Lekarze Chirurg stomatolog Wrocław

lek. dent. Magdalena Wojtaszek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Karola Miarki 4
Wrocław

Strach przed zabiegiem chirurgicznym w jamie ustnej to wielki strach. Jakie to szczęście, że są kompetentni i uśmiechnięci ludzie, którzy potrafią go przezwyciężyć. Pani Doktor to właśnie taki ktoś.

lek. dent. Danuta Krawczun-Lipińska

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Wrocław
Grabiszyńska 208
53-235 Wrocław

Pani doktor "robiła mi trzy zęby" po prostu rewelacja. Borowania było stosunkowo dużo ale pani doktor Danuta miała zawsze nowe wiertło, nie było żadnego katowania zębów tępym wiertłem, perfekcje wyczucie, świetnie opowiada o swojej pracy i wiedza ogromna - opowiedziała mi jaką mam próchnicę - co nie jest takie oczywiste jak myślałem. Naprawdę jestem zadowolony i gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Wieslaw

dr n. med. Janusz Orzechowski

NOA CLINIC - Usługi Medyczne sp. z o. o.
ulica Legnicka 56 56
54-204 Wrocław

Uprzejmy profesjonalny cudowny człowiek bardzo dobry specjalista . Podejście do pacjenta z ogromnym zaangażowaniem mój niepełnosprawny syn został zaopiekowana przez doktora na 1000 procent

lek. dent. Jacek Piotrowicz

EVADENT s.c. Centrum Stomatologii Laserowej i Protetyki
Przesmyckiego 28
51-151 Wrocław

Bardzo dobry stomatolog polecam wszystkim na 100%. Dziękuję i pozdrawiam Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Katarzyna Harłukowicz

Praktyka Lekarza Rodzinnego Dorota Babiak
ulica Królewska 30
51-200 Wrocław

Pani doktor bardzo kompetentna uprzejma, przyjazna i chcąca pomóc w bólu. Widać, że zależy jej na pacjencie. Odpowiada na każde pytanie, tłumaczy jeśli jest problem. Na pewno jest to lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Agnieszka Solińska

ul. Ziemowita 1-9/GAB. 220
53-678 Wrocław

Najlepsza stomatolog we Wrocławiu! Super podejście do pacjenta, zawsze miła, delikatna. Od lat leczy męża i mnie. Lekarz z powołania. Polecam.
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Katarzyna Jaremczak

Kamienna 4/93
53-308 Wrocław

Panie naprawdę godne polecenia szczególnie jeżeli chodzi o dzieci niezamienilbym nigdy na innego stomatologa atmosfera przyjazna dziecku podejście wszystkich tam pracujących naprawdę profesjonalne oby więcej takich gabinetów nic tylko brać przykład polecam polecam polecam
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Agata Domańska

ul. Alfreda Nobla 3/1a
50-249 Wrocław

Mogę polecić panią doktor z czystym sercem. Wiadomo, że rzadko kto się NIE boi stomatologa, ale u mnie to już jakiś patologiczny przypadek dentystycznej paniki. Co za tym idzie - potrzebuję dużo uwagi, cierpliwości i super podejścia. Doktor Domańska jest cierpliwa, super miła i okazuje niesamowite zrozumienie pacjentowi, zna się na rzeczy - zwykłe borowanie z plombowaniem poprawiło wygląd mojego zęba o 1000%. Wszystko się odbywa bezboleśnie, ponieważ wykonanie zatrzyku ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Marta Bryłka-Nadolska

EVADENT s.c. Centrum Stomatologii Laserowej i Protetyki
Przesmyckiego 28
51-151 Wrocław

