Lekarze Chirurg stomatolog Wrocław

lek. dent. Łukasz Zienkiewicz

DENTAL SALON SP. Z O.O.
E.Horbaczewskiego 53a
54-130 Wrocław

Mam bardzo doświadczone zęby, dlatego jestem przewrażliwiona na punkcie dentystów. Miałam przez dra robione wtórne leczenie kanałowe (spartolone przez kogoś innego), które zaczęło się od cierpliwego wyjaśnienia przebiegu, a jak się zaczęło, to cały czas było wiadomo co się dzieje, jaki jest postęp. Bardzo duża kultura osobista, poszanowanie pacjenta przez cały czas, nawet taki detal jak gumowa klamerka umożliwiająca trzymanie otwartej paszczy przez 2,5 godziny. Najważniejsze: udało się wszystko poprawić, ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Norbert Zapotoczny

Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Warto było jechać ponad 200 km :) Bardzo miły, rzeczowy i kompetentny, poświęcił mi odpowiednią ilość czasu.
Opinia dodana przez: Ewa Czapla

lek. dent. Waldemar Jarosiewicz

Protetyk, Stomatolog

ul. Wyścigowa 49/2
53-011 Wrocław

Lekarz bardzo komunikatywny z pozytywnym nastawianiem do pacjenta. Znalazł optymalne rozwiązanie, które w jasny sposób wyjaśnił. Byłam informowana o kolejnych etapach zabiegów stomatologicznych. Komfortowe warunki leczenia bez bólu. Wysokie kompetencje poparte doświadczeniem. Polecam.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Mateusz Głód

I Klinika Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej
M. Skłodoskiej-Curie 66
Wrocław

Bardzo miły, a zarazem profesjonalny i kompetentny lekarz.przed zabiegiem wszystko fajnie wytłumaczył i nawet narysował co będzie robić. W trakcie zabiegu świetnie informował o wszystkim,przez co nie stresowałam się.
Opinia dodana przez: Małgorzata
SUPER ATMOSFERA POMIMO WIADOMEGO STRESU ŻADNEGO ODWLEKANIA ZBIEGÓW-ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU -POLECAM

lekarz Rafał Szulc

Chirurg onkolog

Wrocław

Trafiłam do Pana doktora nie mając wielkiej nadziei na cokolwiek. Mój pierwszy lekarz się poddał po jednej nieudanej probie. Doktor Szulc nie poddał się pomimo, że pierwsza operacja niestety nie pomogla, dalej starał się mi pomóc, chociaż ja już nie wierzyłam, że moje życie może się zmienić. Doktor zoperował mnie po raz drugi i pomimo tego, że mogłam zostać okaleczona, Pan doktor zrobił co w jego mocy żeby uratować moją ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Katarzyna Drozdowska

NZOZ Centrum Stomatologiczne "ESTETICA"
Wrocławczyka 40/1
50-375 Wrocław

Pani doktor jest bardzo profesjonalna, uprzejma i wszystko dokładnie tłumaczy. Obawiałam się bardzo efektów leczenia, Pani doktor wykonywała u mnie licówki bez szlifowania zębów - mój uśmiech wygląda pięknie i jestem na prawdę bardzo zadowolona z wykonanej pracy.
Opinia dodana przez: Weronika
Bardzo kompetentny lekarz. Doskonałe podejście do pacjenta - tak dorosłych jak i dzieci. Z czystym sercem polecam.

lek. dent. Natalia Kościelska

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Cudowna Pani doktor. Byłem z 6 letnim synem na pierwszej w życiu wizycie związanej z naprawą ubytków. Pani doktor poświęciła dużo czasu, żeby oswoić syna z przyrządami i tym jak będzie wyglądał zabieg. Naprawiła synowi zęba, całość przebiegła w spokojnej atmosferze. Syn wyszedł zadowolony.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Paweł Tryczyński

Poradnia Stomatologiczna BADENT
Dembowskiego 22/1a
51-670 Wrocław

W pełni zgadzam się z poprzednimi opiniami. Pełna kompetencja, profesjonalizm. Dużo tłumaczenia, a przede wszystkim implanty i usuwanie 8 mogą nie boleć. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: AniA

lek. dent. Krzysztof Mól

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Krzyckie Centrum Ortodontyczno - Stomatologiczne "OrtoDent"
ulica Skarbowców 122b
53-025 Wrocław

