lekarz Krzysztof Jancewicz

graco odradzam tego lekarza, kompletnie nie jest zainteresowany pacjentem byle pieniazki wziasc za wizyte i nic wiecej

Pan Jancewicz podczas wizyty w publicznej służbie zdrowia jest niesympatyczny, sprawia wrażenie jakby miał pretensję , że ktoś zakłóca mu spokój. Nie przeprowadza zalecanych badań mimo świetnie wyposażonego gabinetu. Jest opryskliwy i nieuprzejmy. Na oddziale szpitalnym wyraźnie widać jak różnie traktuje pacjentki z przychodni i pacjentki leczące się u niego prywatnie. jestem bardzo rozczarowana doktorem Jancewiczem !

Wspaniały lekarz,godny zaufania ,polecam

Wspaniały lekarz,godny zaufania ,polecam

Zacznę od tego, że z Panem Doktorem Jancewiczem miałam przyjemność spotkać się po wyłyżeczkowaniu macicy ponieważ moja ciąża obumarła. Dodam, że wizyta jaką złożyłam Panu Doktorowi była na oddziale ratunkowym około godziny 23 w nocy. Przyczyną było krwawienie z odbytu na 4 dobę po zabiegu oraz silny ból podbrzusza. Pan Doktor zbudzony ze snu przyjął mnie w sposób nieludzki. Traktował mnie, ratowników medycznych, pielęgniarki oraz mojego lekarza rodzinnego jak nikogo. Na samym początku stwierdził, że on nie wie w jakiej ja sprawie zgłaszam się do niego skoro krwawienie nie było z macicy tylko z odbytu. Badanie jakie mi przeprowadził nie można nazwać nawet badaniem. Zostałam potraktowana gorzej jak pies. Jeszcze w życiu nie czułam się tak upokorzona jak tamtej nocy. Słysząc od pilęgniarek, że to akurat ten Pan ma dyżur poczułam ulgę na serce ponieważ słyszałam niejedną bardzo dobrą opinię na jego temat, niestety troszkę się przeliczyłam czego bardzo żałują. Jak sie później okazało nie tylko mnie Pan Dotor potraktował tak źle. Znam jeszcze trzy kobiety które zostały zmieszane z błotem zgłaszając się na oddział ratunkowy w nocy z problemami ginekologicznymi. Jeśli ktokolwiek pytałby się mnie o opinię o tym lekarzu będę musiała niestety powiedzieć, że nie polecam go i będę go gorąco odradzać. Aczkolwiek okazać się może, że owy Pan Doktor prywatnie czyli za opłatą zupełnie inaczej traktuje swoje pacjętki co jest bardzo przykre bo lekarze nie są po to żeby spać na dyżurach a przyjmować swoje pacjentki tylko i wyłącznie prywatnie tylko są po to aby nieść pomoc o każdej porze dnia i nocy czego przykładem NIE JEST Pan Doktor Jancewicz.

wspaniały lekarz najlepszy w Choszcznie. polecam

wspaniały lekarz najlepszy w Choszcznie. polecam

jestem zadowolona z prowadzonej ciazy,przez tego lekarza.polecam

jestem zadowolona z prowadzonej ciazy,przez tego lekarza.polecam

polecam pana krzysztofa naprawde swietny lekarz godny polecenia.szczerze Polecam!!!!

Lekarz bardzo miły i budzący zaufanie.Polecam wszystkim tego lekarza.

Lekarz bardzo miły i budzący zaufanie.Polecam wszystkim tego lekarza.

Jak najbardziej polecam, najlepszy lekarz ginekolog- położnik w Choszcznie.Prowadził moja ciąże, chodziłam do przychodni publicznej.Powtórze słowa poprzedniczki, przejawia duże zainteresowanie pacjentką nawet później, na oddziale ginekologicznym czy też położniczym. Bardzo kompetentny.Jest bardzo miłym lekarzem do ktorego ma sie pełne zaufanie.Polecam

Absolutnie polecam. Doktor Jancewicz prowadził moje dwie ciąże: pierwszą w przychodni publicznej, drugą prywatnie (przeprowadziłam się i specjalnie przyjeżdżałam 100km, ale było warto). Nie widziałam żadnej różnicy, traktował mnie za każdym razem równie dobrze. Co istotne: wszystko dokładnie tłumaczy, jest bardzo komunikatywny. Przejawia duże zainteresowanie pacjentką nawet później, na oddziale ginekologicznym czy też położniczym. Bardzo kompetentny. Polecam wszystkim paniom.