Filtruj terminy

Lekarze Ginekolog Choszczno

Ireneusz Wójcik

SPZOZ Szpital w Choszcznie
73-200 Choszczno

Bardzo Wspaniały lekarz:) Gdyby nie doktor wójcik moje życie by nie miało sensu dzieki doktorowi zaszłam w ciąże i jestem szczęśliwą mamą mam piękną córeczke:) Miałam duże problemy i przez to nie mogłam zajść w ciążę miałam zrosty powyrostkowe i doktor wójcik jako jedyny lekarz podją się tej operacji i zrobił ją doskonale: Dziękuje bardzo i polecam każdemu doktora Wójcika.
Opinia dodana przez: domiś1995

lekarz Krzysztof Jancewicz

Kruczkowskiego 17
73-200 Choszczno

Doktora Krzysztofa Jancewicza poznalam w 1995 i od tamtej pory w miarę regularnie / mieszkam za granicą/ staram się rutynowo sprawdzać stan zdrowia w jego gabinecie. Doktor prowadził moja ciążę, był ze mną przy porodzie, od tamtej pory nigdy się nie zawiodłam umawiając na wizyty kontrolne. Bardzo dokładny w badaniu, profesjonalny i godny zaufania. Z pewnością godny polecenia. 5/5
Opinia dodana przez: Anna J

Marek Dybowski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Grunwaldzka 7c/30957650408
73-200 Choszczno

Lekarz Dybowski prowadził moja pierwszą ciążę i na prawdę jest bardzo sumiennym ginekologiem dla mnie bardzo dobrym wszystko wyjaśnia jak trzeba.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marek Gonerko

Gabinet Położniczo-Ginekologiczny
Kopernika 18
73-200 Choszczno

Bardzo świetny lekarz, wyczerpująco odpowiada na pytania oraz poświęca swój czas. Jest wyrozumiały oraz uprzejmy. Z całego ❤️ polecam!
Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Włodzimierz Senger