Lekarze Chirurg stomatolog Tychy

lekarz Jerzy Zdrzałek

NZOZ Centrum Medyczne ULTRA-MED Sp. z o. o.- PRZYCHODNIA
Zofii Nałkowskiej 13-17
43-100 Tychy

Lekarz z powołania . Zna się na tym co robi , do pacjenta podchodzi jak człowiek a nie z pozycji kto ja jestem . Takich już niestety jest na lekarstwo . Specjalista przez duże S .
Opinia dodana przez: Andrzej

Paweł Szczepaniak

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Tychy

Na fotelu czuję się bezpiecznie, jestem przekonana że mam profesjonalną opiekę medyczną. Zawsze panuje przyjemna i miła atmosfera. Trafna diagnoza i sprawne leczenie. Z uśmiechem na twarzy polecam!
Opinia dodana przez: Hala

lek. dent. Katarzyna Kawka-Suchoń

Tychy

Najlepsza Pani doktor jaką spotkałam.Pełny profesionalizm, podejście do każdego pacjenta dorosłego jak i dziecka.Chodzimy całą rodziną i nie wyobrażamy sobie już innej Pani dentystki.Na wizytę czekamy z przyjemnością.Fachowiec w każdym calu.Człowiek czuję się bardzo komfortowo zaopiekowały.Pilecam z całego serca
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Traumatolog
                                       dr Maciej Gabryel

dr Maciej Gabryel

Traumatolog, Ortopeda

Tychy

Kompetencja, super podejscie do pacjenta , spokojne rzeczowe tlumaczenie choroby , uprejmosc lekarz godny polecenie kolejny raz sie nie zawiodlam Dzięki
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Andrzej Kamiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

AWICENNA Sp. z o.o. Zespół Poradni Specjalistycznych
ulica Cyganerii 1
43-100 Tychy

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww
Opinia dodana przez: Kalina

lek. dent. Marek Grabowski

EsteDerm - Estetyka i Dermatologia
ulica Dmowskiego 2
43-100 Tychy

leczę moje dzieci od 2 lat,maja założone aparaty z kasy,nic nie muszę dopłacać,tylko że lepsze są takie stałe,bo nie trzeba dzieciom przypominać o zakładaniu aparatu,ale nie stać mnie na takie,więc niech noszą na razie ruchome,ważne że są efekty

lek. dent. Teresa Dugacz-Bołdys

Orzeszkowej 35/23
43-100 Tychy

Świetna obsługa i atmosfera przy trudnym zabiegu. Polecam gorąco, szczególnie osobom z nienajlepszymi doświadczeniami w opiece dentystycznej.

lekarz Paweł Wodecki

Chirurg naczyniowy

Sikorskiego 101
Tychy

fantastyczny fachowiec i pozytywna pelna energii osoba.Do rany przyłóż.Zlikwidował moj problem z zylakami .Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Stanislaw

lek. dent. Anna Gola

Tychy

doktor Ania z Harrisdentu uratowała mi zęba, który myślałem że trzeba będzie wyrwać. Super że udało się go uratować. Bastek
Opinia dodana przez: kuba

lek. dent. Katarzyna Kawka-Suchoń

Tychy

Jestem bardzo zadowolona .Wszystkie zęby wyleczone bezboleśnie.Pani doktor spokojna i cierpliwa nawet dla takiej panikary jak ja.
Opinia dodana przez: Karolina

prof. dr hab. n. med. Iwona Niedzielska

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

EsteDerm - Estetyka i Dermatologia
ulica Dmowskiego 2
43-100 Tychy

Z całego, szczerego serca, polecam Panią profesor. Ogromna wiedza i praktyka, ponadczasowa życzliwość i uśmiech, pełen profesjonalizm, trafnie postawiona diagnoza (osteradionekroza żuchwy) oraz bardzo szybko podjęta decyzja, co do przebiegu leczenia mojej mamy - to wszystko na pierwszej wizycie w gabinecie u Pani profesor. Nadmieniam, że stan zapalny mojej mamy był bardzo rozległy (Pani profesor nie skomentowała leczenia innych lekarzy ani tego, że przyszłyśmy tak późno - tylko profesjonalnie podeszła ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Zdzisław Zawada

Bratków 10
43-100 Tychy

Dr Zawada to lekarz który wita pacjenta uśmiechem , nie widzi w pacjencie banknotów tylko jego problem zdrowotny.
Bardzo dobry czlowiek..ogromna wiedza, cierpliwosc to tylko niektore cechy tego wspanialego lekarza..polecam wszystkim

dr n. med. Kazimierz Swoboda

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy

Wspaniałe podejście do pacjenta, mąż operowany w czerwcu informowany przez P.doktora o sposobie operowania i pozytywnym nastawianiu z nutką humoru. Jesteśmy b.wdzięczni . Maria i Antoni
Opinia dodana przez: Maria

Iwona Ptak-Latocha

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kubicy 27
Tychy

Obdarzyła zaufaniem i nie zawiodłam się, wyczerpujące informacje dotyczące trybu postępowania i terminach leczenia. Lekarka kompetentna, cierpliwa. Jestem zadowolona z efektów leczenia, sposobu podejścia do pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Zbigniew Smyła

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Medyczne Orbimed
al. Niepodległości 98
43-100 Tychy

Bardzo miły lekarz,wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania,bardzo się bałam co usłyszę ale dzięki Bogu okazalo się wszystko dobrze.Polecam
Opinia dodana przez: Izabela

lek. dent. Jan Viscardi

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Stomatologiczna K. i P. Viscardi
Armii Krajowej 101 A
43-100 Tychy

Po ostatniej wizycie z gabinetu wyszłam z przeszywającym bólem szóstki, gdzie dr Piotr tata doktora zrobił mi zdjęcie panoramiczne całej szczęki nie wiedzieć po co - 100 zł i pogrzebał ostrym narzędziem przy odsłoniętym korzeniu zęba, czym jeszcze bardziej zaognił stan zapalny. Zostałam umówiona na za tydzień do doktora Jana specjalisty od leczenia kanałowego. Całą drogę do domu płakałam.. Po powrocie do Katowic przyjęto mnie pilnie w innym gabinecie, gdzie ...
Opinia dodana przez: Monika

Beata Musiał-Marcol

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

WSS nr 1
Tychy

Przysłam do Pani Doktor chcąc estetycznie wygładzić swoją szyję. Pani Doktor wybadała m guz tarzcycy, o którym nie miałam pojęcia,które było przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu plastycznego, w dodatku okazało się , ze od wielu lat mam nieprawidłowo leczoną nadczynność tarczycy , w tej chwili jestem już po operacji, a Pani Doktor do tej pory ustawia moją gospodarkę hormonalną - jestem inną osobą. Zupełnie nie rozumiem pomówień pod adresem Pani Doktor, ...

Jolanta Wutzow

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Wybitny stomatolog periodontolog (choroby przyzębia),20 - sto paroletnia praktyka.Zaprasza do Tychów ul. Edukacji 1.
Już od wielu lat cała rodzina leczy się u Pani doktor. Cenię ją za profesjonalizm i rozsądne podejście (nigdy nie miałam wrażenia naciągania na niepotrzebne koszty, jak zdarzało mi się u innych stomatologów). Poza tym nigdy żadna założona plomba nie wypadła, a zdarzało się, że pani doktor ratowała nas w różnych podbramkowych sytuacjach (np. złamanie zęba).
Opinia dodana przez: Kasia