Lekarze Chirurg urazowy Wrocław

lekarz Werner Janus

J.Piłsudskiego 105B
Wrocław

Od 7 miesięcy lekarze rozkładali ręce. Dr. Janus wyleczył mnie w ciągu 20 minut. Dziękuję Panie Doktorze!
Opinia dodana przez: Klaudia

Andrzej Matera

Chirurg ogólny, Ortopeda

Gabinet Lekarski
52-129 Wrocław

To bardzo uczciwy o dobry fachowiec!!! Takich ludzi w medycynie bardzo rzadko się spotyka w obecnym zwariowanym świecie.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Małgorzata Pondo

Chirurg naczyniowy, Wizyty domowe

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM IKAR"
Bulwar Ikara 30
54-130 Wrocław

Polecam obecnie jestem miesiac po zabiegu neurochirurgicznym w ktorym p.doktor brala udzial i jestem zadowolona podejsciem do pacjenta rowniez
Opinia dodana przez: Angelina

lekarz Marcin Wiatroszak

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Oddział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK (Okręgowy Szpital Kolejowy)
Wisniowa 36
Wrocław

MARCIN WIATROSZAK Zastanawiałam się od dłuższego czasu nad operacją powiększenia piersi metodą wszczepienia implantu silikonowego. Przeglądałam różne strony, różne opinie pacjentów i oprócz licznych komentarzy i ofert najbardziej zastanawiałam się czy trafie na odpowiedniego ,,prawdziwego’’ lekarza. Natrafiłam na artykuł, w którym Pani dr. Ewa Wojas w bardzo konkretny sposób wyjaśnia wszystkie niepokojące mnie wątpliwości. Po przeczytaniu tego artykułu sprawdziłam swojego lekarza w Centralnym Rejestrze Lekarzy RP http://www.oil.org.pl/xml/oil/oil72/rejlek/hurtd i już ze ...
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Lekarz medycyny estetycznej
                                       lekarz Agnieszka Burkacka

lekarz Agnieszka Burkacka

Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg dziecięcy

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
ul. Powstańców Śląskich 56a/2
53-333 Wrocław

Wiedza, umiejętności i rewelacyjne podejście do pacjenta. Doktor Burkacka ma wszystkie cechy charakteryzujące dobrego lekarza. Zabieg przebiegł bardzo szybko i bezboleśnie. Pani doktor na bieżąco tłumaczyła co się dzieje w trakcie zabiegu oraz jakie czynności wykonuje Odpowiadała na wszystkie pytania dotyczące zabiegu, a także tłumaczyła czego można się spodziewać zaraz po nim. Sam proces również trwał bardzo krótko i bez żadnych komplikacji. Polecam każdemu niezdecydowanemu.
Opinia dodana przez: Krzysztof Ł.

dr n. med. Ahmed Elsaftawy

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Zespół Usług Medycznych "Lek-Trans" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Kręta 25
50-233 Wrocław

Wykonałam u Pana Doktora botox tzw.kurzych łapek.już na 3 dzień widać efekt,nie pamiętam,żebym miała wczesniej wykonany tak skutecznie ten zabieg,a stosuję go od 4 lat,jestem zachwycona.Dr Ahmed jest .miły,profesjonalny i jest mistrzem w tej dziedzinie jak widać.Ceny ma mega-konkurencyjne,polecam z całą odpowiedzialnością. Nowa stała klientka-Magda I.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Krzysztof Dudek

Torakochirurg, Chirurg ogólny

Starmed sp.z o.o
Młodych Techników 7
Wrocław

Pan doktor to lekarz z powołania. Moja mama po operacji serca w szpitalu na ul. Borowskiej miała odmę opłucną i podskórna. Pan doktor Dudek nie był jej doktorem prowadzącym, a dzięki jego doświadczeniu i trosce o pacjenta ma nadal obydwa płuca i żyje. Pan doktor był po kilka razy w ciągu dnia sprawdzać jak przebiega leczenie potrafił przyjeżdżać po zakończonej zmianie z domu żeby zobaczyć jak się czuje moja mama. ...
Opinia dodana przez: Monika

dr Ryszard Nawrocki

Chirurg naczyniowy, Chirurg plastyczny

Gabinet Chirurgii Plastycznej
ul. Junacka 10
54-020 Wrocław

Polecam z całego serca! Pan Ryszard konkretny , miły i bardzo doświadczony. Z zabiegu jestem bardzo zadowolona. W klinice czułam sie jak królewna. Opieka na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Daria
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Chirurg plastyczny
                                       dr n. med. Jakub Kratochwil

dr n. med. Jakub Kratochwil

Chirurg plastyczny

Kutrzeby 64
52-213 Wrocław

Przyjechałam na operację usunięcia garbka na nosie z końca Polski przedwszystkim dlatego, że pan doktor wykonuje zabiegi również w znieczuleniu miejscowym, a na tym mi szczególnie zależało. Zarezerwowalam sobie tydzień w hotelu i przyjechałam na umówiona operację. W dniu zabiegu byłam trochę zestresowana, ale uspakajało mnie swiadomość, że pan doktor dużo lat wykonuje zawód chirurga, ma dobre opinie i robi ładne naturalne noski pasujące do twarzy. Kiedy przyszłam na operację ...

