Lekarze Chirurg stomatolog Tychy

lekarz Jacek Machnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Miejski w Tychach
ulica Cicha 27
43-100 Tychy

Bradzo sympatyczny i kompetentny lekarz, przeprowadzał u mnie dwa zabiegi chirurgiczne i naprawdę jestem bardzo zadowolona z jego podejścia, profesjonalizmu no i przede wszystkim stosunku do pacjenta... do takich lekarzy, aż miło się chodzi na wizyty, chociaż niestety kolejki u Pana doktora są bardzo duże nieraz w przychodni po 2-3 godziny się wyczekałam no ale świadczy to tylko o jego profesjonalizmie i o tym, że ludzie obdarzają go zaufaniem skoro ...
Opinia dodana przez: Mieszkanka Bierunia

lekarz Urszula Żmuda-Chudyba

Chirurg dziecięcy

Marii Curie Skłodowskiej 24/25
43-100 Tychy

Pani Doktor Urszula jest najlepszą wizytówką ZOZ w Oświęcimiu. Każdego pacjenta czy to maluszka czy osobę dorosłą przyjmuje z wielkim zaangażowaniem, trafnymi diagnozami i oczywiście profesjonalnym leczeniem.

lekarz Tomasz Gul

AWICENNA Sp. z o.o. Zespół Poradni Specjalistycznych
ulica Cyganerii 1
43-100 Tychy

Polecam wszystkim DR;TOMASZA GUL;operowal mi 2 nogi na zylaki i jestem bardzo zadowolona.Lekarz otwarcie rozmawia o problemie i w prosty sposob wszystko objasnia,a pacjenta traktuje w nalezyty sposob.Wszystkim Go polecam.

lekarz Krzysztof Szaniewski

ulica Czarnieckiego 8/10
43-100 Tychy

Polecam- osobowość o silnej motywacji pomocy chorym.Atutem lekarza jest sposób przekazywania wiedzy dotyczącej dolegliwości chorobowych pacjenta.Fachowość,empatia,indywidualność,spokój i opanowanie to predyspozycje, których można pozazdrościć,dlatego mój wybór był oczywisty.
Opinia dodana przez: dmd2

lek. dent. Katarzyna Drożdż-Nowak

Prywatny Gabinet Lekarski
Hutnicza 48
43-110 Tychy

Świetne podejście, fachowa obsługa, lekarz godny zaufania. Polecam w 100%. Byłam u wielu dentystów i w końcu trafiłam na takiego do którego będę chodziła cały czas.

lek. dent. Małgorzta Żak

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Super lekarz, wcześniej bałam się dentystów, ortodontów itp a dzięki pani Pniok udało mi się nie mieć obaw na fotelu. Super :)
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jan Szczotka

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej
ul. Zofii Nałkowskiej 10
43-100 Tychy

Pana Doktora znam jako pacjent kilka lat, jego cechą jest empatia okazywana pacjentom, cierpliwość i szczera udzielenia fachowej pomocy. Byłem też świadkiem jak starszemu niepełnosprawnemu pacjentowi osobiście przekazał wózek inwalidzki, by osoba ta mogła z piętra, gdzie jest gabinet doktora, dostać się na parking przed budynkiem przychodni w Woli. Również rejestratorka i pielęgniarka w jednej osobie, życzliwie traktuje pacjentów i w tej przychodni chirurgicznej nie ma problemu z uzyskaniem terminu ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Bogdan Zieliński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Stomatologiczna K. i P. Viscardi
Armii Krajowej 101 A
43-100 Tychy

Przyszłam do doktora w sprawie konsultacji poważnej wady zgryzu. Lekarz przeprowadził potrzebne badania, doradził, wyjaśnił problem i dał namiary na specjalistę, który podjąłby się operacyjnej korekty wady. Profesjonalizm, miła atmosfera, pomocna asysta i zainteresowanie pacjentem. Polecam lekarza z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Alicja

Piotr Szymański

Chirurg ogólny, Psychiatra

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Tychach Megrez sp. z o.o.
43-100 Tychy

Uwielbiam :) naprawdę godny polecenia, miły fachowiec :) pozdrawiam Pana Doktora i Wszystkich Jego pacjentów :)
Opinia dodana przez: M

lek. dent. Joanna Gibińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Stomatologiczna K. i P. Viscardi
Armii Krajowej 101 A
43-100 Tychy

Wspaniała, niezwykle kompetentna, a jednocześnie delikatna Pani Doktor, budząca zaufanie natychmiast, z wielką kulturą. W jej rękach każdy twój ząb będzie odpowiednio leczony, a ty z radością pójdziesz na następną wizytę.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Maciej Wilk

