Lekarze Chirurg stomatolog Ruda Śląska

lek. dent. Maria Jur

ulica Wolności 99
41-700 Ruda Śląska

Pani dr to fachowiec w 100% ,mega kompetencje ,zawsze ratuje zęba mimo iż wszyscy inni twierdzili ,nie ma sensu ...gabinet w Rudzie przepiękny,sterylność na wysokim poziomie ,widać,że pani dr jest perfekcjonistkom.Cenimy cała rodzina u Pani dr to,że to wizyty są zawsze na czas,RTG na miejscu i jeszcze kontrakt z NFZ na który czasem z czymś się zalapie (RTG) .Mój mąż i córka panicznie bali się dentysty,od ponad 3 lat chodzą ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Aleksandra Kornas

Gabinet Dentystyczny
Ruda Śląska

Naprawde polecam! Bardzo miła Pani, szybko i szerokim opisem swoich działań wyleczyła mnie z bólu :)

lek. dent. Dariusz Sprus

1 Maja 236
Ruda Śląska

DWIE WIZYTY- 6 ZĘBÓW PLOMBOWANYCH PLUS JEDNA EKSTRAKCJA ZĘBA ZŁAMANEGO PONIŻEJ LINI DZIĄSŁA .....czeka mnie jeszcze leczenie dwóch jedynek DLACZEGO TAK ZAPASKUDZIŁAM UŚMIECH?...ZE STRACHU....W STOSUNKU DO LUDZI JESTEM HARDA U DENTYSTY TCHÓRZLIWA....JESZCZE NA FOTELU NIE USIADŁAM,A JUŻ BYŁAM SPOCONA ZE STRACHU...WSZYSTKO POSZŁO TAK SPRAWNIE, ŻE NAWET NIE MIAUKNĘŁAM.... GAB.DR.SPRUSA POLECIŁA MI SĄSIADKA....NIE ŻAŁUJĘ....PRZYZNAM,ŻE JESTEM ZACHWYCONA PROFESJONALIZMEM...MAM 63 LAT "PRZELECIAŁAM" JUŻ SPORO DENTYSTÓW JEDNAK Z TAKIM MAJSTERSZTYKIEM SPOTKAŁAM SIĘ PIERWSZY RAZ.... ...
Opinia dodana przez: Anna K.

lek. dent. Aleksandra Jaszczurok-Kornas

Piotra Skargi 86
41-706 Ruda Śląska

Z wyrazami szacunku,głębokiej wdzięczności i podziękowania za szczególną empatię i profesjonalizm Pani Doktor Aleksandrze Jaszczurok wdzięczna pacjentka E.F
Opinia dodana przez: Elwira

lekarz Karol Kempa

41-706 Ruda Śląska

Lekarz przyjemny , ludzki na obecną chwilę nie mogę nic złego powiedzieć. Wytłumaczy o co chodzi w czym problem to jest ważne według mnie .Robil mi zabieg usowanie żylaków czas pokaże z jakim efektem. Myślę że będzie dobrze. Polecam
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Wojciech Drużba

Prywatny Gabinet Lekarski
Konwalii 8
41-700 Ruda Śląska

Bardzo wysoko oceniam fachowość pana dr.Wojciecha Drużbę, jest wysokiej klasy specjalistą z właściwym podejściem do pacjenta. Ceny usług umiarkowane. Ponad to gabinet super wyposażony a pracujące panie są bardzo miłe i opiekuńcze. Polecam.
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Ewa Piłatowska

EDENT
Szkolna 44 a
41-711 Ruda Śląska

Lekarz godny polecenia. Bardzo dobre podejście do pacjenta i fachowość . Pani doktor potrafi znaleźć najlepszy wariant rozwiązania problemów i wykonać leczenie w perfekcyjny sposób. Gorąco polecam a ja i moja rodzina będziemy się leczyć zawsze u Pani doktor.
Opinia dodana przez: Bogumiła

dr n. med. Katarzyna Dwornicka

ulica Wolności 99
41-700 Ruda Śląska

KATEGORYCZNIE ODRADZAM. W dniu 31.08 .18 udałem się na kolejną wizytę do dr Dwornickiej. Na recepecję wszedłem z uśmiechem i tak też przywitałem osoby tam będące. Ku mojemu zdziwieniu Szanowna Pani asystentko-recepsjonistko-sprzątaczka zaczęła na mnie krzyczeć !!! TAK KRZYCZEĆ !!!! To sytuacja bez precedensu w moim życiu, jestem oburzony i zasumcony całą sytuacją, Panią sprzątaczkę będącą świadkiem zdarzenia zamurowało., stanęla jak w wryta przecierając oczy ze zdumienia. Teraz UWAGA treść ...
Opinia dodana przez: Amadeusz

dr n. med. Jan Paprotny

Ruda Śląska

Lekarz godny polecenia, bardzo dobrze wszystko tłumaczy potrafi słuchać.Pomogl mi w dalszym leczeniu u innego specjalisty nakierował dalsze moje leczenie.Napewno wrócę na dalsze kolsultacje
Opinia dodana przez: Patrycja

