Lekarze Chirurg szczękowo twarzowy Zielona Góra

dr n. med. Elżbieta Parka-Barańska

Chirurg plastyczny

65-048 Zielona Góra

W klinice robiłam labioplastykę, żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej na zabieg - efekt jest świetny, ręce Pani dr Barańskiej złote!!!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Krzysztof Sidziński

65-534 Zielona Góra

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Cierpliwy, kompetentny, wyjaśni wszystko szczegółowo i należycie. Zaangażowany w zdrowie pacjenta. Bardzo polecam i życzę dalszych sukcesów.
Opinia dodana przez: Ewa F.

dr Jacek Mikulski

Chirurg naczyniowy

ul wandy nr27
Zielona Góra

PAN DOKTOR JACEK MIKULSKI bez wątpienia przoduje w hierarchii lekarzy chirurgów naczyniowych. Zawdzięcza to nie tylko sympatycznej postawie i rzetelności, ale przede wszystkim posiada ogromną wiedzę i bogate doświadczenie w dziedzinie, jaką się zajmuje! Zanim dotarłam do Zielonej Góry, byłam na konsultacjach u wielu lekarzy, którzy swoim podejściem tylko zniechęcili mnie do dalszego leczenia i przeprowadzenia niezbędnej operacji. Kiedy w końcu trafiłam do dr.Jacka Mikulskiego byłam szczęśliwa i już na ...
Opinia dodana przez: Jola

dr Donata Oziemczuk

Chirurg stomatolog, Protetyk

Stomatologia na Jędrzychowie
ul.Kasztanowa 12a/1
65-381 Zielona Góra

Bardzo polecam dr Oziemczuk, leczę się u niej w Den Medzie na Łużyckiej. Przez wiele lat miałam dentofobię, ale dr Oziemczuk skutecznie mnie z niej wyleczyła. Nie boję się nawet rwania zębów, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Arkadiusz Krzemiński

Szczekocińska 5
65-001 Zielona Góra

Lekarz znakomity, bardzo mi pomaga za co jestem mu wdzięczny. Każdemu choremu życzę takiego lekarza.

lekarz Mariusz Borowiecki

Chirurg urazowy

Agia Medica
ul.Wyszyńskiego
Zielona Góra

pełen profesjonalizm :)zawsze odpowie miły i uprzejmy znawca tematu

lekarz Ali Hedayati

65-048 Zielona Góra

Lekarz bardzo miły i cierpliwy. Rzeczowo i spokojnie udziela informacji o pacjencie jego rodzinie, a mną (pacjentką) stale się interesował. Oprócz obowiązkowych wizyt przy obchodzie zaglądał często do sali, pytając jak się czuję i przy okazji na bieżąco omawiał ze mną moje wyniki. Będąc już po dyżurze potrafił dzwonić na oddział i prosić pielęgniarkę, by opisała w jakim aktualnie jestem stanie. Bardzo pozytywnie odebrałam tego lekarza.

Wojciech Gotlibowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

65-534 Zielona Góra

Wspaniały młody człowiek, wspaniały młody lekarz . Szybka reakcja w kierunku wyleczenia. Powyższa punktacja wskazuje jego oddanie dla pacjenta. Godny polecenia. AH/AH

lekarz Maciej Maniak

65-534 Zielona Góra

Świetny lekarz w mojej opinii jak również w opinii innych pacjentów z ktorymi mual okazje porozmawiać . Kompetentny do tego mily i z dużym poczuciem humory. Polecam
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Wojciech Wybrański

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Lawendowa 7
65-012 Zielona Góra

Bardzo polecam tego lekarza. Pomaga mi leczyć chorobę od początku , godny zaufania. Jeden z lepszych onkologów .

