zapalnymi gdyż nie zostało to dobrze zrobione, część paznokcia została źle usunięta i wrosła się w wał ponownie i to podskórnie, a więc czeka mnie kolejna operacja lecz już u specjalisty w tym właśnie zakresie, dodam że nie mało zapłaciłam za zabieg.
Opinia dodana przez: Isia
Poza uprzejmościa ze strony pani stomatolog z niczym pozytywnym się tu nie spotkałem a z najbardziej rażących nieprawidłowości wymienić muszę to że przy czyszczeniu, pseudo czyszczeniu kamienia pani spiłowala mi zupełnie zdrową tkankę zęba,teraz wygląda to obrzydliwe,taka plama na zębie.Nie wiem czy to nieporadność czy złośliwość,ale ja nikomu tego gabinetu nie polecę a te opinie to chyba pani sobie sama pisze

lekarz Adam Rogowski-Tylman

Chirurg dziecięcy, Chirurg naczyniowy

Lekarz z powołania a niewielu już takich zostało, ma bardzo osobiste podejście do pacjenta co się ceni w tych czasach, specjalista w swoim fachu nie ma takiego drugiego.
Z całego serca polecam Panią Doktor Urszulę Maciągowską-Siniarską. Prowadziła moje leczenie ortodontyczne kilka lat i w efekcie końcowym mogę nareszcie cieszyć się nowym uśmiechem. Jej ogromne doświadczenie i profesjonalnie podejście do pacjenta ułatwiło osiagnięcie zamierzonego rezultatu. Na miejscu znajdują się również aparaty pantomograficzne, co bardzo usprawniało i ułatwiało cały proces, ponieważ można było zrobić zdjęcie zębów na miejscu bez konieczności udawania się do innej pracowni RTG. Polecam!
Opinia dodana przez: Jacek
Nie dość ,że jej wiek już chyba nie pozwala na praktykę ,to na jej widok dziecko schowało sie za mnie,bo zobaczyło starą babcię w przydeptanych kapciach. Przyjmuje w stęchłej piwnicy o zelaznych drzwiach a co do czystosci ,to bałam się nie przylepić do czegoś fe fe fe fe fe,,,Na dodatek ma sklerozę , bo gubi pozostawione rtg.Nie polecam

Bogusław Kuncewicz

Chirurg stomatolog, Protetyk