Mariusz Dulian

Ruda Śląska

Pan Doktor bardzo sympatyczny i z dużą troską podchodzi do pacjenta. Byłam wczoraj pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona :) Wszystko tłumaczy i doradza. Z przyjemnością udam się na kolejną wizytę. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Edyta

dr n. med. Ryszard Walas

Chirurg naczyniowy

Ruda Śląska

Pierwsze spotkanie z Panem Doktorem miałem w Zabrzu w Śląskim Centrum Chorób Serca. Już na początku zrobił na mnie duże wrażenie swoim profesjonalizmem kultura osobista. Teraz jestem pacjentem Doktora prywatnie. Cenie go za podejście do pacjenta i profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Hubert

lek. dent. Adam Ludwig

Przychodnia stomatologiczna lek. stomatolog Adam Ludwig
Joanny 14b
41-703 Ruda Śląska

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pana doktora. Bardzo sympatyczny i kompetentny. Profesjonalne i empatyczne podejście. Ceny do zaakceptowania.

lek. dent. Henryka Dasiewicz-Wieczorek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MED-DENTAL"
ulica Harcerska 3
41-706 Ruda Śląska

Stara szkoła,:)konkretnie, bez zbędnych ceregieli i mamienia pacjenta świetlaną przyszłością kawa na ławe,a pani bawiąca się w Gala anonima liczyła, że uzdrowi swoje 2 zęby na krzyż jedną wizytą? jeśli nie skorzystasz to bardz dobrze będzie szybszy termin dla mnie , polecam i pozdrawiam

lekarz Janusz Maczuch

Chirurg ogólny, Anestezjolog

NZOZ Ośrodek Pielęgniarstwa Pomoc w Zdrowiu i w Chorobie" Sp. z o.o. stacjonarne, całodobowe, domowe świadczenia zdrowotne
1 Maja 288
41-710 Ruda Śląska

Lekarz o bardzo profesjonalnym podejściu. Miły i empatyczny. Bardzo dokładnie tłumaczy co będzie robił, plusy i problemy które może napotkać przy leczeniu. Lekarz żywo zainteresowany problemem pacjenta oraz dalszym losem leczenia po wyjściu ze Szpitala. Gorąco polecam Negatywne opinie które widzę nie mają potwierdzenia. Jeśli mądra osoba się wczyta nie dotyczą one leczenia a sytuacji które mogły sfrustrować te osoby
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Paweł Wieczorek

szpital miejski
41-703 Ruda Śląska

Miły , rzetelny potrafiący wysłuchać pacjenta lekarz, z dużą empatią i podejsciem pozwalajacym czuć sie komfortowo podczas wizyty jak i zabiegu, Ja osobiście poznalem doktora w przeciwienstwie do pani z komentarza wyzej i nieslusznie oceniac kogos kogo jak sam pisze nie widzial dziekuje i pozdrawiam

Krystyna Cichor

Protetyk, Stomatolog

Ruda Śląska

Mam inne odczucia, pani doktor w starszym wieku - może i doświadczona ale tak miła, że chce się uciec z tego gabinetu już przy samym wejściu, a gabinet przypomina czasy PRL, można sprawdzić samemu, natomiast w ramach NFZ mamy na szczęście wybór lekarza stomatologa, a w Rudzie Śl. jest sporo placówek, tej nie polecam.
Opinia dodana przez: daniel

lekarz Dariusz Nitka

ulica Halembska 104
41-706 Ruda Śląska

Polecam bardzo konkretny i rzeczowy lekarz. Diagnozę stawia szybko i trafnie. Operuje z należytą starannością. Dobry lekarz
Opinia dodana przez: Kinga

dr n. med. Barbara Tomaszek-Słota

Chirurg naczyniowy

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Nie polecam kontaktu z Panią Doktor. Człowiek pracujący w tym zawodzie powinien wykazywać choć odrobinę empatii i w razie wątpliwości czy nieporozumień że spokojem wyjaśnić pacjentowi, że doszło do pomyłki. Pani Doktor w sposób bardzo chamski prowadziła konwersacje, z której nic nie wynikło, nie rozwiązała mojego problemu, przenigdy do niej nie wrócę i odradzam wszystkim kontakt z ta osobą jeśli nie chcecie popsuć sobie nerwów.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Urszula Szafran

Chirurg dziecięcy, Lekarz medycyny pracy

41-706 Ruda Śląska

Dzisiaj byłam w Przychodni Unia Bracka w Sośnicy z ostrym zapaleniem gardła i zatok (tak źle się czułam, że pół nocy nie spałam). Pani Doktor sprawiała wrażenie, że robi w ogóle łaskę, że może mnie przyjąć (może przerwałam jakąś ciekawą konwersację albo picie kawy z Panią z recepcji?), ekspresowe badanie, nie usłyszałam nawet diagnozy, pani doktor kazała mi brać ibuprom i tabletki na gardło. Takie leczenie to ja już stosowałam ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Zygmunt Wojtyczka

41-706 Ruda Śląska

Zmuszona jestem zgodzić się z przedmówcami co do negatywnych opinii na temat tegoż "lekarza". Aż się przeraziłam oznaczając gwiazdki (po jednej) jako ocenę 6 elementów wizyty... Lekarz bardzo chamski, gbur, nie słuchał tego co do niego mówię, nie dostałam możliwości dokończenia wypowiedzi odnośnie urazu, którego doznałam oraz dotychczasowej historii leczenia, ponieważ dzwoniąca komórka lekarza to uniemożliwiła. Zostałam wówczas wyproszona z zaleceniem przejścia do gabinetu zabiegowego na zmianę opatrunku. Lekarz miał ...
Opinia dodana przez: Marta