Lekarze Chirurg stomatolog Tychy

Krystyna Cendry

Żółkiewskiego 21
43-100 Tychy

Polecam panią doktor K. Cendry. Obsługa miła i uprzejma. Cennik akuratny na te czasy. Wykonanie protezy estetyczne.

Lucyna Szymczak

Ortodonta, Stomatolog

Diament
Hierowskiego 41
43-100 Tychy

Pani doktor usuwała mi siódemkę. Trudna ekstrakcja ze względu na miejsce i kruchość zęba. Poradziła sobie znakomicie. Jest bardzo miłą, konkretną osobą i znakomitą specjalistką. Przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, a po ekstrakcji uzyskałem komplet informacji na temat postępowania w ciągu kilku następnych dni. Mimo okresu pandemii koronawirusa czułem się bardzo bezpiecznie. Pełen profesjonalizm. Polecam!

lek. dent. Iwona Pawlik

Rodakowskiego 3
43-100 Tychy

Nie polecam usług tej pani. Dzięki niej nabawiłam się zapalenia dziąsła. Zrobiła mi jednego zęba tak, że tydzień później inny dentysta nawet nie zauważył, że coś było robione i od jednego końca do drugiego rozwiercil, a pani widziała tam jedna małą dziurkę... Szkoda czasu, nawet tych 10min ile trwa wizyta.

lek. dent. Igor Koplejewski

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz. Uprzejmość profesjonalne podejście. Wyleczył mi wszystkie zęby na kilku wizytach. Polecam Studio Stomatologii w Wadowicach. Jestem stałą pacjentką i na pewno zostanę tam na stałe.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Jacek Namyślak

Stomatolog, Ortodonta

Zrębowa 18
43-100 Tychy

Leczyłem się z córką przez 2 lata, jestem zadowolony z wyników leczenia i znosiłem niedogodności aparatu stałego , nie jest to sama przyjemność, ale niestety tego się spodziewałem.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Antonina Krzisz-Auguścik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczne Centrum Stomatologii lek. stom. Antonina Krzisz-Auguścik
Plac Nowary 27
43-100 Tychy

Poprawienie mostu, ściągnięcie jednej korony bo druga już się nie trzymała i założenie na nowo. Szybko i sprawnie (70min). Druga wizyta: szykowanie zęba pod założenie korony, niestety okazało się że trzeba poprawić leczenie kanałowe nie skończone przez innego dentystę,( nie zauważył że ząb ma dwa kanały nie jeden), dobrze że nie poszedłem na założenie korony

Monika Śmieszek-Sowa

Centrum Zdrowia Psychicznego Tychy
Al. Jana Pawła II 24
43-100 Tychy

Pani Doktor ma chyba największą wiedzę i przeszła najwięcej szkoleń spośród wszystkich stomatologów w Tychach. Gabinet doinwestowany - to i ceny nieniskie, ale absolutnie warto. Leczenie dokładne, profesjonalne - lepiej wydać raz, niż pójść do tańszego lekarza, a potem na poprawki do innego. RTG panoramiczne na miejscu, więc można od razu podjąć leczenie - nie trzeba przychodzić dwa razy, umawiać się na rtg gdzie indziej, duża oszczędność czasu. Na poważne ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Janusz Maczuch

Chirurg ogólny, Anestezjolog

AWICENNA Sp. z o.o. Zespół Poradni Specjalistycznych
ulica Cyganerii 1
43-100 Tychy

Lekarz o bardzo profesjonalnym podejściu. Miły i empatyczny. Bardzo dokładnie tłumaczy co będzie robił, plusy i problemy które może napotkać przy leczeniu. Lekarz żywo zainteresowany problemem pacjenta oraz dalszym losem leczenia po wyjściu ze Szpitala. Gorąco polecam Negatywne opinie które widzę nie mają potwierdzenia. Jeśli mądra osoba się wczyta nie dotyczą one leczenia a sytuacji które mogły sfrustrować te osoby
Opinia dodana przez: Marzena
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Robert Repeć

lek. med. Robert Repeć

Centrum Medyczne Hygea
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3
43-100 Tychy

Miałem operację na przepuklinę, metodą TAPP 6 tygodni temu w klinice „Inmedico” w Tychach. Operował mnie dr Robert Repeć. W mojej ocenie wszystkie elementy takiej „operacji” były na najwyższym poziomie. W okresie przygotowania przed operacji, podczas konsultacji, otrzymałem, w zrozumiały dla mnie sposób, wszystkie niezbędne informacje, o czekającym mnie zabiegu i jak mam się do niego przygotować. Sama operacja przebiegła bez zakłóceń i już po 8 godzinach mogłem o własnych ...
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Jolanta Ciemniewska

Anestezjolog, Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "San-Med" Sp. z o.o.
Biblioteczna 17
43-100 Tychy

