Lekarze Choszczno

lekarz Grażyna Wilk

Choszczno

Jestem pod wrażeniem wiedzy i doświadczenia Pani profesor. Udałam się na USG piersi. Pani profesor, zanim rozpoczęła badanie, zapytała o tarczycę, co nie jest oczywiste, gdyż nie mam tzw. wola. Okazało się, że na prawym płacie jest guz (do biopsji). Dla mnie zupełnie nieprawdopodobna informacja. Pani Profesor jest niezwykle skoncentrowana na badaniach, konkretna i uprzejma.
Opinia dodana przez: Maria

Ireneusz Wójcik

SPZOZ Szpital w Choszcznie
73-200 Choszczno

Bardzo Wspaniały lekarz:) Gdyby nie doktor wójcik moje życie by nie miało sensu dzieki doktorowi zaszłam w ciąże i jestem szczęśliwą mamą mam piękną córeczke:) Miałam duże problemy i przez to nie mogłam zajść w ciążę miałam zrosty powyrostkowe i doktor wójcik jako jedyny lekarz podją się tej operacji i zrobił ją doskonale: Dziękuje bardzo i polecam każdemu doktora Wójcika.
Opinia dodana przez: domiś1995

lekarz Małgorzata Łukjanowicz

Internista, Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Certus" Grzegorz Skwierz - Choszczno
Konopnickiej 2
73-200 Choszczno

Pani dr. Lukianowicz jest moja lekarka od 2009 r.Jest wspaniala osoba.Rzetelnie zajmuje sie pacjetem,jest grzeczna i kulturalna.Leczy mnie w poradni i poswieca duzo czasu na wizyte .Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Elżbieta Urban

Internista, Reumatolog

Choszczno

In my opinion Dr. Ela is the best doctor you can dream about.You are so blessed to have Her .I do believe she is the doctor who want to save your lives, she dedicated her whole life for You guys,i hope you realize what a diamond doctor you have
Opinia dodana przez: piotr

lek. dent. Agnieszka Piechowicz-Lesiakowska

Choszczno

Najlepszy lekarz stomatolog jakiego znam. Jestem jej pacjentką. Zęby leczy bezboleśnie, za każdym razem daje znieczulenie. Owszem jest droga, wizyta ok 150 zł ale warto. Mąż bał się dentysty, do tej go przekonałam..
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Piotr Morawiak

Choszczno

Mily, dokladnie tlumaczy chorobe i sposob jej leczenia. Mimo wizyty na NFZ i mnostwa pacjentow na poczekalni poswiecil bardzo duzo czasu. Polecam :-)
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Jerzy Sieńko

Chirurg ogólny, Transplantolog

Choszczno

Bardzo pomocny i pełen empatii lekarz. Nie będę się wypowiadał na temat jego kolegów z oddziału, bo internet nie lubi takich słów. Dziękuję panie doktorze za wsparcie w trudnym czasie... mojej żonie.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Jerzy Wiatrow

Internista, Anestezjolog

Choszczno

Bardzo dobry nefrolog i diabetolog. Szkoda tylko że nie przyjmuje już w szpitalu tylko prywatnie. Od wielu lat leczy moich rodziców. Wykazuje dużo cierpliwości, zrozumiale tłumaczy , a przede wszystkim poświęca tyle czasu i potrzeba. Gorąco polecam .

lekarz Marek Radny

Neurolog

Choszczno

Podziękowania dla Pana doktora za poświęcony czas oraz zaangażowanie w procesie leczenia. Panie doktorze jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas.
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Katarzyna Franczak

ulica Piastowska 12A
73-200 Choszczno

Najlepsza Pani Stomatolog, nie trzeba dużo pisać wystarczy, że dzieci wychodzą z gabinetu z uśmiechem i kombinują w domu co by tu zrobić by wrócić jak najszybciej do Pani Kasi.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Irena Krogulska

Anestezjolog

Choszczno

Panią doktor znam od 16 lat... Może inaczej. Pani Doktor zna mnie od 16 lat. Między innymi dzięki Niej jestem tu wśród żywych. Gorąco pozdrawiam Panią i mam nadzieję, że pamięta Pani chłopaka ze Złocieńca Marcina.....wszystkiego dobrego Pani życzę!
Opinia dodana przez: Marcin Meljon

lekarz Agnieszka Glińska

Otolaryngolog

ulica Grunwaldzka 7a/3
73-200 Choszczno

Pani Doktor, jest bardzo profesjonalna, kompetentna, empatyczna i zaangażowana. Dziękuję w imieniu Mojego Wnuczka Krzysztofa!
Opinia dodana przez: ROMAN

lek. stom. Malwina Pawlicka

Biała Szuflada Gabinety Stomatologiczne i Lekarskie
ul. Mur Południowy 3
Choszczno

Od dawna unikałem wizyt u dentysty - uraz z dzieciństwa o czym od razu poinformowalem panią doktor. Powiem tak, podejście do pacjenta i delikatność czynią cuda. Jestem pod taki wrażeniem, że czuje w obowiązku zostawić tu opinię. Dziękuje Trudny Pacjent
Opinia dodana przez: grzegorz

lekarz Miłosz Leciej

Choszczno

Po kilku zmianach lekarzy trafiłam do dr Lecieja. Jest on młodym, ambitnym i wyrozumiałym doktorem, który do dzisiaj moje leczenie. Jestem mu bardzo wdzięczą, że polecił mój przypadek dr Kusakowi, który wykonał zabieg. Bardzo polecam leczenie, ponieważ jest lekarzem który ma wiele cierpliwości i poświecą dużo czasu. Oby więcej takich kardiologów.
Opinia dodana przez: Bogumiła

lekarz Elżbieta Gadowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Neomedic"
Wolności 11/2

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lek. dent. Robert Dąbek

Choszczno

Bardzo dobry lekarz! Ogromny szacunek do pacjenta. W sytuacji pod bramkowej potrafi przyjąć pacjenta z marszu bez wcześniejszego umawiania się. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Damian
Leżałam na odziale i trafilam na Pania dr.bylam bardzo zadowolona oby wiecej takich lekarzy. Moja babcie tez Pani dr.prowadzila a babcia starsza osoba 84l.Babcia wyszla ze szpitala w stanie fizycznyam a co wazne dla starszej osoby psychicznym rowniez bez porownania z ostatnim razem. Nie zawsze mlody lekarz znaczy mniejsze kompetencje i wiedza. Serdecznie polecam Pania dr.

lekarz Krzysztof Jancewicz

Kruczkowskiego 17
73-200 Choszczno

Doktora Krzysztofa Jancewicza poznalam w 1995 i od tamtej pory w miarę regularnie / mieszkam za granicą/ staram się rutynowo sprawdzać stan zdrowia w jego gabinecie. Doktor prowadził moja ciążę, był ze mną przy porodzie, od tamtej pory nigdy się nie zawiodłam umawiając na wizyty kontrolne. Bardzo dokładny w badaniu, profesjonalny i godny zaufania. Z pewnością godny polecenia. 5/5
Opinia dodana przez: Anna J

Marek Dybowski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Grunwaldzka 7c/30957650408
73-200 Choszczno

Lekarz Dybowski prowadził moja pierwszą ciążę i na prawdę jest bardzo sumiennym ginekologiem dla mnie bardzo dobrym wszystko wyjaśnia jak trzeba.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marian Jędrzejczyk

Kolejowa 3a
Choszczno

Świetny lekarz, polecam Pana Jędrzejczyka z całego serca, bo robi ogromną robotę i jest wspaniałym człowiekiem!