Lekarze Chirurg stomatolog Włocławek

lek. dent. Piotr Wiśniewski

ulica Kaliska 94/2
87-800 Włocławek

Polecam wszystkim.Jestem pacjetką od wielu lati uwazam doktora za bardzo dobrego i kompetentnego dentyste.Plomby trzymaja się po 10 lat i dlużej .Nigdy nie mialam żadnych powiklan .Jako stomatologa cechuje go dokladnosć ,skrupulatnosc i co dla mnie jest bardzo wazne bezwzgledne przestrzeganie zasad higieny podczas pracy (niektórzy uwazają to za przesadę).Nie jest najtaniej ,ale wole zapłacic i mieć spokój a nie jak niektórzy moi znajomi ,którym plomby od innych dentystów wypadaja ...
Opinia dodana przez: kasia

lek. dent. Alicja Chmielewska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Reja 4 lok. 6
87-800 Włocławek

Pani Doktor jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie, nie ma konkurencji w naszym województwie,mogę polecić każdemu kto czuje strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym.

lek. dent. Dorota Godlewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Ostrowska 38
87-800 Włocławek

Bardzo miła, sprawna i co najważniejsze profesjonalna obsługa. Usytuowanie gabinetu w nie najlepszym miejscu, ale mimo wszystko bardzo polecam!

lekarz Mariusz Burak

Chirurg onkolog

CDL Włocławek
Włocławek

cała moja familia się zjechała i chciała iść do doktora. zabrałem ich w podróż, to trochę jest do przejechania. ruszyliśmy i zrobiliśmy wszelakie badania od stóp do głów. rewelacja. dr godny swoich umiejętnoiści i zaufania. znam i ufam na setkę.
Opinia dodana przez: Dariusz z Warszawy

lek. dent. Ewa Józefowicz

NZOZ "Euromed" Magdalena Jaśkiewicz we Włocławku
ulica Kaliska 83D
87-800 Włocławek

ta pani doktor wie co robi i robi to fachowo kochani plecam,innej takiej jak ona nie znajdziecie szkoda ze terminy odlegle

lekarz Radzisław Trzciński

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

Pan Doktor Radzisław Trzciński Jest Lekarzem Godnym Polecenia. Czuje wewnętrznie ,Że Szlachetny Pan Doktor to Bardzo Dobry Człowiek,który pomaga ludziom bezinteresownie. Z opinii innych pacjentów wiem,że Szlachetny Pan Doktor kompleksowo podchodzi do każdego przypadku Pan Doktor Jest Uprzejmy i z Troską traktuje każdego człowieka potrzebującego pomocy. Ja osobiście nie miałam Zaszczytu Poznać Pana Doktora ,ale jeżeli Człowiek Lekarz Specjalista ma tak długi staż pracy to Musi Być Wyjątkowym Człowiekiem Lekarzem ...
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Monika Grzelakowska

ul. Kaliska 83C
87-800 Włocławek

Najlepsza Pani stomatolog !!!!!!! Nie ma lepszej ! BARDZO Miła i sympatyczna pani doktor.Zeby wszyscy lekarze tacy byli to "ŚWIAT BYŁBY PIĘKNIEJSZY " :)
Opinia dodana przez: Dawid.k

lekarz Przemysław Galbfach

Stacja Pogotowia Ratunkowego we Włocławku
ulica Lunewil 15
87-800 Włocławek

Lekarz, który rozmawia z pacjentem.Omawia i proponuje najlepsze rozwiązanie problemu.Profesjonalista .W tym co robi jest najlepszy.Leczy do końca.Najlepszy lekarz.Dziekuje bardzo za profesjonalne przeprowadzenie operacji przetoki odbytu .28.05.2021 . Robert Kawecki
Opinia dodana przez: Robert

