Lekarze Chirurg stomatolog Płock

lek. dent. Anna Uchniewska

ulica Rembielińskiego 10a
09-400 Płock

Dr Uchniewska nie przyjmuje już na rembielińskiego tylko na czwartaków. Miałam kiedyś przykry incydent z odłamaną jedynką, dzień przed ważnym spotkaniem. Pani doktor przyjęła mnie w niedziele i dosłownie mnie uratowała... Polecam !!!
Opinia dodana przez: donia

lekarz Marek Guszkowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

al. Jana Pawła II 86 lok. 18
09-410 Płock

To nie odpowiednia osoba na tak odpowiedzialnym stanowisku. Oby jak najmniej takich ludzi. Zamiast wspierać pacjenta i sprawnie wystawić skierowanie na badania prawi bezsensowne morały, mając bardzo duże opòźnienie w pracy. Nie polecam ,, lekarza,,.
Opinia dodana przez: Ewa Aneta

lekarz Mirosław Malewicz

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Medic Park Płockie Centrum Medyczne
ul. Kolegialna 18
09-402 Płock

Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Miałam dobry kontakt z Lekarzem i wszystko szczegółowo wyjaśnione w sprawie choroby. Pan Doktor jest świetnym specjalistą i szczerze zachęcam Państwa do kontaktu z nim. M. Gołębiewska.
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Paweł Gołąbek

Chirurg ogólny, Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE-BJT Spółka z o.o.
Rembielińskiego 10a
09-402 Płock

Brak empatii,nieprofesjonalne wykonanie usg ,duże zastrzeżenia do higieny wydawało się,że spieszy się bo miał jeszcze wielu pacjentów.Nie polecam.

lekarz Michał Kurnatowski

Centrum Medyczne ORLEN Medica
ulica Chemików 7
09-411 Płock

Uprzejmy lekarz, jednak kompetencje niewielkie. Nie potrafi poradzic sobie z problemem ( nie widzi go) na szczescie inny specjalista pomogl. Wizyta nie warta pieniedzy , szybkie zbycie pacjenta. Weszlam do gabietu i wizyta trwala max 3 minuty gdyby nie moje przeciaganie czy na pewno nie da sie cos zaradzic i tlumaczenie lekarzowi problemu.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Agnieszka Kołodziejczyk

09-400 Płock

Wszystkie zle opinie przedstawiają oszustów, którzy są zdolni do pracy ale są również za pisowcami którzy dają darowizny typu 500plu pieniądze za darmo i myślą że mogą wyłudzić również rentę! P. Agnieszka przede wszystkim nie orzeka stopnia niepełnosprawności co świadczy o tym że opinie są totalnie fałszywe. P dr. Jest nie uprzejma owszem ale tylko dla osób które same są aroganckie i bezczelne
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Włodzimierz Klonowski

ulica Medyczna 8/122
09-400 Płock

Obiektywnie....nawet ,,0" to za wysoka ocena!!!! Uprzejmość i podejście do pacjenta totalne dno!!!! Odradzam zdecydowanie ---- szukajcie pomocy gdzie indziej ...... strata czasu, nerwów i zdrowia!!!!!

lekarz Witold Majewski

Chirurg dziecięcy

09-400 Płock

Potwierdzam wszystkie powyższe opinie. Takiego bardzo bardzo bardzo niemiłego i aroganckiego człowieka jeszcze nie spotkałam. Pan doktor chyba podnosi sobie poczucie własnej wartości poniżając innych, w tym dzieci. Jak można zatrudniać w szpitalu takiego człowieka. Zostałam na oddział skierowana z soru. Córka upadła z konia. Zgłaszała ból całego kręgosłupa i głowy. Nie skierował na żadne badania i do tego w arogancki sposób komentował sytuację, szydząc zarówno ze mnie, jak i ...
Opinia dodana przez: Nina

lekarz Monika Olszewska

Chirurg dziecięcy

09-400 Płock

Lekarka która już dawno nie powinna tam pracować, trafiłam wczoraj do niej z chłopakiem ze skręcona noga, na wstępie usłyszeliśmy, że czemu przyjechaliśmy tutaj do szpitala jak należymy do innego. Dlatego że każdy szpital w okolicy i przychodnia odsyłała nas na Winiary do Plocka, Pani stwierdziła, że niedługo będą do niej przywozić cała Polskę. Mina na wejściu do gabinetu po prostu jakby siedziała tam za karę. Pielęgniarka która siedziała z ...
Opinia dodana przez: Zzzzz

lek. dent. Anna Olkowicz

ulica Mickiewicza 10/2
09-402 Płock

3 zęby leczone kanałowo w tym samym czasie, wszystkie do poprawy (zapalenie, ropień)przypadek? Nie sądzę, pani doktor w czasie leczenia bardzo niepewna tego co robi. Żałuję że nie zmieniłam lekarza w odpowiednim czasie.

lekarz Ewa Reder-Burakowska

Chirurg ogólny, Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Saba-Med
Kobylińskiego 14
09-400 Płock

Totalny brak profesjonalizmu. Traktowanie pacjenta jak zwierzę. Totalnie nieludzkie słowa i podejście. Znieczulica. Nie polecam!
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Katarzyna Szydłowska

Harcerska 84
09-408 Płock

Lekarka bez podejścia. Rozwaliła ząb a potem za 2 tygodnie miałam leczenie kanalowe u innego lekarza bo ta pseudo lekarka powiedziała ze musi być ok nie polecam. Nie jest delikatna, mimo zastrzyku mnie bardzo bolało i powinno być kanałowe a założyła mi plombe na zle wyczyszczony zab. Masakra. Gabinet na harcerskiej omijaj cie szerokim łukiem.
Opinia dodana przez: anna

lekarz Jan Żurański