lekarz Krzysztof Jancewicz

Ginekolog

Lekarz ginekolog, którego jestem pacjentką od jakiś 10 lat, prowadził moją ciążę. Z każdą sprawą mogłam do niego dzwonić. Z pewnością polecam, podejście prywatnie na 5, w przychodni na 3, mniej rozmawia i tłumaczy, bardziej tak odbębnić kolejną pacjentkę. Prywatnie super pogada, pośmieje się. Jednak mam zastrzeżenia co do zachowania się na oddziale, prowadził moją ciążę, jednak na oddziale siedział cichutko jak myszka, nie przyszedł, nie zapytał jak się czuje. Mimo, że miał dwa razy dyżur.. Pod tym względem mnie rozczarował. Jednak wśród Choszczeńskich lekarzy uważam, że jest najlepszy..

Zacznę od tego, że z Panem Doktorem Jancewiczem miałam przyjemność spotkać się po wyłyżeczkowaniu macicy ponieważ moja ciąża obumarła. Dodam, że wizyta jaką złożyłam Panu Doktorowi była na oddziale ratunkowym około godziny 23 w nocy. Przyczyną było krwawienie z odbytu na 4 dobę po zabiegu oraz silny ból podbrzusza. Pan Doktor zbudzony ze snu przyjął mnie w sposób nieludzki. Traktował mnie, ratowników medycznych, pielęgniarki oraz mojego lekarza rodzinnego jak nikogo. Na samym początku stwierdził, że on nie wie w jakiej ja sprawie zgłaszam się do niego skoro krwawienie nie było z macicy tylko z odbytu. Badanie jakie mi przeprowadził nie można nazwać nawet badaniem. Zostałam potraktowana gorzej jak pies. Jeszcze w życiu nie czułam się tak upokorzona jak tamtej nocy. Słysząc od pilęgniarek, że to akurat ten Pan ma dyżur poczułam ulgę na serce ponieważ słyszałam niejedną bardzo dobrą opinię na jego temat, niestety troszkę się przeliczyłam czego bardzo żałują. Jak sie później okazało nie tylko mnie Pan Dotor potraktował tak źle. Znam jeszcze trzy kobiety które zostały zmieszane z błotem zgłaszając się na oddział ratunkowy w nocy z problemami ginekologicznymi. Jeśli ktokolwiek pytałby się mnie o opinię o tym lekarzu będę musiała niestety powiedzieć, że nie polecam go i będę go gorąco odradzać. Aczkolwiek okazać się może, że owy Pan Doktor prywatnie czyli za opłatą zupełnie inaczej traktuje swoje pacjętki co jest bardzo przykre bo lekarze nie są po to żeby spać na dyżurach a przyjmować swoje pacjentki tylko i wyłącznie prywatnie tylko są po to aby nieść pomoc o każdej porze dnia i nocy czego przykładem NIE JEST Pan Doktor Jancewicz.

Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz. Wszystko wytłumaczy, nie pogania, prowadził mnie po operacji mięśniaków a teraz prowadzi moją ciążę :) Nie zamieniłabym go na żadnego innego. Polecam z czystym sumieniem

Lekarz godny POLECENIA !!!!Najlepszy lekarz!!!Nigdy nie zamieniłabym tego lekarza na innego!!POLECAM!!!

BARDZO JESTEM ZADOWOLONA Z DOKTORA JANCEWICZA JEST TO MOJA DRUGA CIĄŻA I NIE WYOBRAŻAM SOBIE INNEGO LEKARZA:) POLECAM GO W 100% NA PIERWSZEJ MOJEJ WIZYCIE OD RAZU WYWARŁ NA MNIE WRAŻENIE ŻE JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA A NIE Z KORZYŚCI MAJĄTKOWYCH. POLECAM SERDECZNIE NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ:)

Pan doktor Jancewicz jest bardzo dobrym, godnym polecenia lekarzem. Na stałe mieszkam ok 80km od Choszczna i dojeżdżam, bo w swojej miejscowości zostałam źle potraktowana przez jednego z lekarzy, natomiast Pan Jancewicz przyjął mnie z szacunkiem jakiego wymaga się od lekarzy. Jest bardzo kompetentny (rzetelnie wszystko tłumaczy i odpowiada na każde zadane pytanie). Chodzę do przychodni , gdzie zawsze czeka na niego mnóstwo pacjentek, co może świadczyć, iż jest dobrym lekarzem. Goraco polecam.

Jestem zadowolona z tego lekarza, obecnie prowadzi moją ciążę i nie mam zastrzeżeń. Panie które źle się o nim wypowiadają widocznie nigdy nie trafiły na naprawdę niekompetentnego lekarza który poświęca pacjentce max 3-5 minut... (mój poprzedni taki był, po badaniu zadawał tylko krótkie pytanie : jakieś pytania? Nie? to do widzenia... )A ten udziela dużo informacji, na usg wszystko tłumaczy... POLECAM!

Pan dr.Jancewicz prowadził moje 2 ciąże,obydwie chodziłam prywatnie,z prowadzenia moich ciąż jestem zadowolona,bez zastrzeżeń.Ale mam jedno ale i przykro mi do dziś z tego powodu,ponieważ dużo kasy u niego się zostawiało.Jak trafiłam na porodówkę i z 1-szą i 2-gą ciążą to Pan Jancewicz miał dyżury i poprosiłam o odebranie porodu to powiedział że idzie robić cesarkę(przykro).Ale nie można mu zarzucić nic poza tym.Dla mnie był zawsze miły.

dr Jancewicz jest godnym zaufania ginekologiem. Prowadzil moja ciaze od samego poczatku do konca..byl przy porodzie i dzieki Niemu urodzilam silami natury:) Sympatyczny, na oddziale zagladal do pokoju i pytal o samopoczucie. Polecam !!! Zarowno prywatnie jak i w przychodni traktuje pacjentki na rowni:)

Polecam dr.Jancewicza .Prowadzi moja druga ciaze Jestem z niego bardzo zadowolona,Jest kompetentnym milym lekarzem godnym zaufania.