Lekarze Chirurg stomatolog Wrocław

lek. dent. Przemysław Krupa

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Przychodnia Lekarska ZA-MED
ulica Chłodna 16
53-022 Wrocław

Dobry fachowiec godny polecenia. Pan doktor, przedstawił kolejne etapy, wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg, sprawnie go przeprowadził. Wszystko przebiegło w miłej atmosferze, bez kolejek i zbędnego stresu.

lek. dent. Andrzej Wojciechowicz

Chirurg stomatolog

Gabinet stomatologiczny
P.Wysockiego 8/1
51-692 Wrocław

Znakomity chirurg stomatologiczny i znakomity dentysta, protetyk. Bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta, ma świetny kontakt z pacjentem. Gabinet też super. Bardzo polecam! Pacjent

lek. dent. Bożenna Piekarska

ulica Al. Armii Krajowej 2A/5
50-541 Wrocław

Fantastyczna Pani Doktor! Mając problemy z zębami, zwiedziłam wiele placówek stomatologicznych z lekarzami-sadystami, po wizycie w ProDentis wielokrotnie wracałam do dr Piekarskiej z przyjemnością i bez strachu. Wciąż okresowo chodzę na kontrolę, na szczęście od kiedy Pani Doktor zajęła się moimi zębami, wizyty u dentysty stały się praktycznie niepotrzebne ;] ZDECYDOWANIE polecam, fantastyczny lekarz.

lekarz Ludwik Roszkowski

MSWiA
Wrocław

Pełen profesjonalizm, wreszcie trafiłem na chirurga, który jest po prostu ludzki. Zabiegi chirurgiczne (w moim przypadku nacięcie ropnia) są bardzo bolesne. Pan doktor bez problemu zaaplikował znieczulenie, całą sprawę załatwił w 15 minut a ja po 6 dniach cierpienia nareszcie czuję ulgę. Dziękuję i pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Łukasz

Joanna Kosiek

Gabinet Stomatologiczny Wrocław
ul Białowieska 24a/21
Wrocław

Jestem upierdliwym pacjentem. O wszystko pytam, umawiam się po sto razy, przekładam wizyty, zapominam przyjść, a mimo to, ta Pani doktor jest zawsze uprzejma, zawsze opowie ciekawskiemu co się dzieje z zębem, przenigdy nie daje odczuć, że zawracasz jej głowę, nawet gdy dzwonisz setny raz przełożyć wizytę, dla niej nigdy nie ma problemu. W zabiegach jest bardzo delikatna, momentalnie reaguje na każdy grymas na twarzy pacjenta, ostrzega przed każdym możliwym ...

Wojciech Kołosowski

Unident Union
Kochanowskiego 20c
51-601 Wrocław

Doktor przyjął mnie w dniu Andzejek ze zwykłaym skierowniem od mojego stomatologa. Wycinał mi guzek wewnątrz jamy ustnej. Zarównozabieg jak i późniejsze konsultacje w kliniece pozawalaja mi ocenić go jako presjonalnego lekarza ale i ludzkiego Człowieka. Oby tryby polskiej słuzby zdrowia nie zaszkodziły mu! Agata Grochowska Wrocław

dr n. med. Ryszard Małysa

Protetyk, Stomatolog

Sępia 8
53-142 Wrocław

Dziwię się, że nikt nie napisał opinii. Chyba pacjenci Pana Doktora nie chcą robić większego tłoku w gabinecie. Osobiście jestem bardzo, bardzo zadowolona z rezultatów leczenia. Wszystkie osoby z którymi spotykam się w poczekalni są tego samego zdania. Z wielką przyjemnością przyjmuję podziękowania od znajomych, którzy skorzystali z usług Pana Doktora z mojego plecenia. To nie jest laurka tylko opis rzeczywisty. Wcześniej byłam pacjentką w innym gabinecie - czego skutki ...

lek. dent. Angela Berdel-Jarmuszczak

Ortodonta, Stomatolog

Zaporoska 62 / 1
Wrocław

Konsultacja ortodontyczna była przeprowadzona rzeczowo, pani doktor podał mi dokładnie co może zrobić z moimi krzywymi zębami. zaproponowała kilka aparatów w rożnych cenach. Zdecydowałam się na estetyczny (nie najtańszy)

lek. dent. Aneta Biskupek

ulica Dziadoszańska 8
54-153 Wrocław

Dr Aneta Biskupek, to super lekarz, miły, delikatny, profesjonalny, zna się na swoim fachu, mimo strachu Pani doktor podchodzi do pacjenta z delikatnością, zawsze ma dużo czasu, zna swojego pacjenta, polecam poprostu suuuper
Opinia dodana przez: DOROTA

lekarz Stanisław Leśniak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Zawiszy Czarnego 95
Wrocław

