Lekarze Chirurg urazowy Gliwice

Chirurg onkolog, Onkolog

centrum onkologiczne
armii krajowej
Gliwice

Polecam !!! mimo młodego wieku bardzo duża wiedza!! i fachowośc moge powiedzieć że chyba najlepszy lekarz na tym oddziale!!

lekarz Barbara Świerad-Stopa

Chirurg dziecięcy

ulica Kozielska 4
44-100 Gliwice

Pani doktor jest bardzo uprzejmą osobą. Zawsze pomoże i doradzi. Zawsze poświęci swój czas dla pacjentów.

lek. stom. Barbara Waligóra-Piętak

Gabinet
ul. Kłodnicka 10/1
44-100 Gliwice

Super stomatolog. Świetne podejście do pacjenta, który przychodzi na kolejną wizytę bez stresu :) Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy, zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Polecam!!!

dr Sylwia Wójcik

gabinet stomatologiczny
Zubrzyckiego
44-100 Gliwice

Bardzo dobry stomatolog z super podejściem do dzieci,w moim przypadku 100%satysfakcji. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Wojciech Mikusek

Angiolog, Flebolog

Medestetica- Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12
44-100 Gliwice

Wspaniały lekarz pomógł tacie bardzo dziękujemy będę polecać każdemu Tata bardzo zadowolony jeszcze raz dziekujemy
Opinia dodana przez: Aleksandra

prof. dr hab. n. med. Janusz Kowalski

Chirurg urazowy, Choroby zakaźne

Szpital Miejski Nr 1
ul,Kosciuszki
44-100 Gliwice

potwierdzam opinie swoich poprzedników, bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz, potrafi uspokoić pacjenta i wyleczyć
Opinia dodana przez: rihanna

lek. dent. Witold Prochasek

NZOZ Eurodent
pl. Piastów 6A
44-100 Gliwice

Mój syn miał u Pana Doktora usuwane 4 ósemki, które rosły poziomo. Usuwane były po 2 (od razu z jednej strony 2). Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, szybko i bez żadnych komplikacji. Dodam, ze mamy doswiadczenie w leczeniu zebow u wielu stomatologów, ale ten lekarz jest zdecydowanie najlepszy. Jesteśmy mega zadowoleni i bardzo polecamy Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Ewa Adamczyk-Engelking

lelewela
Gliwice

Pani Ewa jest niesamowicie kompetentnym i troskliwym specjalistą. Jej podejście do pacjentów jest pełne empatii, co sprawia, że wizyty u niej są znacznie mniej stresujące. Dba o to, aby każdy etap leczenia był jasno wyjaśniony, co dodatkowo buduje zaufanie. Polecam pania Ewę z czystym sumieniem jako doskonałego stomatologa zarowno dla doroslych jak i dla dzieci.
Opinia dodana przez: Klaudia

dr Arayik Bkhiyan

Chirurg szczękowo twarzowy

Jasna 5/6
44-100 Gliwice

Jestem jeszcze w trakcie leczenia, ale każda wizyta przebiega w b.miłej atmosferze. Ogromna wiedza i doświadczenie Pana doktora sa imponujac. Każda decyzja co do leczenia trafiona w punk. Zaufałam Panu doktorowi w 100%. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Wiesia B.

lekarz Andrzej Kamiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Klinika Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww
Opinia dodana przez: Kalina

Agnieszka Czarniecka

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Jestem najszczęśliwszym człowiekiem i mega farciarzem bo trafiłam w tak fachowe ręce Pani Profesor. Począwszy od operacji,po wizyty kontrolne w NIO i prywatne. Konkretne i rzeczowe podejście do pacjenta. Bardzo życzliwa ,serdeczna osoba z poczuciem humoru. Mimo tak wysokiej pozycji w świecie medycyny i nauki niezwykle przystępna . W Piekarach chcieli mi wycinać od razu całą tarczycę ale Pani Profesor wykonała operację oszczędzającą . Wszystko fajnie się goi, wyniki zadawalające. ...
Opinia dodana przez: ola

dr Janusz Wierzgoń

Centrum Onkologii
Gliwice

Witam,18 lat temu miałam stwierdzonego czerniaka ,jednocześnie byłam w 3 miesiącu ciąży, chciałam urodzić i urodziłam,po porodzie poddałam się zabiegowi usunięcia czerniaka,jestem pod stałą kontrolą.Jestem i żyję!!! Pomocną dłoń otrzymałam od dr.J.Wierzgonia który diagnozował,operował i wspierał .DZIĘKUJEMY RAZ JESZCZE !!!Halina i Marek z Gliwic. Wspaniały człowiek i chirurg .

