Lekarze Chirurg urazowy Lublin

lek. dent. Agata Bolko-Zimmer

Chirurg stomatolog

Kościelna 7/4
20-301 Lublin

Świetna Pani Stomatolog z niesamowitym podejściem do pacjenta. Pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę i profesjonalizm. Polecam z całą odpowiedzialnością.
Opinia dodana przez: Renata Szczołko
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Urolog
                                       lekarz Paweł Iberszer

lekarz Paweł Iberszer

Urolog, Chirurg ogólny

Onko-Centrum
Ignacego Daszyńskiego 2
20-250 Lublin

Leczę się u doktora drugi rok. Zawsze uśmiechnięty i z konkretnym podejściem do pacjenta. Profesjonalista w 100%.Życzyłbym wszystkim takich specjalistów także w innych przychodniach lekarskich.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Mirosław Melaniuk

Chirurg naczyniowy

Gliniana 32
Lublin

Wspaniały człowiek i doskonały lekarz!! Mój szwagier cierpi na miażdżycę tętnic,17 lat temu miał operację na nogę, po tym czasie choroba znów dała o sobie znać w postaci tętniaka w pachwinie.Wezwano karetkę, która zawiozła go do Rzeszowskiego Centrum Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej. Wykonano zabieg, który miał udrożnić tetnicę w tym celu wykonano 3 nacięcia na stopie, która niestety już nie była ukrwiona i po 3 dniach wypisano ze szpitala. Okazało ...

lekarz Zbigniew Kędzierski

Ortopeda, Chirurg ogólny

Al. Racławickie 44a lok. 16
Lublin

Bardzo dobry lekarz, konkretny i merytoryczny a do tego uprzejmy. Jestem pozytywnie zaskoczony. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Artur

dr n. med. Andrzej Stodółkiewicz

Chirurg szczękowo twarzowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii ESDENTAL
Ułanów 9/17B
20-554 Lublin

Mamy powody by cieszyć się, że mamy jeszcze takich fachowców w kraju. Dwa zęby w dwie minuty, w tym ósemka. Zero bólu w trakcie i po fakcie. Ogromną wdzięczność i szerokie ukłony przed profesjonalizmem przy okazji dokraszonym poczuciem humoru i przyjaznym, komunikatywnym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Paweł

dr Waldemar Lasota

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Krakowskie Przedmieście 13
20-002 Lublin

Doktor w.Lasota to wspaniały lekarz i polecę go każdemu kto ma problemy urologiczne .Jestem jego pacjentką i nie mam żadnych zastrzeżeń

lekarz Edward Bury

Romera 57
Lublin

Kompetentny, życzliwy, budzi zaufanie, bardzo opanowany, super fachowiec. Wprawdzie moje zabiegi to usuwanie brodawek ale ich usunięcie było dla mnie ważne. Dziś nie ma po nich śladu.
Opinia dodana przez: Zofia

prof. Sławomir Rudzki

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Lublin

Bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek.Poleciła mi mojs znajoma pana profesora Kiedyś uratował życie mojego męża .Mąż miał bardzo silne zapalenie trzustki.Dzięki szybkiej pomocy pana ptofesora mąż żyje i ma się dobrze. Polecam pana Profesora

dr n. med. Adam Jamroż

Chirurg ogólny, Proktolog

ulica Sawy Jana 1A/43
20-632 Lublin

Cudowny, empatyczny i przemiły człowiek a przede wszystkim znakomity lekarz i profesjonalista. Wyleczył mi hemoroidy oraz zoperował przetokę obytu. Po zabiegach 0 bólu, rana po operacji przetoki prawie niewidoczna. Najlepszy chiurg i proktolog! Polecam każdemu!!!
Opinia dodana przez: Mateusz

dr n. med. Kazimierz Radomski

Gabinet
Lublin

Podczas zabiegów Pan Doktor informuje co robi, jest ostrożny, wzbudza zaufanie. Widać że ma ogromne doświadczenie. Jest bardzo sympatyczny i kulturalny na koniec wizyty zawsze podaje rękę. Polecam wszystkim !
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Maciej Walkowski