dr n. med. Leszek Wojciechowski

Chirurg onkolog, Onkolog

Wrocław

Anioł nie człowiek . Lekarz naprawdę z powołania. Jest ich bardzo niewielu i pan doktor właśnie do nich należy! Polecam serdecznie z całego serca ❤️ A panu, doktorze Ogromne "Dziękuję!"
Opinia dodana przez: Rodzina W.

lekarz Magdalena Milan

Młodnickiego 46/2
50-305 Wrocław

Kompetentna, komunikatywna i uprzejma lekarka; ma do pacjenta odpowiednie podejście (i cierpliwość). Zabiegi przeprowadza bardzo sprawnie, uprzednio informując o ich przebiegu, potencjalnych komplikacjach, oczekiwanych rezultatach. Przyjmowała mnie dotychczas kilkakrotnie - i za każdym razem mogłem liczyć na jej życzliwość i profesjonalizm (po zabiegach nie pojawiły się też ani razu najmniejsze nawet komplikacje). Bez dwóch zdań: zdecydowanie najlepszy chirurg, na jakiego trafiłem.
Opinia dodana przez: Mateusz

lek. dent. Małgorzata Sysło-Orzechowska

Chirurg stomatolog

Lompy Józefa 21/1
50-308 Wrocław

Pani Doktor, profesjonalnie i z uprzejmością podchodzi do pacjenta, Wyrwała mi ósemki, których wyrwania nikt nie chciał się podjąć, Szybko, bezboleśnie, kompleksowo,
Opinia dodana przez: Agnieszka

Jacek Ćwirko

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Grunwaldzka 84 lok.1
Wrocław

Zdecydowanie mogę polecić Dr. Jacka Ćwirko za fachowe i bardzo sprawne wszczepienie mi 2 implantów i odbudowanie brakujących zębów. Dzięki temu nie muszę mieć wyjmowanej protezy! Leczenie przebiegło bez jakichkolwiek komplikacji i prawie bezboleśnie - a słyszałam straszne relacje o implantach. Lekarza poleciła mi koleżanka, która też miała wszczepiane implanty. Cena zupełnie dobra jak na Wrocław. Miły, bardzo konkretny i godny polecenia lekarz.
Opinia dodana przez: AsiaM

dr n. med. Bogdan Czapiga

Traumatolog, Chirurg ogólny

Piłsudskiego 100
Wrocław

Bardzo kompetentny lekarz, uprzejmy, cierpliwy i empatyczny. Pacjentów traktuje z szacunkiem, ma znakomite podejście do nastolatków.

lekarz Małgorzata Firkowska

Ostrowskiego 3
Wrocław

polecam ,polecam, polecam.lekarz z powołania.zna się na rzeczy.stara się rozwiązać problem do końca.jest bardzo otwartą ,szczera, pozytywną,pomocną osobą.jako pacjent ma do niej pełne zaufanie.również doradzi w innej dziedzinie medycznej,jeśli ma wątpliwość pokieruje do właściwego specjalisty.leczę się od lat-NIE ZAWIODŁEM SIĘ.

lekarz Włodzimierz Sidorowicz

Chirurg plastyczny

Rymarska 32a
Wrocław

Witam 🙂 16.03.2023 Miałam zabieg plastykę powiek u dr Sidirowicza . To był mój pierwszy zabieg mam 52 lata. Efekt cudowny . Dzisiaj wieczorem dopiero o godzinie 21:00 minie siódmy dzień po operacji , a wyglądam cudownie i oszałamiająco ! Nie jestem osobą zarozumiałą , że tak pisze o sobie , ale oczy już mam takie duże i piękne ( dzieło pana dr) Pod lewym okiem mam żółtą małą plamkę ...
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Marek Rząca

Chirurg onkolog

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Wspaniały lekarz,kompetentny, delikatny i wrażliwy. Bardzo polecam.Ogromna wiedzą,indywidualne podejście do pacjenta.Duze oddanie do swojej profesji,zaangażowanie .Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Terea

dr Jozef Forgacz

Chirurg onkolog

Dolnośląskie Centrum Okulistyczne
pl. Hirszfelda 1
Wrocław

Wspanialy lekarz ktory leczy sercem dla niego pacjent sie liczy do nikogo nie przejdzie obojenie traktuje swoich pacjentow jak sztabki zlota.Podchodzi do swojego zawodu profesjonalnie i nie ma dla niego niczego wazniejszego jak zycie czlowieka. Nigdy nie odmowi pomoc drugiej osobie. Kazdy powinnien brac z niego przyklad czlowiek aniol........ Do nas zapoznanie sie z Doktorem przyszlo na ostatnich nogach niestety mama zamarla ale on nie odmowil niczego pomagal do ostatniego ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Artur Wieraszko

4 Wojskowy Szpital Kliniczny
Wrocław

Nie polecam!!!!! Strszny gbur i zero kompetencji. Nie potrafi keczyc a pacjent to dla niego zlo konieczne.

lekarz Krzysztof Kołosowski

Chirurg ogólny, Urolog

MAMA i Ja
Rajska
Wrocław

wg mnie Rajska moja ulubiona przychodnia, komfortowo zbadali raka, którego nie mam. A mieć powinienem, bo pani z okienka czytała wyniki i coś tam przeczytała. Warto, bo w sumie nie potrzeba nic mówić.
Opinia dodana przez: Andrej - Agi