Lekarze Chirurg stomatolog Wrocław

lek. stom. Justyna Stańczyk

Chirurg onkolog

Gabinet Vision Express
pl. Dominikański 3
50-159 Wrocław

Bardzo dobry kontakt z lekarzem oraz objaśnienie mojego problemu. Czuć zaangażowanie ze strony Pana Doktora, empatię i kompetencje. Widać chęć pomocy w leczeniu. Polecam

dr n. med. Leszek Spytkowski

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Bardzo pozytywne wrazenie odniósł na mnie pan doktor. Dokladna analiza problemu. Wytlumaczenie sposobu leczenia.

lekarz Adam Rzechonek

Wilczyce ul. Dworska 21
51-361 Wrocław

Fantastyczny specjalista , złote ręce , zabiegi wykonywane z należytą starannością i dokładnością, podejmuje właściwe decyzje, czyta w myślach, właściwie przewiduje przyszłość, dobrym żartem rozładowuje napiętą atmosferę, światowy lekarz , nie boi się wyzwań i przeprowadzania trudnych zabiegów, daje nadzieję. Panie doktorze dziękujemy! Jarosław Mazur z rodziną

Andrzej Dumański

Chirurg ogólny, Kardiolog

Gabinet lekarski
53-333 Wrocław

Proszę o jakieś namiary na doktora Dumański ego. Moja mama jest 5 lat po wstawieniu zastawki i ostatnim czasem źle się czuję a do kontroli ma dopiero na kwiecień. Nigdzie nie mogę znaleźć do niego kontaktu a jak już dzwonię to wszędzie odsylaja mnie z kwitkiem. Z góry serdecznie dziękuję
Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Jowita Kaczmarek

Protetyk, Stomatolog

Q-dent
ul. Litewska 16B
51-354 Wrocław

Ten dział medycyny zawsze kojarzył mi się strasznie.Zawsze trafiałem chyba na nieodpowiednią osobę.Dlatego też leczyłem się sam:) wata ,itd..... Aż pewnego dnia syn powiedział mi " tato Ty się boisz Pani Jowity???...ale siara... Nic innego mi nie pozostało w takim wypadku jak tylko udać twardziela i iść do tej Pani Jowity.Szedłem oczywiście z obawami ,ale jak się potem okazało nic bardziej mylnego . Przywitała mnie uśmiechnięta ,sympatyczna Pani doktor,która dokładnie ...
Opinia dodana przez: paulo

dr n. med. Joanna Sward

Centrum Stomatologiczne AURIDENT
Skwierzyńska 26B-28A
53-522 Wrocław

Kolejna ekstrakcja. Spanikowany jadę na spotkanie. I znów oddaję się w złote ręce Pani Joanny. I to kiedy? Dziś, w niedzielę. Mało kto da wiarę, że w niedzielę zostałem przyjęty. Mogę powiedzieć, że to świadczy o wielkiej empatii i dobroduszności Pani Joanny. Bo kto przyjmuje w dni wolne od pracy? Każdy ma jakieś plany, wyjazdy, spotkania rodzinne, a tu proszę… Zamiast czekać do wtorku, Pani Joanna przerwała swój sympatyczny niedzielny ...
Opinia dodana przez: Radek

dr n. med. Paweł Szymański

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Centrum Medyczne LUX MED
50-088 Wrocław

Wspaniały, pełen empatii lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Jeśli chodzi o kontakt telefoniczny między lekarzem a pacjententem w razie pytań, można w stu procentach liczyć na pomoc. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr hab. n. med. Jacek Langowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

plac solidarnosci
Wrocław

Szanowni Państwo!!! Wczoraj miałem badanie kolonoskopii i gastroskopii przeprowadzone przez doktora Langowskiego. Z tak profesjonalnym podejściem lekarza do pacjenta nie miałem jeszcze okazji się zetknąć a niestety miałem wiele okazji do porównań. Fachowo poprowadzona rozmowa n/t przebiegu badań, delikatność wykonania, cierpliwość i uprzejmość sprawiły, że moje obawy przed bólem i niedogodnościami prysnęły niczym mydlana bańka. Szczerze polecam pana doktora pod każdym względem. Wdzięczny pacjent z Oleśnicy.
Opinia dodana przez: Jerzy
Nareszcie trafiłam do lekarza, który zaproponował mi dobre rozwiązanie aby moje zęby mogły dobrze rozdrabniać pokarmy. Kompleksowo wyleczono mi zęby i uzupełniono braki. Mogę też swobodnie rozmawiać nie zasłaniając ust. Zmęczyło mnie tylko oczekiwanie na efekt końcowy-8 miesięcy. Ale rezultat wynagrodził wszystko. Polecam
Opinia dodana przez: Mira

lekarz Piotr Żukrowski

DENTA
ulica Trwała 3
53-335 Wrocław

Bardzo dziękuję Panu doktorowi za wspaniałą opiekę. Wytłumaczył mi jak będziemy leczyć ten konkretny rodzaj raka.polecam pana doktora wszystkim kobietom którze szukają lekarza z sercem . czułość oraz troska jaka zostalam otoczona przez pana doktora jest jednym z najcenniejszych darów. Udana operacja oraz wspanialy efekt wizualny po mastektomi z rekonstrjkcja to jest rowniez cudowny dar..BARDZO DZIEKUJĘ
Opinia dodana przez: Krystyna
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Chirurg plastyczny
                                       dr n. med. Ireneusz Siewiera

dr n. med. Ireneusz Siewiera

Chirurg plastyczny

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
ul. Powstańców Śląskich 56a/2
53-333 Wrocław

Nie spodziewałam się, że zabieg korekty powiek przebiegnie tak bezproblemowo. Od konsultacji do zabiegu wszystko bardzo sprawnie. Sam zabieg również zaskakująco krótki i bezbolesny. Rekonwalescencja też do najgorszych nie należała. Stosunkowo niewielki obrzęk. W ciągu tygodnia widoczne ślady zabiegu zniknęły. Była widoczna jedynie delikatna blizna, która z czasem blednie. Ogólnie pozytywnie mnie to zaskoczyła dlatego żałuję że zdecydowałam się na zabieg tak późno. Mogłam już wcześniej cieszyć się efektami.
Opinia dodana przez: Maria

Michał Karolewski

Denta Med
ul. Trwała
53-335 Wrocław

Bardzo dobry specjalista! Po wypadku szukalem kogoś kto zajmie się moimi zębami i jako tako je skompletuje. Trafiłem do gabinetu DENTA do doktora Karolewskiego. Wszystko mi wytlumaczył i pokazał - wspólnie wybraliśmy terapie uwzględniając czas, ryzyko i koszty. Całe leczenie przebiegało bardzo sprawnie - serdecznie polecam!!
Opinia dodana przez: Tomasz Warys