dr n. med. Leszek Spytkowski

Miły i kompetentny lekarz. Polecam wszystkim którym zależy na świetnej opiece i poczuciu bezpieczeństwa! bardzo delikatny w czasie badania . Fantastyczny proktolog

Gdyby nie doktor Leszek Spytkowski chodziłabym długo po innych lekarzach bez właściwej diagnozy. Doktor szybko wykrył u mnie niewielką szczelinę odbytu, wypisał odpowiednie leki; póki co jest dobrze. Dziękuję doktorowi za szybką interwencję :)

Od jakiegoś czasu szukałam dla siebie proktologa. Teraz znalazłam. Doktor Spytkowski jest zarówno profesjonalny, delikatny oraz jest super operatorem.

Polecam fachowość i zaangażowanie doktora Spytkowskiego w terapię. Jestem zadowolona z efektów jakie ona przyniosła. Dorota

Wszystko odbyło się dyskretnie i na temat. :) Miła obsługa doktora Spytkowskiego, duża kompetencja! Bardzo dużo można się dowiedzieć przez telefon od miłych pań z recepcji;) Polecam.

Doktor Spytkowski wykonuje swoją pracę profesjonalnie bez zbędnych ceregieli ! Zdecydowanie polecam doktora dla każdego, dla kogo zdrowie jest ważniejsze od konwenansów. Mi pomógł !!! i po bólu !

Pan Doktor jest nie tylko bardzo dobrym fachowcem ale przede wszystkim człowiekiem. Jeśli zabieg lub operacja jest wskazana przeprowadza ją jak najszybciej i jak najmniej inwazyjną metodą by ulżyć pacjentowi. Dzięki szybko i sprawnie przeprowadzonemu zabiegowi moje cierpienie skonczyło się. Polecam Pana Doktora całym sercem.

Tego lekarza polecili mi znajomi. Powiem że jestem miło zaskoczona. Teraz już wiem dlaczego mówią ze to jeden z najlepszych. ja również polecam.

Polecam dr Spytkowskiego za jego profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona z efektu leczenia oraz dokładne wytlumaczenie przeprowadzonego zabiegu

Bardzo miły proktolog. Przyszłam z bólem, wyszłam z ogromną nadzieją i ulgą. Obyło się bez drastycznych zabiegów i komplikacji. Z pełnym zaufaniem zgłoszę się na dalsze leczenie.