Pani doktor Marta jest nad wyraz bardzo dobrym lekarzem stomatologiem. Trzy lata temu uratowała mi trzy zęby, gdzie inni lekarze w EWADENCIE stwierdzali, że nadają się tylko do usunięcia. w tym roku w marcu byłem w EWADENCIE u specjalisty, który stwierdził, że ząb (prawa dolna 7) do usunięcia. Wstrzymałem się z decyzją i udałem się do Pani doktor Marty. Ta również potwierdziła, że zgodnie z zasadami praktyki dentystycznej ząb można ...
Opinia dodana przez: Cezary

lekarz Jerzy Czernik

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Swobodna 8a
Wrocław

To nie tylko doskonały lekarz,to przede wszystkim przyjaciel naszych malusińskich,zrobi wszystko żeby ulżyć cierpieniu maluchów

lekarz Zbigniew Fonau

A.Asnyka 27 / 4
Wrocław

lekarz solidny, profesjonalny, ma dobre podejscie do pacjenta, bardzo rzeczowy

lek. dent. Maria Tokarska

Chirurg stomatolog, Protetyk

DENTALLAND Paweł Kosior - Chirurg Stomatolog
Stanisławowska 58
54-611 Wrocław

Byłem u p. Pawła na usunięciu zęba, co nigdy nie jest łatwe. Jednak w rękach tak dobrego fachowca jak p. Paweł czułem się bezpieczny. Ze spokojem polecam wizytę w gabinecie.

lek. dent. Elżbieta Adaszyńska

Witosa 22
51-507 Wrocław

polecam gorąco zwłaszcza pacjętom którzy sie boją

Magdalena Miśkiewicz

Bierutowska 63 pok. 223
51-317 Wrocław

cudowny lekarz,kompetentny,gdy wchodzisz do gabinetu od razu wiesz,że dobrze trafiłes,bo przywita cię bardzo miła i sympatyczna pani doktor,leczę się u pani doktor od bardzo dawna moje dzieci tez,a teraz i wnuki,które uwielbiają swoją ciocię bo tak ja nazywają.polecam goraco

lek. dent. Agnieszka Leszczuk

Denticus
Stanów Zjednoczonych 72
54-403 Wrocław

leczymy się całą rodziną od kilku lat . Ceny rozsądne, nowy sprzęt w gabinecie, czysto i bez kolejek

lekarz Piotr Siekanowicz

Chirurg dziecięcy

Polskie Centrum Zdrowia OT Wrocław - Śródmieście Przychodnia Specjalistyczna z Ośrodkiem Badań Klinicznych
ulica Sienkiewicza 58/60
50-349 Wrocław

Idealne podejście do małego pacjenta, już od drzwi wita malucha niesamowicie ciekawym podejściem, spokojny, duża wiedza medyczna, powoli i trafnie stawia diagnozę, bez nadmiernego pośpiechu, poświecą tyle czasu ile trzeba, wytłumaczy rodzicom jak na dłoni, prostym i zrozumiałym językiem. Bardzo dobry lekarz, fachowiec i do tego człowiek, miły, rozmowny, dostępny. To bardzo ważne, gdy leczysz dziecko, małe dziecko.
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Jacek Liss

Dental Practice
52-204 Wrocław

Doktor Jacek Liss to chirurg stomatolog, którego z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić, jest naprawdę rewelacyjny, kompetentny, rzeczowy, wyluzowany, bardzo cierpliwy, zawsze stara się wszystko dokładnie wytłumaczyć, odpowiedzieć na każde, nawet najgłupsze pytanie, a poza tym używa doskonałego, nowoczesnego sprzętu. Oto adres strony internetowej gabinetu, w którym przyjmuje [url]http://www.dental-practice.pl[/url] , gdzie możecie dowiedzieć się więcej. Pozdrawiam :)
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Karolina Awłasewicz

DENTIN Stomatologia Specjalistyczne Praktyki Dentystyczne
ulica Szybka 3A
50-421 Wrocław

Niesamowita opieka nad pacjentem, wiedza i przenikliwosc, wiedza praktyczna i teoretyczna, niesamowite, najlepszy dentysta w rejonie.
Opinia dodana przez: Michal

lek. dent. Liliana Biernacka

Stomatolog, Ortodonta

Przychodnia Grabiszyn
ulica Stalowa 50
53-433 Wrocław

Pani Biernacka ma świetne podejście do dzieci. W sposób elastyczny umawia pacjentów.