dr n. med. Leszek Spytkowski

Serdecznie dziękuję doktorowi Spytkowskiemu za okazaną mi pomoc w moim beznadziejnym przypadku! Dziękuje!- Radek

Rewelacyjny w podejściu do pacjenta . Polecam ; wyleczył elegancko moje hemoroidy, które inny lekarz chciał usunąć. Polecam. Radek

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, pan doktor Spytkowski jest świetnym specjalistą jeśli chodzi o żylaki. 5 lat temu pomógł mi po ciąży, a teraz leczy moją mamę. Polecam

Lekarz jakich mało! kompetentny, dyskretny o wysokiej kulturze osobistej. Rzeczowo przedstawia problem i przedstawia opcje leczenia. Polecam jak najbardziej !!!

Jeżeli macie problem ze zdrowiem z ręką na sercu polecam wizytę u doktora Spytkowskiego bo naprawdę warto. Gorąco polecam. Pan doktor niesamowicie konkretny ,wszystko wytłumaczył ,doradził. A co najważniejsze po zastosowaniu się do uwag i leczenia p. doktora jest już poprawa .

Bardzo dobry specjalista z fachowym podejściem do pacjenta. Bardzo sympatyczny,podczas zabiegu potrafi stworzyć miłą i bezstresową atmosferę.

bardzo dobry proktolog. pomógł mi dziesięć lat temu i do tej pory jestem zdrowa. ja też polecam doktora Spytkowskiego

Wspaniały lekarz. Bardzo szczegółowo robi wywiad lekarski, a następnie wszystko omawia. Kieruje na fachowe badania bez zbędnego namysłu. Polecam

Znakomity lekarz z ogromną wiedzą i umiejętnościami do tego bardzo życzliwy dla pacjenta. Polecam doktor Leszka Spytkowskiego.

Polecam bardzo! Znakomity lekarz – profesjonalista, ma indywidualne, pełne szacunku i empatii podejście do pacjenta, nie poddaje się. Zawsze jasno tłumaczył i wyjaśniał wszelkie medyczne zawiłości, wyczerpująco odpowiadał na moje nawet najdziwniejsze pytania. Na wizytę poświęcał tyle czasu ile było potrzeba. Bardzo szanuję doktora Leszka Spytkowskiego