Filtruj terminy

Ginekolog Choszczno

lekarz Krzysztof Jancewicz

Kruczkowskiego 17
73-200 Choszczno

Lekarz ginekolog, którego jestem pacjentką od jakiś 10 lat, prowadził moją ciążę. Z każdą sprawą mogłam do niego dzwonić. Z pewnością polecam, podejście prywatnie na 5, w przychodni na 3, mniej rozmawia i tłumaczy, bardziej tak odbębnić kolejną pacjentkę. Prywatnie super pogada, pośmieje się. Jednak mam zastrzeżenia co do zachowania się na oddziale, prowadził moją ciążę, jednak na oddziale siedział cichutko jak myszka, nie przyszedł, nie zapytał jak się czuje. ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Marek Gonerko

Gabinet Położniczo-Ginekologiczny
Kopernika 18
73-200 Choszczno

Razem z Żoną możemy jak najbardziej polecić Pana Doktora Marka, darzymy go dużym zaufaniem. Pan Doktor poświęca dla pacjentki zawsze tyle czasu ile potrzeba, wszystko wyjaśni, wytłumaczy, uspokoi. W razie problemu, bądź niepokoju można zadzwonić o każdej porze. Z czystym sumieniem Polecamy
Opinia dodana przez: Konrad

Marek Dybowski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Grunwaldzka 7c/30957650408
73-200 Choszczno

Prywatnie lekarz bardzo sympatyczny,wszystko omówi, sprawdzi.
W szpitalu niestety jest inaczej - bardziej obojętny na sprawy pacjenta.
Leczę się już kilka lat u niego. Polecam w sprawach pilnych - można się telefonicznie umówić w miarę dokładnie na godzinę. Ładnie urządzony, dyskretny gabinet i poczekalnia. Krótkie konsultacje czy też recepty wypisuje doktor bez kosztów.
Ogólne koszty to - w zależności od szczegółowości - badania: 60-80 zł.
Jak dla mnie ocena: 4.
Opinia dodana przez: Asche

Ireneusz Wójcik

SPZOZ Szpital w Choszcznie

73-200 Choszczno

Bardzo Wspaniały lekarz:) Gdyby nie doktor wójcik moje życie by nie miało sensu dzieki doktorowi zaszłam w ciąże i jestem szczęśliwą mamą mam piękną córeczke:) Miałam duże problemy i przez to nie mogłam zajść w ciążę miałam zrosty powyrostkowe i doktor wójcik jako jedyny lekarz podją się tej operacji i zrobił ją doskonale: Dziękuje bardzo i polecam każdemu doktora Wójcika.
Opinia dodana przez: domiś1995

lekarz Włodzimierz Senger