Jeśli chodzi o wiedzę i doświadczenie to nie mogę tu nic zarzucić bo odbyła się tylko jedna wizyta i leczenia u tej pani nie będziemy kontynuować. Moje zastrzeżenia budzi podejście do człowieka. Jest ważna, rzuca złośliwe komentarze, traktuje z góry. Brak empatii powoduje że nie mam ochoty już do niej wracać z moim dzieckiem. Przypuszczam że wizyta prywatna wygląda zupełnie inaczej niż na NFZ. Bo NFZ to przecież jak za ...
Opinia dodana przez: Ala

lek. dent. Anna Niemiec

ks. Tischnera 73
43-100 Tychy

Jeden z lepszych lekarzy w Tychach. Lekarka, bardzo empatyczna wytłumaczyła mi wszystko w bardzo zrozumiały sposób

Halina Stasik

Kurpińskiego 27
43-100 Tychy

Ja z całego serca polecam Panią Doktor. Ma ogromne doświadczenie oraz z dokładnością podchodzi do leczenia każdego zęba. Nie śpieszy się przy pracy co też jest ważne, żeby nie było byle jak zrobione. Zawsze stara się leczyć zęby i jest ostatnią osobą która namawia do usunięcia. Zawsze pogodna i uśmiechnięta.

lekarz Paweł Hejczyk

Gabinet Stomatologiczny
Ustronna 1
43-100 Tychy

zazwyczaj mam chodze zawsze aby założyć porcelanę,i raczej jestem zadowolony..

lek. dent. Ewa Sobczyk

Protetyk, Stomatolog

Poradnia Lekarzy Rodzinnych i Specjalistów NZOZ T - MED s.c.
al. marsz. Piłsudskiego 42
43-100 Tychy

Świetny fachowiec, kompetentna, solidna bardzo dokładna i precyzyjna....bardzo dobre podejście do dzieci..mimo "białego" fartucha wzbudza zaufanie

lek. dent. Michalina Szmyd-Łucek

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej
ul. Zofii Nałkowskiej 10
43-100 Tychy

Witam. Chciałbym podzielić się moimi doświadczeniami z zakładem stomatologicznym Emka w Tychach ( https://www.facebook.com/emkastomatologiatychy ). Są jak najgorsze. Ale po kolei. 10 lipca 2023 roku córka była umówiona na wizytę u ortodonty p. Szmyd. Była to pierwsza wizyta. Córka nosi aparat ortodontyczny lecz obecnie pani doktor, która zajmuje się córką nie mogła przez jakiś czas przyjmować pacjentów. Żona z córką udały się do gabinetu, gdy ja oczekiwałem na nie w ...
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Grzegorz Biolik

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

EsteDerm - Estetyka i Dermatologia
ulica Dmowskiego 2
43-100 Tychy

Pan doktor poświęcił mi sporo czasu. Przeprowadził badania, wszystko wyjaśnił, pokierował. Mam zaufanie do jego kompetencji. Wizyta odbyła się w ramach NFZ. Czekałam na nią około 1,5 roku i to jedyny minus. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Krzysztof Borkowski

Chirurg ogólny, Urolog

NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy

Doktor fajny ale miałem wizyte u niego tychach i przychodze i go nie ma nikt nic nie wie gdzie jest doktor jakis wogule inny był więc zrezygnowałem poszedłem sie leczyć do zabrza polecam
Opinia dodana przez: Damian

dr n. med. Andrzej Tomczyk

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

CENTRUM MEDYCZNE MEDICUS ESTETIC
ul. Harcerska 35
43-100 Tychy

Osiem lat temu, z nadzieją na poprawę wyglądu nosa po złamaniu, udałem się do Pana Andrzeja w Tychach. Marzyłem jedynie o delikatnym zmniejszeniu garbu i lekkim zwężeniu nosa, aby lepiej pasował do reszty twarzy. Zabieg odbył się w Euroklinice w Katowicach, gdzie, ku mojemu zdziwieniu, nie przeprowadzono żadnych dodatkowych badań czy wizualizacji planowanych zmian. Po operacji, zamiast oczekiwanego ulepszenia, moje obawy stały się rzeczywistością. Nos, który miał być subtelnie skorygowany, ...
Opinia dodana przez: Jacek M.

lekarz Mieczysława Maślisz-Pęksa

Lekarz medycyny pracy, Chirurg ogólny

Skalna 163e
43-100 Tychy

Mój tata po wizycie u dwóch lekarzy pierwszego kontaktu został skierowany na konsultację do chirurga. Od kilku dni cierpiał na bóle w pachwinie, które uniemożliwiały mu funkcjonowanie. Ostry ból powodował, że nie przespał kilku nocy. Pierwsze pytanie Pani doktor Mieczysławy Maślisz-Pęksa brzmiało: po co Pan do mnie przyszedł. Po czym lekarka nie zbadała go w ogóle i skierowała na USG. Wizyta trwała 2 minuty. Zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Jerzy Ginda

Tychy

Brud i ubóstwo w gabinecie!Niemiła obsługa i lekarz i pomoc!Jestem ciekaw czy przy kazdym pacjencie zmieniają rękawiczki,bo jak byłem na ostatniej wizycie z córką zwróciłem uwagę na zmiane rękawiczek do zostałem potraktowany jak ostatni!mówiac mi ze jak mi się nie podoba to mam zmienić stomatologa-tak też zrobiłem,nie polecam,obyście wychodząc z tego gabinetu byli zdrowi!!!