Trafiłam do doktora Mola trochę z przypadku bo szukałam pilnie pomocy a tylko on mi w okolicy przyjmował wtedy i udało się do niego szybko wbić. Okazało się, że konieczna jest kanałówka bo ząb był w takim stanie że inne leczenie nie wchodziło w grę. Dobra diagnoza szybkie leczenie i już po pierwszej wizycie wróciła do domu z wielką ulgą, bez takiego ostrego bólu z jakim do gabinetu trafiłam
Opinia dodana przez: anna

dr n. med. Kamila Fudalej

Opolska 121c/4
52-013 Wrocław

Z całego serca polecam dr n. med. Kamilę Fudalej. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak zaangażowanego i profesjonalnego lekarza specjalisty! Od dłuższego czasu doskwierał mi ból pleców i nie mogłam dojść do sprawności fizycznej po 2 ciążach, mimo aktywnego trybu życia. Gdy problem się nasilił, szukałam pomocy konsultując się z różnymi specjalistami. Zdiagnozowano u mnie przepuklinę pępkową i spore rozejście mięśni prostych brzucha. Los tak chciał, że trafiłam na konsultację do ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Marcin Świder

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Żeromskiego 75/12
50-312 Wrocław

Pan Marcin to super lekarz i człowiek. Robił mi Vaser ponad miesiąc temu i wszystko pięknie się pogoiło, a ja wróciłam do życia jak nowo-narodzona :)
Opinia dodana przez: loczek

lek. dent. Michał Chrobak

Limed Specjalistyczne Centrum Ortodontyczno-Implantologiczne
Inżynierska 49/U26
52-288 Wrocław

Polecam każdemu. Prawdziwy profesjonalista z ogromną wiedzą. Wspaniały człowiek delikatność i opieka nad pacjenta godna naśladowania przez innych lekarzy. Wizyta u Pana Doktora to prawdziwa przyjemność . Nie spotkałam we Wrocławiu lekarza o tak przyjaznym nastawieniu do pacjenta. Fachowość, profesjonalizm, delikatność, sumienność i ogromne serce w podejściu do pacjenta te cechy charakteryzują tylko wspaniałych lekarzy których w chwili obecnej szukać ze świecą. Stefania
Opinia dodana przez: Stefania

lek. dent. Piotr Jaszcz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENTAL-ART"
Komandorska 53a/3b
53-342 Wrocław

Pan Piotr Jaszcz usunął mi górną lewą szóstkę, podniósł dno zatoki szczękowej, osadził implant, a następnie koronę. Do tego poprawił mocowanie korony innego implantu. Podczas każdej wizyty było komfortowo, bezboleśnie, miło i kulturalnie. Prezentowana wiedza i umiejętności oraz podejście do pacjenta są na najwyższym światowym poziomie. Taki lekarz to prawdziwy skarb. Jestem bardzo zadowolony z leczenia.
Opinia dodana przez: Piotr Dyba

lekarz Ryszard Grendziak

wojewódzkiszpital
Wrocław

Wspaniały lekarz na właściwym stanowisku. Bardzo sympatyczny i kontaktowy człowiek. Dla niektórych kolegów po fachu powinien być inspiracją ...
Opinia dodana przez: Darek D.

lekarz Maciej Sebastian

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Jestem pacjentką Pana Doktora od pewnego czasu. Ostatnio Pan Doktor wykonywał u mnie zabieg proktologiczny. Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji Pana doktora i niezwykłej kultury osobistej. Pacjent czuje się wysłuchany, bardzo przystępnie poinformowany o możliwościach leczenia i zaopiekowany. Pan Doktor jest osobą niezwykle delikatną i nie stwarzającą uczucia skrępowania podczas badań, które są dla pacjenta mało komfortowe. W obecnych czasach bardzo rzadko spotyka się już niestety takich ludzi, bo poza ...

lekarz Agnieszka Paszkiewicz

Centrum Medyczne MEDEX
ul. Świętego Mikołaja 51/52
Wrocław

Pani Agnieszka szybko i bezboleśnie zajęła się moim zębem, będąc przy tym bardzo uprzejmą i miłą. Polecam Panią Agnieszkę wszystkim, którzy obawiają się wizyt u stomatologa!

lekarz Marta Olszewska

Centrum Medyczne MEDEX
ul. Świętego Mikołaja 51/52
Wrocław

Polecam Panią Doktor, niezwykle uprzejma i fachowa jak na młodego lekarza.Kompetentna i szybka:) Świetnie rozplanowuje leczenie.Polecam:)
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lek. dent. Iwona Posońska-Nasuszny

ulica Powstańców Śląskich 191/30
53-138 Wrocław

Pani Iwona jest świetnym stomatologiem. Nie tylko leczy, ale też wspomaga pacjenta w aspektach okołostomatologicznych kierując w razie konieczności do ortodonty, bądź doradzając zakup akcesoriów odpowiednich dla danych zębów, tudzież doradzając/odradzając pewne zabiegi estatyczne jak wybielanie z konkretnym uzasadnieniem za i przeciw. Co więcej jest osobą bardzo spokojną i emanującą ciepłem, co zdecydowanie umila wizyty. Polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka