Lekarze Chirurg transplantolog Bydgoszcz

lekarz Jacek Andruszkiewicz

Ogrody 17/80
85-870 Bydgoszcz

Wyrażam słowa uznania dla dr Jacka Andruszkiewicz, który swoją wiedzą, empatią i zaangażowaniem przywraca nadzieję i wiarę w zawód lekarza. To lekarz, któremu można zaufać , jego kompetencje i doświadczenie a także chęć pomocy sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe. Nie cofa się przed wyzwaniem. Moja wdzięczność jest ogromna i jednocześnie niczym w porównaniu do tego co dla mnie zrobił. TO LEKARZ GODNY ZAUFANIA I POLECENIA. Dziękuje.
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Roman Kalinowski

Chirurg ogólny, Urolog

Karłowicza
Bydgoszcz

Cierpliwy, profesjonalny, bardzo ludzki, empatyczny. Zajął się moim ojcem, wytyczył ścieżkę leczenia. Nasza wielka wdzięczność i polecamy każdemu z problemami urologicznymi .

lekarz Marcin Bieńkowski

Bieńkowscy Clinic
Cicha 17
85-650 Bydgoszcz

Szczerze polecam, potraktował mnie na najwyższym poziomie. Wszystko tak jak powinno być :) a klinika na poziomie europejskim. Ze względu na moją ciężką chorobę- nowotwór dostałam zniżkę 50% czyli połowę tego co miałam zapłacić u pani doktor w Warszawie . Mało tego podpowiedział zabiegi o których nie miałam pojęcia że mozna zrobić , aby poprawić skórę po radioterapii . Niestety nikt mi tego wcześniej nie powiedział a byłam na wizycie ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Zbigniew Banaszkiewicz

85-372 Bydgoszcz

Henryk z Wielunia. Jestem pacjentem dr Banaszkiewicza od 2004 roku - operacja nowotworu jelita grubego. Cudowny człowiek pełen empatii i zrozumienia, do tego znakomity fachowiec, profesjonalny, szczery i uczciwy. Wzorowy kontakt z pacjentem, nigdy nie odmawia szczerej rozmowy i dla każdego znajduje czas. Człowiek o wielkim sercu dla pacjentów i personelu. Pomimo, że mieszkam 300 km od Bydgoszczy - mam tak duże zaufane do dr Banaszkiewicza, że do tej pory ...
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Małgorzata Pacholska

Chirurg dziecięcy

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Z Panią dr znamy się już od bardzo dawna ...Z korzyścią dla nas i naszego synka :)) Jest młodym lekarzem ale z ogromna wiedzą jak na swój staż ...wielokrotnie operowała naszego synka ratując mu życie ...POLECAM ze szczerego serca !!! Takich lekarzy jak ona jest naprawdę mało ;((
Opinia dodana przez: anonimowo

lekarz Jacek Szyperski

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Cieszkowskiego 5/1
85-052 Bydgoszcz

Serdecznie polecam tego lekarza, jest doświadczony i kompetentny!

lekarz Zofia Kużdża-Klimkiewicz

Chirurg stomatolog, Protetyk

Praktyka Stomatologiczna- Gabinet Higieny i Profilaktyki jamy ustnej
T.B.Żeleńskiego 2/1
85-858 Bydgoszcz

Nie mogę podać ceny wizyty bo w zależności od wykonanego zabiegu płaciłem różnie ale ceny nie są wygórowane. Gorąco polecam gabinet i panią higienistkę tam pracującą pod kątem wizyt adaptacyjnych dla dzieci i oczyszczania zębów dla dorosłych. Zabieg wykonuje nieamiernie delikatnie.Pani doktor skrupulatna i bardzo precyzyjna. pacjentowi każdemu poświeca godzine lub nawet dłużej czasu

lekarz Aleksander Łukasiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Przychodnia "INTERCOR"
Kasztanowa 57
85-605 Bydgoszcz

Wspanialy lekarz na wlasciwym miejscu. Super podejscie do pacjenta. Polecam w 100% Jeszcze raz bardzo dziękuję
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Maciej Słupski

