Chirurg Stomatolog Płock

Prywatny Gabinet Lekarski
Kwiatka 5 A m. 8
09-400 Płock

szczerze polecam dr grabowską ! dzięki niej juz nie boję się iść do stomatologa, po ponad 20 latach mnie z tego strachu wyleczyła. wyrozumiała, delikatna! wspaniały specjalista ! polecam ja każdemu ! !!!!!!!!!!!!

Anna Kot-Jedynak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Jesienna 20
Płock

Leczę u pani doktor zęby odkąd pamiętam. Szukałam dentysty bliżej mojego obecnego miejsca zamieszkania, ale po złych doświadczeniach nie zaufam już nikomu innemu! Pani doktor jest NIEZWYKLE staranna, delikatna, posiada wszechstronną wiedzę i nie bagatelizuje problemu. Dostrzega nie tylko chory ząb, ale także przytwierdzonego do tego zęba pacjenta, dlatego leczy naprawdę kompleksowo i wyjaśnia wszystko dokładnie. W gabinecie można wykonać zdjęcie i obejrzeć ząb na ekranie komputera. Piorunująco skuteczne połączenie profesjonalizmu, perfekcjonizmu, rzetelnej wiedzy i intuicji.

Opinia dodana przez: wheelwright ania.kolodziejska

Izabela Miecznik

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Mickiewicza 10
Płock

zwlekałam dość długo z tym zabiegiem, a mimo że nie było łatwo, Pani Doktor wykonała go profesjonalnie i perfekcyjnie. Cieszę się, że mam to już za sobą.

Jarosław Kosmaczewski

Chirurg stomatolog, Protetyk

gabinet stomatologiczny
Kolberga 2a
09-407 Płock

Może i miły, może i gabinet nowoczesny ale jakoś razem to się nie łączy. Poszłam z bólem zęba, który objawiał się tylko wtedy jak niefortunnie coś ugryzłam. Ów dentysta rozłożył bezradnie ręcę, posprawdzał tylko tak ogólnie zęby i powiedział, że nie wie co ma zrobić, bo na jego oko to z zębem nic nie jest. Dodał jedynie, że na moje ryzyko może wyrzucić plombę i zobaczyć co tam się dzieje w środku i ewentualnie włożyć nową plombę.... moje pytanie brzmi na co w gabinecie trzyma sprzęt do prześwietlania??!! chyba właśnie w takich przypadkach powinno być to używane....po takim podejściu do pacjenta wyszłam i nigdy więcej do niego już nie wróciłam! Całe szczęście, że taką wizytę potraktował jako kontrolną i nie żądał zapłaty.

ulica Padlewskiego 11
09-402 Płock