Lekarze Chirurg stomatolog Ruda Śląska

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lek. dent. Jolanta Jakubiec

Husarska
Ruda Śląska

Strach nie jest straszny w tym gabinecie . Jeśli korzystać z usług dentystycznych to tylko u Tej Pani! Super podejście miła atmosfera ! Polecam !!!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Mariusz Króliczek

J.A. Medico
Hallera 83
41-709 Ruda Śląska

Super człowiek, super lekarz, Fachowiec!! Polecam w 100% Karkoszka Roman pacjent bardzo zadowolony z świadczonych usług!
Opinia dodana przez: roman

lek. dent. Marcin Domagała

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "JOLWIT"
Roberta Żymły 36/.
41-707 Ruda Śląska

Jawi-Med. Prywatna przychodnia lekarsko - stomatologiczna i Pan doktor Marcin Domagała czyni cuda. Chciałam gorąco podziękować dr. Marcinowi Domagała z Jawi- Med-u w Rudzie Śląskiej, najlepszemu lekarzowi na świecie, który pomógł mojej Córce i uporał się z trudnym zębem, który przeszkadzał w założeniu aparatu. Pan doktor ma doskonały kontakt z dzieckiem, bez bólu i stresu przeprowadził cały zabieg. Ponadto Pan doktor super leczy zęby. Córka zachwycona i również serdecznie dziękuję. ...
Opinia dodana przez: Anita

lek. dent. Mariusz Sieroń

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska

Pan doktor leczy uzębienie całej mojej piecioosobowej rodzinie. Po pierwsze ma wspaniałe podejscie do dzieci. Moja córka- każdy dentysta to wróg numer jeden- przekonała się już po pierwszej wizycie u doktora i teraz bez oporów z jej strony chodzimy na wizyty. Mnie osobiście Pan Doktor wstawiał most protetyczny aż na 5 koron. Praca wykonana jak majstersztyk. Ogromnym plusem jest też indywidualne podejscie do każdego pacjenta oraz wysoka kultura i poświecony ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Buda

ulica Podlas 12 B/5
41-703 Ruda Śląska

Doktor Buda to najlepszy chirurg jakiego poznałam. Co niektórzy lekarze powinni brać z niego wzór.

lek. dent. Mściwoj Mąka

Prywatna Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna JAWI-MED-MACURA Spółka Jawna
ulica Pokoju 8A
41-709 Ruda Śląska

Polecam dr ,kompetencja delikatny,wyjaśni wszystko uspokoi nerwy. Dzięki niemu strach przed dentysta poszedł w niepamięć..
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Andrzej Grabarczyk

Unia Bracka Sp. z o. o.
ulica Kokota 172
41-711 Ruda Śląska

Gorąco polecam dr Andrzeja Grabarczyka,chirurga,który perfekcyjnie przeprowadził u mnie operację pęcherzyka żółciowego.Na oddziale,którym kieruje,panuje miła,rodzinna atmosfera.Pacjenci są bardzo dobrze zaopiekowani.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Czesław Kilka

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska

Lekarz z powołania. Profesjonalista. Zdecydowanie i błyskawicznie podjął decyzję o zabiegu, który uratował życie mojemu teściowi. Panie doktorze, dziękujemy z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Piotr Loska

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Bardzo dobry lekarz i godny polecenia. Pomimo stresu jaki towarzyszyl mi przed operacja potrafil mnie uspokoić i rozluźnić atmosfere na sali operacyjnej.

lek. dent. Andrzej Moroń

Harcerska 20
41-170 Ruda Śląska

Polecam, zwłaszcza dwie pomoce dentystyczne. Lekarz ma naprawdę delikatne ręce a w gabinecie panuje przyjazna, wręcz wesoła atmosfera.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Elżbieta Mnochy-Bochenek

Sikorek 22
41-705 Ruda Śląska

P.Doktor Elżbieta Mnochy Bochenek jest godna polecenia, miła obsługa, idąc na wizytę to sama przyjemność, polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: mariola

Anna Nasieniak czech

Unia Bracka Sp. z o. o.
ulica Kokota 172
41-711 Ruda Śląska

Fenomenalna pani doktor. Podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie. Plomby trzymają się latami! Moje mają już 7 lat i zęby nadal są zdrowe. Bardzo delikatna gdy pacjent odczuwa ból. Plomba światłoutwardzalna to 50zł i służy na długie lata. Serdecznie polecam.

lekarz Jacek Gancarczyk

Przychodnia Rejonowa Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rudzie Śląskiej z siedzibą przy ul. Makuszyńskiego 7
Kornela Makuszyńskiego 7
41-706 Ruda Śląska

Wspaniały Człowiek i lekarz... Bardzo ludzki, dokładny i nie zostawia bez pomocy...Swoim podejściem łagodzi stres...Dziękuję za wszystko...
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Anna Paprotna-Cnota

Poradnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
ks. Józefa Niedzieli 51 b
41-711 Ruda Śląska

Bardzo sympatyczna i mila lekarka. Swietnie wprowadza pacjenta w temat jego dolegliwości. Zaangażowana i kompetentna. Bardzo dobry facowiec. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Michał Wieczorek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MED-DENTAL"
ulica Harcerska 3
41-706 Ruda Śląska

Ten lekarz stomatolog posiada doskonałe umiejętności w dziedzinie stomatologii, wykazuje się niesamowitą empatią i zrozumieniem wobec dzieci. Jego podejście jest pełne cierpliwości i troski, a wizyta u niego staje się przyjemnym doświadczeniem dla dziecka
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Barbara Popenda-Spora

Czereśniowa 5/1

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Ilona Majchrzak-Marszałek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska

bardzo dobra stomatolog...polecam! chodze od lat i zawsze jestem zadowolona!!!! jest dokładna i zawsze uprzejma
Opinia dodana przez: ANIA

lekarz Jerzy Zdrzałek

ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Lekarz z powołania . Zna się na tym co robi , do pacjenta podchodzi jak człowiek a nie z pozycji kto ja jestem . Takich już niestety jest na lekarstwo . Specjalista przez duże S .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Tomasz Koszutski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Dąrbrowskiego 16/2
41-710 Ruda Śląska

Doktor Koszutski to świetny specjalista! Zawsze będę go polecała! Wyleczył moją córeczkę inni lekarze nie wiedzieli gdzie leży problem.. !
Opinia dodana przez: Anna