85-372 Bydgoszcz

Doskonały fachowiec, który miewa czasami problem z przekazaniem rodzinie i tym bardziej pacjentowi, niekorzystnych informacji. Nie mniej jest pełen empatii dla pacjenta i nie traktuje go jako kolejny numer statystyczny, lecz robi wszystko, aby mu pomóc lub przynajmniej zmniejszyć cierpienie.
Opinia dodana przez: Ryszard

lek. dent. Marcin Perczak

Chirurg szczękowo twarzowy

ulica Ogrody 23/167
85-870 Bydgoszcz

Dr Marcin Perczak wraz z Zona dr Aleksadra Perczak sa stomatologami z powołania.pomimo napiętego czasu pracy poświęcili swój prywatny czas na analizę sytuacji szczekowo-zgryzowej córki -powypadkowej,rozważaja rożne metody leczenia.konsultowali sie ze specjalistami z zagranicy, sprawa jest skomplikowana i wymaga czasu .pelen profesjonalizm i podejście do małego dziecka.Pani doktor jedyna Wielka ,ktora nie zostawiła mojego dziecka na pastwę losu po wyjściu ze szpitala z chirurgii szczękowej .bardzo dziekujemy i polecamy tym ...
Opinia dodana przez: Iga

lekarz Sławomir Śpiołek

Chirurg dziecięcy

Kijowska 3/25
85-703 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz, miłe podejście do pacjenta, profesjonalizm. Bardzo dobrze założył gips. Polecam.
Opinia dodana przez: Alan

lekarz Paweł Jarmocik

85-372 Bydgoszcz

Wspaniały,kompetentny i niebywale empatyczny lekarz.Polecam każdemu z całego serca.Trafilam.do Pana Doktora z perforacją jelita .Natychmiast zdiagnozował i przeprowadził operację.Wszystko cierpliwie tłumaczy.Żeby być dobrym lekarzem najpierw trzeba być dobrym człowiekiem.Ten Doktor to anioł.Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Witold Doroszewski

Internista, Alergolog

Szarych Szeregów 8 lok. 18
85-829 Bydgoszcz

Świetny Specjalista!!! Pan Doktor posiada wszechstronną wiedzę medyczną, dokładnie objaśnia chorobę i leczenie, ponadto jest bardzo sympatycznym człowiekiem z poczuciem humoru. Serdecznie polecam! :):):)

lek. med. Andrzej Chyrek

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Poraz pierwszy spotkałam się z panem doktorem wczoraj i jestem zachwycona.Kompetentny, miły, spokojny.Gorąco polecam.Przywrócił mi wiarę w państwową służbę zdrowia.
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Jacek Hoffman

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Warmińskiego 4/3
85-054 Bydgoszcz

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Skrupulatnie weryfikuje wszystkie wyniki badań, stawiający diagnozę w sposób przemyślany ale również intuicyjny, konsekwentnie dąży do wyjaśnienia wątpliwości w wykonanej diagnostyce. Do tego wszystkiego bardzo dobry chirurg.
Opinia dodana przez: nemo

lekarz Maurycy Missima

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Chodkiewicza
Bydgoszcz

Jestem po operacji zastawki serca ktora przeprowadzal pan doktor w szpitalu wojskowym operacje mnialam 30.08.2016r na ta chwile jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej z podziekowaniem dla calego oddzialu kardiochirurgi w szpitalu wojskowym w bydgoszczy
Opinia dodana przez: Hanna

lek. dent. Mieczysława Przybylska-Sikorska

Chirurg stomatolog

Stomatologia Sikorska
Żmudzka 3/1A
85-028 Bydgoszcz

Bardzo boję się dentysty, Panią dr polecili mi znajomi. Kompetentna, wszystko wytłumaczyła, miała cierpliwość i dużo czasu by wyjaśnić moje obawy. Sam zabieg przebiegł sprawnie. Polecam, Polecam

dr n. med. Marian Grygiel

Ortopeda, Chirurg ogólny

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz

Hm po wizycie u innego doktora PAN Doktor okazał sie zbawieniem , kompleksowa wizyta zdjecie RTG rozmowa , fachowo miło 2 latek nawet nie bał się POLECAM PANA DOKTORA W 100 %

dr n. med. Irena Daniluk-Matraś

Medycyna estetyczna, Chirurg dziecięcy

Szpital Uniwesytecki nr 1 im. A. Jurasza
Skłodowskiej 9
Bydgoszcz

14.06.2017 roku usunięcie wodniaka jądra, w 100% polecam Pani profesor, lekarz z powołania mający niesamowity dar, wiedzę, empatię i mnóstwo najlepszych cech jakie może mieć człowiek. Moja wdzięczność i szacunek, wielkie podziękowania dla Pani jak i całemu zespołowi lekarzy, pielęgniarek i personelowi pomocniczemu Szpitala Jurasza w Bydgoszczy Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Dzieci i Młodzieży.
Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Jakub Szmytkowski

Szpital Uniwersytecki im. dr. A. Jurasza
ul. Marii Skłodowskiej Curie 9, Bydgoszcz
85-094 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz. Wszystko spokojnie i dokładnie wytłumaczył, usunął całą tarczycę i czuję się bardzo dobrze. Operacja odbyła się w listopadzie 2012r.
Opinia dodana przez: Piotr