lek. dent. Anna Wieczorek-Torońska

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Gliwice

Polecam Gabinet czysty bardzo fachowa miła obsługa skorzystam z ortodonty chirurga który wyrwał mi zęba bezbolesnie. Polecam
Opinia dodana przez: Sławomir
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Ortopeda
                                       dr Beata Spólnicka

dr Beata Spólnicka

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Nie miałem skomplikowanego urazu ale bardzo spokojnie i zrozumiale mi wszystko wyjaśniła, uspokoiła + skierowała na badania
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr Paweł Nawrocki

Szpital Wojskowy w Gliwicach
Gliwice

Wspaniały lekarz, kulturalny z poczuciem humoru i podejściem do ludzi,przywrócił mi wiarę w służbę zdrowia.Za pierwszym razem gdy trafiłam do szpitala "z ulicy" i zostałam potraktowana jak człowiek,następnie gdy zjawiłam się już na umówiony zabieg usunięcia pęcherzyka-wielki profesjonalizm i umiejętności Pana dr sprawiły,że nie doszło do operacji otwartej.Zminimalizowało to mój stres związany z pobytem w szpitalu o innych korzyściach nie wspominając.Pan dr i jego zespół to właściwi ludzie na właściwym ...

dr n. med. Jadwiga Waśkowska

MEDICAL-DENT
Jasna 14A/64
44-122 Gliwice

Witam, nazywam się Kinga Bukowiec i z całym przekonaniem polecam Panią dr Jadwigę Waśkowską. Pani dr Jadwiga Waśkowska jest wspaniałym specjalistą, dobrym i życzliwym człowiekiem. Ma złote serce dla pacjentów. Poświęca maksimum uwagi, wszystko co mówi i robi jest przemyślane i omówione z pacjentem. Jest miła, sympatyczna, ciepła. Cierpliwie słucha i zarazem tłumaczy. Odpowiada na każde nurtujące pytanie. Nie zbywa, nie ucina pytań, nie uspokaja pusto, nie pospiesza, nie jest ...

Jan Strojek

Gliwice

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz.W przychodni w Gliwicach zawsze są kolejki, ale gdy mój ojciec znalazł się na oddziale i był po operacji zawsze mogłam uzyskać konkretną informację. Troszczy się o pacjenta i ma dla niego czas.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Ryszard Dyndul

gliwickie centrum medyczne
kościuszki 29
44-100 Gliwice

Pan doktor jest lekarzem orzecznikiem w Chorzowskim ZUS, przyznał mi rentę na trzy lata, to raczej jest fajnym lekarzem :)
Opinia dodana przez: Adam

dr n. med. Adam Horzela

Chirurg ogólny, Traumatolog

Gliwice

żaba jak nie umie pływać będzie mówić że woda za rzadka. tyłu osobom pomógł że tylko chwalić polecać a nie krytykować no i wreszcie wcale nie jest wizyta aż tak droga przystępna dla każdego więcej się zapłaci u innych że szepnie nic ciepłego nic zimnego tak trzymać tu jest konkretne leczenie ja dziękuję bardzo bo wloklem nogę za sobą A jednak chodzę bez podpórki i cieszę się każdą chwilą że ...

dr n. med. Wojciech Turyk

Centrum Onkologi
44-101 Gliwice

Jeśli ktoś wie proszę napisać gdzie Pan doktor przyjmuje prywatnie? Nawet jeśli (tak jak niektórzy piszą) jakis lekarz jest bardziej miły kiedy się przyjdzie prywatnie to właśnie kogoś takiego szukam - bo pieniądze nie mają znaczenia jeśli ktos chcę uratować mamę (wrecz odpowiada mi taka sytuacja kiedy mogę zapłacić jakakolwiek sumę żeby wszystko sprawnie poszlo) Dgn na nfz w naszym kraju nawet z kartami dilo to jakaś kpina/ kilka miesięcy ...
Opinia dodana przez: Anna