Lekarze Chirurg stomatolog Płock

- 159
Polecam Panią Doktor z czystym sercem i sumieniem! Wspaniały człowiek! Cierpliwy, empatyczny, pomocny! Najlepsza!! ❤️❤️❤️
Opinia dodana przez: Milena
uśmiech, cierpliwość, fachowość, staranność, skrupulatność. Każda wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, dużo kotków w gabinecie rozładowuje złe emocje oraz nerwy. Polecam Panią doktor małym i dużym
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr Agnieszka Weresińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Pełen profesjonalizm, życzliwość ,cierpliwość POLECAM!!! Umiarkowane ceny co w obecnym czasie bardzo ważne szczególnie dla emerytki😊
Bardzo polecam wizytę w tym gabinecie. Spokojna, miła atmosferą. Lek. den przede wszystkim z wielkim sercem. Uszkodzona jedynka została szybko, idealnie naprawiona. Ząbek jak nowy. Nie ma śladu po złamaniu. Bardzo dziękuję.
Gdyby wszyscy lekarze mieli tyle empatii, co Pan Doktor Paćkowski, bylibyśmy chyba zdrowsi... Profesjonalizm, zaangażowanie i duuuużo ciepła oraz cierpliwości - za to Panu dziękuję najserdeczniej.
Rewelacja,polecam serdecznie panią doktor.Niesamowicie profesjonalne podejście do pacjenta,nowoczesny sprzęt medyczny.Jedyny minus to to że czasami trzeba długo czekać na wizytę ale świadczy to tylko o tym że doktor Drzewicka jest jednym z najlepszych stomatologów w Płocku.
Wspaniałe podejście do dorosłych ale i do dzieci w każdym wieku. Mój syn z uśmiechem na ustach odwiedza gabinet cioci Kasi:) Polecam
Lekarz z powołania. Bardzo miła i rzeczowa. Pomoże w nagłych sytuacja, nigdy się nie zawiodłem. Polecam z całego serca.
Świetny lekarz, człowiek i fachowiec. Do swojej pracy podchodzi z pasją. Pełen profesjonalizm. Pani doktor jest niezwykle ciepłą i uprzejmą osobą, od lat się u niej leczę, ja i moja rodzina. Osoba bardzo godna polecenie. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Ewa
Przemiła pani doktor, a do tego bardzo kompetentna. I do tego w tych trudnych czasach nie ma tak zaporowych cen jak inni stomatolodzy. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Przesympatyczny i bardzo kompetentny lekarz z niezwykłym poczuciem humoru oraz pogodą ducha. :) Korzystam z Jego usług już ładnych 15 lat i jestem bardzo zadowolona (moje zęby również). Koszt wizyty zależy od natury zabiegu, na przykład bezbolesne wyrwanie ósemki kosztowało 80zł, a zaplombowanie zęba do 120zł w zależności od wielkości ubytku.
niezwykle kompetentny delikatny lekarz. Pani doktor kazda wykonywana czynnosc wykonuje z jednoczesnym objasnieniem celowosci jak potrzeby wykonania takowej jestem zachwycony wizyta !!! smialo moge stwierdzic iz jest to lekarz z tzw - starej szkoly lekarzy.... tzn przedewszystkim pacjent jest na pierwszym miejscu. co do terminow wizyt nie bylo zadnych problemow z dopasowaniem zarowno Pani doktor jak i mnie osobiscie. szczerze i calym sercem polecam !!!!! prace wykonane perfekcyjnie sluza dlugie ...
Opinia dodana przez: marek
Wspaniały lekarz. Operował moją mamę, dzięki Niemu mama nadal jest z nami. Jestem Mu bardzo wdzięczna.
szczerze polecam dr grabowską ! dzięki niej juz nie boję się iść do stomatologa, po ponad 20 latach mnie z tego strachu wyleczyła. wyrozumiała, delikatna! wspaniały specjalista ! polecam ja każdemu ! !!!!!!!!!!!!
Cudowny człowiek, świetny specjalista. Nie spotkałam się jeszcze z tak delikatnym podejściem do pacjenta. Zarówno do mnie jak i 5 latka. Leczenie przebiegło szybko o bezboleśnie. Polecam każdemu!!!
Opinia dodana przez: Marta
Do Pani Doktor chodzę od kilku lat wraz z rodziną. Moja córka polubiła wizyty u stomatologa :-) Pani Doktor jest przesympatyczna, uprzejma, dokładnie tłumaczy, co i dlaczego należy zrobić. Bardzo dba o pacjenta. Poprawia drobiazgi estetyczne, nawet, gdy pacjent nie zwraca na to uwagi :-) Bardzo cierpliwa. Wykonanie wypełnień, trwałe i solidne. Gabinet przyjazny, w czasie zabiegu można obejrzeć wiadomości lub film (głównie obejrzeć, bo w czasie wiercenia, trudno coś ...
Świetny fachowiec - z wielkim doświadczeniem. Uważnie kontroluje przebieg leczenia. Szybka bezbłędna diagnoza i delikatność. Dzięki Pani doktor moje dziecko przestało bać się badań i zabiegów. Świetnie nawiązuje kontakt z małymi pacjentami, cierpliwie tłumaczy. Polecam.
Opinia dodana przez: Aleksandra
Lekarz, który rozmawia z pacjentem.Omawia i proponuje najlepsze rozwiązanie problemu.Profesjonalista .W tym co robi jest najlepszy.Leczy do końca.Najlepszy lekarz.Dziekuje bardzo za profesjonalne przeprowadzenie operacji przetoki odbytu .28.05.2021 . Robert Kawecki
Opinia dodana przez: Robert
Bardzo dobry stomatolog. POLECAM. Zawsze pacjent jest leczony na najwyższym poziomie.

lekarz Wacław Wyborski

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

Wszystkie wymienione elementy określają w 100 procentach najwspanialszego Lekarza jakim jest Doktor Wacław Wyborski. Wdzięczny pacjent Lesław Borkowski Włocławek '17.05.2019 r
Opinia dodana przez: Lesław Borkowski