dr n. med. Leszek Spytkowski

Bardzo sympatyczny i konkretny lekarz. .... bardzo dobrze mnie o wszystkim poinformowal i odpowiedzial na kazde pytanie. Bardzo dobry specjalista i przesympatyczny człowiek.......naprawdę angażuje się w swoja pracę i kontakt z pacjentem.

Bardzo dokładne badanie.Przemyślana diagnoza. Jasno sprecyzowane zalecenia.Zostałam uważnie i przede wszystkim cierpliwie wysłuchana.Polecam Pana doktora Spytkowskiego.

Bardzo profesjonalny i kompetentny lekarz. Ma bardzo dużą wiedzę i świetne podejście do pacjenta. Jestem zadowolona że do niego trafiłam oraz z przeprowadzonej diagnozy i zaleconego zabiegu, wszystko zostało mi szczegółowo wyjaśnione a moje kłopoty wkrótce się skończą. Wizyta na szóstkę, polecam :)

Cudowna osoba, doskonały lekarz, jakość usług na najwyższym poziomie. Strach w gabinecie gdzieś się rozpływa. Polecam z całego serca każdemu strachliwemu pacjentowi.

Polecam Pana Doktora - to bardzo rzeczowy i solidny profesjonalista. Pomógł mi w bardzo trudnym przypadku - dziękuję i pozdrawiam - Tobiasz

najlepszy z najlepszych :) Wiem że czeka mnie zabieg chirurgiczny a idąc do Pana Leszka nic się nie boję :) nie zmienię lekarza na innego nawet nie ma takiej możliwości.

pierwszy raz miałem zabieg na żylaki odbytu ale wszystko przebiegło sprawnie i pomyślnie. Byłem w dobrych rękach i dziękuję za to :)

Efekty zabiegu są świetne, lekarz bardzo sympatyczny i profesjonalny. Polecam z czystym sumieniem doktora Leszka !!!!.

Byłam u doktora Spytkowskiego pierwszy raz, przyjęto mnie bez problemów. Bardzo miło, nie ma stresowej atmosfery jak to chirurgów. Zabieg też przebiegł szybko i bezboleśnie. Polecam!

Doskonały specjalista, najlepszy we Wrocławiu, polecam i pozdrawiam Pana Doktora - dziękuję:) Jeśli ktoś poszukuje dobrego miejsca żeby ulżyć sobie w cierpieniu (żylaki) to polecam Medix na Hirszfelda 16-17 i doktora Spytkowskiego !!!