Wspaniały człowiek jak i lekarz. To co inni partacze zepsuli i nie potrafili naprawić,ten doktor w kilka minut podał odpowiednią diagnozę i podjął się operacji,której odmawiali inni lekarze. Jeśli ktoś szuka dobrego chirurga naczyniowego to polecam właśnie tego doktora. Zna się facet na rzeczy i przede wszystkim jest uczciwym człowiekiem,nie łże jak inni,u których byłem z wizytą. Wielki POZYTYW!!!
Opinia dodana przez: roberton0007

lekarz Jan Cianciara

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Wyjątkowy lekarz,dużo empatii ,delikatny,zainteresowany pacjentem,z cierpliwością odpowiada na pytania ,poświęca dużo czasu ...Operował mnie w pażdzierniku 2019 roku w szpitalu na Grabiszyńskiej Wrocław/resekcja płata płuca/....ma charyzmatyczną osobowość.Polecam wszystkim chorym by "wpadli w ręce" PANA DOKTORA....Jestem bardzo wdzięczna za troskę o moje zdrowie ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marwan Saifi

ulica Skwierzyńska 20/4
53-522 Wrocław

Jestem bardzo zadowolony z usługi. Włosy wyglądają świetnie! Wszystko zagoiło się szybko i wyglądam w końcu na swój wiek.
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Justyna Warmuz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej LECH-DENT
Pretficza 54d/2
53-407 Wrocław

Przed wybraniem lekarza w Opolu zrobiłam research, jeśli chodzi o ceny oraz ilość wyleczonych pacjentów. Wybrałam Ambasadę Uśmiechu i Panią Doktor, która wygrywa w obydwu kategoriach. Na pierwszych dwóch wizytach wszystko jest dokładnie omawiane i tłumaczone. Co do samego gabinetu to jest bardzo czysto i profesjonalnie. Pani Doktor ma wieloletnie doświadczenie poparte wieloma kursami, a cierpliwość ma wrodzoną. Z tego co się dowiedziałam to Pani Doktor ma pacjentów nie tylko ...
Opinia dodana przez: Anna P.

dr n. med. Katarzyna Golusik

Stomatolog, Ortodonta

Indywidualna Praktyka Lekarska
52-326 Wrocław

świetny specjalista, polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: ola

lekarz Maciej Malinowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Nożownicza 2/2
50-119 Wrocław

Bardzo empatyczny i zarazem konkretny lekarz. Jakiś czas temu potrzebowałam na już wsparcia, bo bardzo poważnie zaczęła chorować moja babcia - zaawansowana miażdżyca, niedokrwienie kończyny dolnej. Chodziłyśmy z nią od lekarza do lekarza, noga była w stanie naprawdę fatalnym i nie było widać nadziei na poprawę. Wiedząc, że stan pogarszał się z dnia na dzień, przypadkiem trafiłam do Pana Doktora Malinowskiego. Zadzwoniłam pod numer telefonu który widniał na jego stronie ...
Opinia dodana przez: Angelika

lek. dent. Izabela Zawiślak

ulica Hallera 53/2
53-325 Wrocław

Jestem bardzo zadowolony z leczenia zebow, oraz innego rodzaju zabiegow przeprowadzonych przez pania doktor. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Szymon

lek. dent. Kamil Turek

FLORENCJAMED S.C. - Kompleksowe Usługi Medyczne - B. Mycek, K. Łagoda
Zwycięska 14E/4/3
53-033 Wrocław

"Doktor przesympatyczny a przede wszystkim jest specjalistą w swoim fachu. Wyleczyłam wszystkie zęby i już długo nie mam żadnych problemów z zębami. Teraz moje maluchy leczą się u doktora i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem jeśli chodzi o podejście doktora do dzieci. Moje dzieciaki i z tego co zauważyłam inne również uwielbiają doktora, dlatego można bez problemu wyleczyć ząbki. Dzieci nie mają żadnych lęków i dzielnie dają sobie ...
Opinia dodana przez: Anastazja

lek. dent. Anna Dwornicka

Medicover
50-441 Wrocław

Pani Doktor Anna Dwornicka - Szczęch Będzie przyjmować od lutego na ul.Kosciuszki 115 . Wroclaw. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: mateusz

lek. dent. Agata Frącz

A. Potebni 32/2
51-677 Wrocław

Wspaniały fachowiec. Perfekcyjne leczenie kanałowe. Miałam 7 kanałów (bardzo trudnych) leczonych przy wspomaganiu mikroskopu. Bardzo życzliwe podejście do pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Danuta K

lek. dent. Marta Greczner

Centrum Stomatologiczne "Anadent " Anna Wojtyła
ulica Elbląska 37
54-314 Wrocław

Pani doktor jest uprzejma i kompetentna z dobrym podejściem do pacjenta, wzbudza zaufanie leczenie bezstresowe.Polecam.
Opinia dodana przez: Marek