Diament
Hierowskiego 41
43-100 Tychy

U tego stomatologa każdy jest dzielnym pacjentem. Pan Maciek to złoty człowiek i największego tchórza przekona do leczenia. Delikatny i kompetentny. Wizyty są bardzo krótkie ale treściwe. Poczuciem humoru sprawia, że aż miło się wraca do tego specjalisty. Polecam gorąco.

lek. dent. Aleksandra Peteja-Ćwik

Diament
Hierowskiego 41
43-100 Tychy

Bezboleśnie, miło i fachowo moim zdaniem. Polecam. Umawiam się na godzinę i zawsze jest punktualnie.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Marta Brauntsch

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Super lekarz, spokojna i wyrozumiała. Dzieci bez strachu siadają na fotel. Dziękuję w imieniu Pani małych pacjentów Marceliny,Seweryna,Antoniego.
Opinia dodana przez: Romana
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Adam Rus

lek. med. Adam Rus

Chirurg ogólny, Proktolog

43-100 Tychy

Lekarz z powołania. Jest bardzo kontaktowy. Ma czas dla pacjenta. Rozległa wiedza.Potrafi bardzo przystępnie wyjaśnić przyczyny choroby oraz odpowiedzieć na pytania pacjenta. Jest bardzo delikatny w trakcie badań. Z przekonaniem bardzo polecam !!!

lek. dent. Janusz Terlecki

Dunikowskiego 48
43-100 Tychy

Najlepszym stomatologiem jakiego znam jest Janusz Terlecki, byłam u wielu dentystów i za każdym razem nie było tak jak być powinno, lekarze głównie pokazują nad sobą wyższość, a do tego nie słuchają pacjenta, w przypadku pana doktora Terleckiego, który obecnie przyjmuje w EndoMedica w Tychach na ul. Hubala, jest zupełnie inaczej. Nie ma wizyty, która nie skończyła by się uśmiechem. Pan doktor ma zawsze miłe podejście do pacjenta, ma naprawdę ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Teresa Tomońska-Kokosz

Centrum Diagnostyczne "ASPER" Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy oraz Pracownia Bakteriologiczna
Bohaterów Warszawy 11
43-100 Tychy

Świetna dentystka, bardzo delikatna, dopytuje o komfort/samopoczucie, ma czas na rozmowę. Profesjonalne, ale i ciepłe podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona, już od ok. 12 lat.
Opinia dodana przez: MM

dr n. med. Jan Kabat

43-100 Tychy

Fantastyczny Pan doktor wraz ze swoim fantastycznym zespołem chirurgów ,uratowali mojego męża który był bardzo chory ,wiara , nadzieja i zaangażowanie Pana Doktora sprawiła że mój mąż jest dalej ze swoją kochającą rodzinką. Bardzo Panu dziękuję i zawsze będę wdzięczna. Polecam Pana Doktora z całego serca.
Opinia dodana przez: Magda
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Jacek Kostecki

dr n. med. Jacek Kostecki

43-100 Tychy

Z całego serca polecam dr Kosteckiego. Doktor wykazał bardzo duże zainteresowanie i zaangażowanie wobec mojego problemu. Bardzo uważnie wysłuchał i udzielił wyczerpującej odpowiedzi oraz wyjaśnienia. Szczegółowo opisał przygotowanie i przebieg zabiegu usunięcia żylaków. Sam zabieg przebiegał w komfortowej atmosferze. Po, doktor również wykazał zaangażowanie i ogromną uprzejmość. Jeszcze raz dziękuję i polecam. Warto było jechać przez pół Polski.
Opinia dodana przez: Katarzyna J.

lekarz Józef Gregor

Chirurg dziecięcy

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Bardzo dobry , dokładny, profesjonalny lekarz. Dobre podejscie do dzieci. Syn (4lata) na pierwszej wizycie byl bardzo wystraszony ale humorystyczne podejscie Pana doktora zmienilo strach i syn sie przestal bac. Polecam
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Marcin Cendry

Żółkiewskiego 21
43-100 Tychy

Witam. Trafiłam do Pana doktora, po złych doświadczeniach u syna jednego z najbardziej znanych tyskich dentystów..Brak kompetencji poprzedniego dentysty doprowadził do ekstrakcji 6, a z przepchanym kanałem w 1 chodziłam rok i młody dentysta- specjalista od kanałówki nie widział nic niepokojącego..bo jak można przyznać się do błędu. Doktor Marcin Cendry przedstawił mi alternatywę leczenia, wybraliśmy implant, wkręt był założony bezboleśnie i z powodzeniem, a w przyszłym miesiącu nareszcie będę posiadaczką ...
Opinia dodana przez: Monika