dr n. med. Leszek Spytkowski

Chirurg ogólny

Jestem zadowolony z wizyty.U Pana Dr to była moja pierwsza wizyta. Zbadał mnie . Objaśnił problem z którym przyszedłem,wyjaśnił wszystkie wątpliwości związane z zabiegiem. Polecam

Pan doktor jest bardzo miłą osobą. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Rzetelnie wykonuje badanie. Sprawnie i szczegółowo przeprowadzony wywiad. Polecam.

Bardzo sympatyczny i konkretny lekarz. .... bardzo dobrze mnie o wszystkim poinformowal i odpowiedzial na kazde pytanie. Bardzo dobry specjalista i przesympatyczny człowiek.......naprawdę angażuje się w swoja pracę i kontakt z pacjentem.

Lekarz niesamowicie profesjonalny i uprzejmy. Wyjaśnił mi dokładnie jak będzie wyglądał zabieg, skąd wziął się ból i wogóle mój problem. I jaką w przyszłości zastosować profilaktykę. Zdecydowanie polecam!

Bardzo profesjonalny i kompetentny lekarz. Ma bardzo dużą wiedzę i świetne podejście do pacjenta. Jestem zadowolona że do niego trafiłam oraz z przeprowadzonej diagnozy i zaleconego zabiegu, wszystko zostało mi szczegółowo wyjaśnione a moje kłopoty wkrótce się skończą. Wizyta na szóstkę, polecam :)

Bardzo dokładne badanie.Przemyślana diagnoza. Jasno sprecyzowane zalecenia.Zostałam uważnie i przede wszystkim cierpliwie wysłuchana.Polecam Pana doktora Spytkowskiego.

Profesjonalista w swoim fachu dziękuję za wnikliwą diagnozę. Moje leczenie zmierza w dobrym kierunku. Polecam.

Pan doktor jest bardzo konkretną osobą, nie owija w bawełnę ale też nie straszy. Pomaga podjąć świadomą decyzję odnośnie leczenia. Jestem już półtora roku po operacji i czuję się świetnie! Nie wyobrażam sobie bym mogła wybrać się do jakiegokolwiek innego specjalisty w tej dziedzinie! Bardzo dobry lekarz, przychodnia MEDIX powinna być dumna z takiego pracownika !!!

Jestem zadowolony z leczenia i pozdrawiam serdecznie pana Spytkowskiego z Medixu; życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym. Doktor Leszek jest godny polecenia .Byłem i nie zawiodłem się, szybka i dobra diagnoza, wytłumaczenie schorzenia , jestem pod wrażeniem

Kompetentny , rzeczowy i profesjonalny fachowiec. Byłem bardzo zdenerwowany i zażenowany a Pan doktor zbadał mnie delikatnie , bez krępującego bólu. Diagnoza rzeczowa i trafna. Leki działają :) Polecam.