Lekarze Chirurg stomatolog Zamość

lek. dent. Remigiusz Caban

Prywatny Gabinet Lekarski
Atamanowa 26
22-400 Zamość

Lekarz z powołania, oprócz zdrowia ważna jest dla niego też estetyka (a niektórym dentystom brakuje takiego podejścia) - wyleczył zęba a także zadbał o uśmiech- wreszcie bez skrępowania mogę się uśmiechać!

lekarz Marek Durakiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

"Nowy Słuch" Ośrodek Diagnostyki Niedosłuchu- Aparaty Słuchowe Szymoniak Maria
ulica Polna 1 6C.D
22-400 Zamość

Doktor Durakiewicz super fachowiec! Nie będę opisywał historii mojej choroby, powiem krótko - dzięki Panu doktorowi żyję. Dziękuję bardzo i serdecznie polecam. Pacjent Kazimierz.

lek. dent. Danuta Marcyniuk

ul. Polna 16a
22-400 Zamość

Przemiła Pani Doktor. Pomogła w bólu. Bardzo konkretna i rzeczowa. Pomimo, że jestem strasznym cykorem przed stomatologiem i zawsze mdleję u tej Pani Doktor udało się bez. Ma fajne podejście do pacjenta. Polecam serdecznie :)
Opinia dodana przez: Anna Emilia

lekarz Katarzyna Antos-Poździk

ulica Piłsudskiego 6/4
22-400 Zamość

od kilku lat jestem bardzo zadowilona z kompleksowego i co bardzo wazne dokladnego i delikatnego leczenia polecam wszystkim znajomym

lekarz Janusz Rybak

Zakład Endoskopii
al. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Konkretny człowiek cieszę się że można jeszcze na takich trafić.Szybka i skuteczna pomoc,pełna opieka aż do momentu zazegnania dolegliwości polecam każdemu komu zdrowie najważniejsze

lek. dent. Elwira Sadlik-Zając

CENTRUM STOMATOLOGICZNE ELSTOM ELWIRA SADLIK-ZAJĄC
Marii Konopnickiej 7
22-400 Zamość

Jako dentyste nie oceniam.Jako Implantologa radzę omijać chyba ze sie jest synem Ibisza.. Pani ma swoja wizje odbudowy uzębienia zupełnie ignorując potrzebę z jaką sie przychodzi, ot " to nie bedzie działać" chciałem 2 moze 3 implanty Pani całkowicie skupiona na "jej" chęci odbudowy. Obecne korony proponuje ( choć to nawet nie było proponowanie) wywalić i zrobić nowe w implantach się rozpędziła o 7 za dużo. Uprzejmie poprosiłem o dwie ...

dr Jan Adamczyk

Szpital im. Jana Pawła II
ul. Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Wspaniały lekarz polecam kazdemu kto potrzebuje pomocy na pewno bedzie zadowolony ja taka uzyskalam i po laparoskopii po tygodniu wrocilam do pracy .

lek. dent. Urszula Pioś

Stomatolog, Ortodonta

Stomatologia Dentiq, Urszula Pioś
ul Ogrodnicza 43, Skokówka, 22-400 Zamość
Zamość

Polecam Panią Urszulę, wykonała szczegółowa diagnozę, wszystko szczegółowo wyjaśniła. Miła, sympatyczna i profesjonalna. Fachowa i szybka pomoc lekarska. Nie zawiodłem się
Opinia dodana przez: Paweł

dr Magdalena Wach

Kilińskiego3a/2
22-400 Zamość

Profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor zna się na rzeczy i jest godna polecenia. Wychodząc z gabinetu dokładnie wiedziałam Jak będzie wyglądał cały proces mojego leczenia.
Opinia dodana przez: Roksana

lek. dent. Dorota Olejnik

Prywatny Gabinet Lekarski
Krysińskiego 5
22-400 Zamość

Z ręką na sercu mogę polecić Panią Doktor. Leczę się u niej moja rodzina oraz ja już ponad 20 lat i nie zamieniłabym jej na żadnego innego stomatologa. Pełna ciepła i sympatii potrafi natychmiastowo uspokoić zdenerwowanego pacjenta często dorzucając element humorystyczny dla rozluźnienia atmosfery :) Nigdy nie potrzebowałam znieczulenia! Co jest doprawdy zdumiewające gdy słyszę od znajomych, że nie dadzą się dotknąć dentyście.bez znieczulenia. Wypełnienia trzymają mi się latami. Nie ...
Opinia dodana przez: Anna