lekarz Robert Jamont

Chirurg plastyczny

Wazów 42 lok. 18
Zielona Góra

Polecam dr Jamonta. Byłam 2 lata temu na przeszczepach po oparzeniu, inni lekarze nie podejmowali się tego zabiegu, on dał mi nadzieję, po przeszczepie blizny wyglądają znacznie zniwelowane. Specjaliści w klinice chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju rozkładali ręce jak widzieli moje blizny...Polecam tego lekarza wszystkim, naprawdę warto, miły, uprzejmy, i przede wszystkim nie owija w bawełnę Jestem mu bardzo wdzięczna, i będę do końca życia, bo odmienił moje życie Polecam!!!!!!

lekarz Tomasz Kopczyński

65-048 Zielona Góra

Polecam. Gośc zna się na z swoim fachu i nie naciąga

Jarosław Schab

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna - Jarosław Schab
ulica Wazów 58/2
65-191 Zielona Góra

Od kilku lat miałam problem ze stawem skroniowo-żuchwowym, wizyty u lekarzy, rehabilitacja, masaże, sugerowanie przez lekarzy wstawienia 2 implantów. Przez ostatni miesiąc dyskomfort bardzo się pogłębił, nie mogłam gryźć, bo staw, ucho i prawa strona skroni bolała. Lek. Schab zalecił szynę relaksacyjną i nagrzewanie poduszką elektryczną lub termoforem. Zatem do rzeczy, póki co szyna dała znakomite efekty, mogę normalnie jeść, myć zęby, zwyczajnie otwierać usta na tyle ile jest to ...

lek. dent. Maciej Kozakiewicz

Gabinet Stomatologiczny
ul. Zamkowa 7/5A
65-086 Zielona Góra

W chwili paniki, przemieniam się z niemowy w straszną gadułę. Dr Maciej okazał się być nader cierpliwym człowiekiem. Swoim poczuciem humoru, zapewnieniem, że jest tu po to żeby mi pomóc, wytłumaczeniem wszystkiego, przekonał mnie do tego żebym zamilkła 🫢 Nie poczułam nawet ukłucia igły nie mówiąc już o wyrwaniu dwóch korzeni. Polecam z czystym sumieniem. Człowiek pełen empatii, kompetentny, profesjonalne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Wanda

lek. dent. Radosław Czapla

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Dental Implant Radosław Czapla
Dworcowa 1/1
65-019 Zielona Góra

Lekarz godny polecenia !! Profesjonalista na wysokim poziomie dokładnie tłumaczy problem z jakim się zwracamy.W gabinecie czujemy się komfortowo nie odczuwamy strachu.Lekarz bardzo uprzejmy .

dr n. med. Leszek Siemion

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

65-534 Zielona Góra

Pana Doktora cechuje bardzo wysoka kultura osobista , empatia , wrażliwość i troska o pacjenta .Te cechy połączone z kompetencjami zawodowymi dają poczucie bezpieczeństwa i pełnego zaufania .Czegoż chciec więcej ? Wdzięczna pacjentka :)
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Krzysztof Bromer

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

bardzo dobry specjalista polecam uprzejmy zna sie na sfojej profesji kompetetny

Stanisław Kozakiewicz

zielona góra
Zielona Góra

Fantastyczny lekarz – doświadczony i kompetentny, merytoryczny. Pierwszy dentysta do którego NAPRAWDE nie mam obaw wracać. Ogromne doświadczenie które przekłada się na jakość usługi, pracuje szybko i czysto, ja osobiście nie zdążyłam się wystraszyć jak już było PO!. Serdecznie polecam – szczególnie tym bardzo „odważnym” co „kochają dentystów”. P/S. Korzystałam z usługi w ramach ubezpieczenia NFZ

lekarz Janusz Donabidowicz

Kościuszki 6 (Vita) lok. 4
65-303 Zielona Góra

Rewelacyjny człowiek i lekarz.Bardzo uprzejmie i miło aż dziwne że to wszystko na NFZ.Panie pracujące z doktorem rewelacyjne.

Tomasz Monkiewicz

65-048 Zielona Góra

Lekarz w srednim wieku,bylem u niego pierwszy raz,ale podchodzi do pacjenta z szacunkiem i zrozumieniem.