Lekarze Chirurg stomatolog Wrocław

lek. dent. Mirosława Jarych

ulica Ołbińska 32
50-233 Wrocław

Rewelacja ! miła ,rzeczowa,sympatyczna P.doktor ,bardzo dokładna ,ceny ma połowę niższe niż w innych gabinetach ,a robi na materiałach najwyższej jakości .Polecam
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Andrzej Kalandyk

ul. gen. Romualda Traugutta 132/36
50-420 Wrocław

wspaniały lekarz, pełny profesjonalizm, troskliwie się mną zajął w czasie leczenia ; dziękuje za opiekę p.doktorze wdzięczna pacjentka Danuta C.
Opinia dodana przez: danuta

lek. dent. Katarzyna Wojtuściszyn-Ordyniec

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5
50-981 Wrocław

Przemiła osoba, bardzo dokładnie tłumaczy i nie lekceważy pacjenta. Stwarza przyjazną atmosferę, ale przede wszystkim dobry stomatolog. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: M

lek. dent. Kamila Pokrzepa

STOMO
Krucza 2A
Wrocław

Stomatolog jakich mało. Bardzo profesjonalne podejście: łączy dokładność, skrupulatność z życzliwością, wprowadza przy tym swobodną atmosferę, co jest ważne zwłaszcza przy małych pacjentach.
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Dorota Łozińska

Kamienna 43/45 pok.8
53-307 Wrocław

To najlepszy stomatolog, jakiego znam, a miałam do czynienia z wieloma w swoim życiu. Szczerze polecam!

lek. dent. Marta Sumisławska

Opolska 125/8
52-013 Wrocław

Pani Marta jest najlepsza z najlepszych. Przyjmuje dzieci i radzi sobie z każdym. Moja córka sama przypomina, że chce iść do dentysty. Wspaniały lekarz!!!

lek. dent. Małgorzata Walencik

Strzegomska 3b-3c/8u
53-611 Wrocław

Bardzo dobry lekarz.Pani doktor jest sympatyczna i cierpliwa .Bardzo łatwo komunikuje się szczególnie z dziećmi.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Małgorzata Graczyk-Ćmikiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Spacerowa 47
51-222 Wrocław

Fantastyczny lekarz dentysta. Super podejście do dzieci. Praca zawsze wykonana dokładnie i starannie, najwazniejsze ,bez bólu.
Opinia dodana przez: Mal

lek. dent. Kalina Sachańbinska

Apex Centrum Stomatologiczne
Kunickiego 35A
54-616 Wrocław

Świetna dentystka, jestem bardzo zadowolona. Ma fantastyczne podejście do dzieci, moje córki ją uwielbiają i dzięki temu nie boją się wizyty. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Patrycja Ficner

Katarzyna Szklarz Praktyka Stomatologiczna LUX- DENT
ul. Eugeniusza Horbaczewskiego 21/A3
54-130 Wrocław

Pani Patrycja zawsze służyła dobrą radą i jest niesamowicie miła i kompetentna. Szkoda, że nie przyjmuje już na Horbaczewskiego, bo chodziły do niej moje dzieci. Teraz nie wiem, gdzie mam je zaprowadzić. Może zdecyduję się pojechać na Gorlicką, bo rzadko zdarza się tak przyjazna osoba-stomatolog.
Opinia dodana przez: Marta

Elżbieta Papiór

Przychodnia Stomatologiczna "SALVUS"
ŚW. JERZEGO 15/1 C
50-518 Wrocław

Najlepszy stomatolog na świecie. Leczę się u Pani doktor już ponad 20 lat. Fachowiec 1 klasa. Przemiła , urocza i z ciętym dowcipem.

lek. dent. Ewa Biegańska-Sudnik

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

super stomatolog, bardzo uczciwy w przeciwieństwie do tych z NFZ-u, którzy chcą za niby dodatkowe znieczulenie, za które nie powinni brac nawet grosza !!! POLECAM, chodziłam do wielu stomatologów, a Pani doktor uważam, że jest najlepsza, jak jest potrzeba nigdy nie odmówi pacjentowi !!!!

lekarz Janina Tęcza

Protetyk, Stomatolog

ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13
50-331 Wrocław

serdecznie polecam.znalazłam panią doktor poprzez forum dobry lekarz. podpisuje sie pod wszystkimi pozytywnymi opiniami na jej temat. Profesjonalna obsługa, zachwycający efekt końcowy.

Barbara Ćwirko

Grunwaldzka 84 lok.1
Wrocław

Doskonały lekarz! Nie znam lepszego stomatologa!

lekarz Marek Chrzanowski

Jugosłowiańska 83 a
Wrocław

Wspaniały opanowany człowiek i lekarz.Pozdrawiam P.Sz.

Wioleta Ciach

Centrum Medyczne MEDEX
ul. Świętego Mikołaja 51/52
Wrocław

Obecnie pracuje w Duo-Med Klinika Stomatologiczna ul. Inowrocławska 21a tel.71-355-00-71 http://www.dominiak.net.pl/

lek. dent. Grażyna Łojewska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej HAN-MED długoterminowa opieka pielęgniarska
Wałbrzyska 26
52-314 Wrocław

Co prawda wysiedziałem sie w poczekalni bo była kolejka ,ale warto, bo kobieta zna się na swoim fachu.

lekarz Jakub Turek

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ul. gen. Romualda Traugutta 132/36
50-420 Wrocław

Do pana doktora przyjechałem z Poznania w celu wykonania przetoki. Przyłączam się do wielu pozytywnych opinii, które słyszałem na jego temat. Pan doktor jest nie tylko bardzo dobrym specjalistą ale też okazał dużo zrozumienia dla mojej sytuacji. Podczas zabiegu czułem się bezpiecznie i spokojnie. Polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Robert Olewiński

SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 1 WE WROCŁAWIU AKADEMICKIE CENTRUM OPIEKI STACJONARNEJ
ulica Marii Skłodowskiej - Curie 58
50-369 Wrocław

Fantastyczny, kompetentny, zdecydowany i prawdomówny lekarz. A przy tym bardzo serdeczny człowiek. Pomógł mi w najtrudniejszej chwili, nie zawahał się i nie zwątpił w powodzenie operacji. Inni lekarze czytając wypis nie wierzyli. A teraz, po upływie półtora roku jest tak, jak Pan Doktor obiecywał. Dziękuję za profesjonalizm i troskę.

lekarz Beata Wagner

Ołbińska 32 gab. 37
50-233 Wrocław

Znakomity lekarz i jednocześnie normalna, uprzejma osoba. Szczerze Polecam każdemu, zwłaszcza tym, którzy się boją zabiegu. U pani doktor nic nie poczulem, minęło szybko i miło.
Opinia dodana przez: Grzegorz