Elżbieta Kołucka

Ortodonta, Stomatolog

ulica Zbiegniewskiej 10A
87-800 Włocławek

bardzo dobry stomatolog polecam:) ....................................................................................
Opinia dodana przez: Bartłomiej

lekarz Marta Rozbicka

Pediatra, Chirurg dziecięcy

Wiewiórcza 6
87-800 Włocławek

Naprawdę miła i profesjonalna. :) Mimo nieprzyjemnego charakteru zabiegu (związany z wrastającymi paznokciami, niezwykle bolesna sprawa) zapewniła mi maksymalny komfort psychiczny i fizyczny.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Ewa Józefa Brycka

ul. Królewiecka 1A
87-800 Włocławek

Bardzo miła, sympatyczna. Leczy kompleksowo, bezboleśnie. Wszystkie plomby trzymają się długo, nie wypadają. Nie mam zastrzeżeń, jedynie małym minusem jest higiena, która nie do końca jest zachowywana w gabinecie.

lek. dent. Sebastian Pryliński

Dąbrowskiej 18
87-800 Włocławek

Ogromne podziękowania dla dr. n. med. Sebastiana Prylińskiego za opiekę ,za serce, które wkłada w to co robi, to wspaniały człowiek i świetny fachowiec, praca którą wykonuje to jego ogromna pasja. Pełen profesjonalizm !!!! Leczenie bezbolesne !!!! Efekty fenomenalne. Bardzo zaangażowany a swoja pracę wykonuje z duża dokładnością. Cudowny lekarz, bardzo komunikatywny , cierpliwy , kompetentny. Wyjaśnia wszelkie wątpliwości, informuję o różnych możliwościach leczenia .Jest niezwykle dokładny i uczciwy. Pan ...
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lekarz Grzegorz Polak

Chirurg onkolog, Lekarz med. paliatywnej

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Profesjonalne podejście do pacjenta, zabieg wykonany bezboleśnie, podczas zabiegu cały czas kontakt z pacjentem, doskonałe tłumaczenie postępowania, zalecenia po zabiegu, troskliwe podejście niwelowało stres. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Maria Grabowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Noakowskiego 7
87-800 Włocławek

Godna polecenia, zna się na rzeczy. Proszę o namiar na Panią doktor, bo chyba zmieniła numer i adres gabinetu i nie mogę jej znależć (aktualizację danych tutaj bądź maila frick82@gmail.com)
kompetentna i precyzyjna.od wielu lat leczę sie u pani doktor i nigdy nie miałam żadnych powikłań. wrecz przeciwnie- wysoka jakość świadczonych usług.wszystko na wysokim poziomie-zarówno leczenie, pomoc jak i atmosfera. zdecydowanie polecam!!!

lek. dent. MaŁgorzata Jędrzejczak

GABINET STOMATOLOGICZNY
BLUSZCZOWA 26B
87-800 Włocławek

Pani Doktor jest bardzo miła i kopleksowo podchodzi do każdego problemu. Polecam każdemu, kto obawia sie wizyty u stomatologa.

lekarz Adam Majczyński

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Bardzo miły lekarz. Świetny chirurg. Kontakt z pacjentem na najwyższym poziomie. Jestem wdzięczna za doskonale wykonany zabieg oraz za empatię wykazaną podczas każdej wizyty. Miałam szczęście, że będąc w poradni trafiłam na tak profesjonalnego lekarza. Dziękuję Panie Doktorze. Pozostała wdzięczność, chociaż ostatnia wizyta w szpitalu była kilkanaście lat temu.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Paweł Olender

ul. Leśna 14/4
87-800 Włocławek

Bardzo dobry stomatolog, dokładny, rzetelny i odpowiedzialny. Dokładnie tłumaczy pacjentowi, jak wygląda sytuacja i w przypadku trudnych zębów, zawsze kieruje najpierw na badanie rtg. Leczę zęby u Pana Doktora wiele lat i nigdy nie miałem żadnych komplikacji, a po innym stomatologu były problemy.
Opinia dodana przez: Patryk

dr Marta Kwiatkowska

Stomatolog, Ortodonta

ulica Zbiegniewskiej 10A
87-800 Włocławek

Polecam dr Kwiatkowską wszystkim którzy mają zamiar rozpocząć leczenie ortodontyczne. Efekty leczenia już są widoczne po kilku tygodniach noszenia aparatu! Pełen profesjonalizm
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Dariusz Jędrzejczak

GABINET STOMATOLOGICZNY
BLUSZCZOWA 26B
87-800 Włocławek

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Doktora. Lekarz uprzejmy, jasno wytłumaczy przebieg leczenia. Z pewnością godny polecenia :)