Chirurg stomatolog

ulica Powstania Styczniowego 7
20-706 Lublin

Pań doktor bardzo miły i z dużym doswiadczeniem, sprawnie i bardzo szybko uporał się z moim zębem. Polecam

lekarz Tomasz Kazimierczuk

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Bardzo sympatyczny, serdeczny, spokojny, kulturalny lekarz, a jest to pożądana cecha zwłaszcza w pierwszym kontakcie w karetce. Serdecznie polecam i dziękuję.

lekarz Anna Paszczyk

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna ,,HIPOTECZNA 4"
ulica Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Bardzo sympatyczna i kontaktowa Pani Doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta i zainteresowanie stanem po zabiegu. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Czesław Cielecki

Chirurg dziecięcy

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital
ulica Chodźki 2
20-093 Lublin

Najlepszy lekarz, jakiego znam. Zajmował się synem dosyć dawno, ale do tej pory pozostał w naszej pamięci jako wspaniały lekarz - pod wieloma względami - i bardzo życzliwy, serdeczny człowiek! Dziękuję Panie Doktorze!

Joanna Kuczyńska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Lublin

Po ponad godzinie grzebania w ósemce Pani Doktor oznajmiła że jednak nie jest w stanie jej usunąć bo nie ma do tego narzędzi. Zostałem odesłany do poleconego lekarza na wizytę prywatną, która trwała jakieś 5 minut i zęba nie było. Nie było również problemu z wystawieniem zwolnienia lekarskiego na dzień w którym nie mogłem stawić się w pracy z powodu ekstrakcji zęba. Natomiast Pani doktor odmówiła wypisania takiego zwolnienia. Może ...

dr n. med. Anna Stankiewicz-Świtała

Chirurg onkolog

al.Kraśnicka
Lublin

W maju 2012 roku wyczułam w swojej lewej piersi guzek i zaniepokojona udałam sie do swojego lekarza rodzinnego. W przychodni pani doktor od razu dała mi skierowanie na chirurgię onkologiczną i poleciła, żebym zapisała sie do Pani dr. Świtały na al. Kraśnickie. Nie było problemu z kolejką, na wizytę czekałam tylko kilka dni. Pani doktor Świtała przyjęła mnie z uśmiechem, była bardzo pogodna i miła. Już po badaniu palpacyjnym uspokoiła ...
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Urolog
                                       dr n. med. Robert Klijer

dr n. med. Robert Klijer

Urolog, Chirurg ogólny

Onko-Centrum
Ignacego Daszyńskiego 2
20-250 Lublin

Wiedza, umiejętności i zaangażowanie są nieocenione. Dzięki Pana profesjonalizmowi miałem poczucie bezpieczeństwa, zaufania i wsparcia. Dziękuję za oddanie, które wkłada Pan w swoją pracę i za życzliwe podejście. Jestem bardzo wdzięczny za Pański wkłada i oddanie w moje zdrowie.
Opinia dodana przez: Marek

dr Ryszard Nawrocki

Chirurg naczyniowy, Chirurg plastyczny

Centrum Medyczne MEDICOS
Lublin ul.Onyksowa 12
Lublin

Polecam z całego serca! Pan Ryszard konkretny , miły i bardzo doświadczony. Z zabiegu jestem bardzo zadowolona. W klinice czułam sie jak królewna. Opieka na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Grzegorz Borek

Chirurg naczyniowy

Wojewódzki Szpital Kliniczny
al. Kraśnicka
Lublin

Bardzo miły i życzliwy lekarz. Doskonały specjalista, wie co robi i robi to z dużą pasją. Wreszcie znalazłam lekarza, który pomógł mi i zlikwidował żylaki na nogach. Polecam wszystkim :)
Opinia dodana przez: Irmina
Wielkie podziękowania dla Pana doktora za pomyślną operację dzięki której mój ojciec wrócił do zdrowia.
Opinia dodana przez: Robert