Barbara Homziak

Ortodonta, Stomatolog

ORTO-COMPLEX NZOZ Barbara Homziak
ulica Wiejska 17
22-400 Zamość

Profesjonalna obsługa, widać doświadczenie z pacjentami, pani doktor zawsze uprzejma, gabinet sterylny, nowoczesny.
Opinia dodana przez: Wiktotia

lekarz Andrzej Janda

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Zakład Endoskopii
al. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

W szpitalu znalazłem się nagle, już na etapie przyjęcia do szpitala zajęto się mną troskliwie, nie zdawałem sobie sprawy w jak złym stanie się znajdowałem i wtedy właśnie lekarz z anielską cierpliwością tłumaczył mi jak dziecku, jak wygląda mój stan i jakie są rokowania. Mimo że rozmowa lekarza w obecności ordynatora odbywała się w nocy (ok. godz. 23:00) to przez ponad godzinę tłumaczył mi krok po kroku, jakie będą wykonywane ...
Opinia dodana przez: Sylwester

lek. dent. Magdalena Hamelusz-Wojda

ulica Lwowska 25/1
22-400 Zamość

Polecam serdecznie Panią Doktor. Jest bardzo dokładna, gabinet jest czysty, sterylny, organizacja jak w zegarku. Uczęszczam regularnie od kilku lat na przegląd dentystyczny, gdy jest coś nie tak to od razu zęby są leczone. Poleciłam ją całej rodzinie i wszyscy są zadowoleni.
Opinia dodana przez: Alicja

lek. dent. Aleksandra Świderek-Pochodeńko

ulica Lwowska 28/15
22-400 Zamość

A my jesteśmy zadowoleni z podejścia do małego pacjenta zarówno pani dr jak i pani asystentki. Bardzo trudny pacjent otworzył bez problemu buzię i dał wyleczyć ząbki! Bardzo sympatyczny klimat!

lekarz Marek Nowosielecki

"Puls"
22-400 Zamość

Bardzo dobry lekarz. Polecam baaardzo. Miłe podejście. Pełny profesjonalizm. Jest konkretny. Zabiegi u doktora przebiegają szybko i sprawnie . Wcześniej byłam u innego usuwać tłuszczaka to kierował na szpital- nie chciał w przychodni. A dr Nowosielecki bez problemu
Opinia dodana przez: Beata

dr Krzysztof Romanowicz

Chirurg onkolog

Stom-Med
Kilińskiego 32, Graniczna73
22-400 Zamość

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr. Romanowicza. Właściwie to moja mama wymagała porady. Inny lekarz zalecał usunięcie guza pod pachą. Dobrze, że posłuchałyśmy wskazówek dr. Romanowicza, który odradzał operację, nie kazał się spieszyć, bo prawdopodobnie to przyczyna hormonalna. I rzeczywiście guzek po kilku tygodniach zniknął samoistnie. To prawda, że czasem tłumy pacjentów okupują korytarz w przychodni, ale to świadczy tylko o tym, jak bardzo dobry jest ten lekarz.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Andrzej Traczyk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDLUX J. Pukaluk
ulica Lipska 28
22-400 Zamość

Najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek mialam doczynienia,nieuprzejmy,agresywny,opryskliwy.Podwaza diagnoze innych lekarzy.Koszt wizyty 10 minutowej 210 zl.Ogromny stres przez to jego zachowanie.Nikomu nie Polecam
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Piotr Bartkiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Maria Kietlińska Przychodnia Specjalistyczna
Wyszyńskiego 3/4P
22-400 Zamość

Konsultacja z tzw. polecenia, która nie spełniła moich oczekiwań. Podejście stomatologa pozostawia wiele do życzenia. Taśmowe podejście, bez zaangażowania. Brak konkretnych informacji, ,,Byle szybciej, byle dalej "

lekarz Zbigniew Waga

ulica Równa 6